Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
28
Favori
63.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok canım, onunla ilgisi yok. Orjinal olsa da olmada da o hatayı alırdım; çünkü ekran kartının sürücüsü eskidi. Güncelledim, düzeldi.
    Bu arada benim gibi sıkıntı çeken kişiler için çözüm olabilir bu yöntem.
    Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nvidia kartlar için tam ekran sorunun nasıl çözebiliriz. 950m ekran kartı var tam ekran olmuyor.
  • Oyunda Photo Mode gibi bir özellik var mı acaba? Ben bulamadım.
  • Direksiyonla mi oynamak daha kolay yoksa gamepad mi ?
  • Tabikide gamepad ile daha kolay.

Direksiyon ile cebelleşiyorum resmen (:

• Online yokmu

• Var tabi ki. Community denilen her gün ya da belirli zamen gösteren eventlere girebilirsiniz
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    Oyunun son 3-5 güncelleme sonrası tam ekran sorunu yok?
    Alt+Enter yapmayı deneyin, veya oyunda menüde ayarlardan Fullscreen seçeneğini seçin.
  • mustafa_550 kullanıcısına yanıt
    Ben onu hep derece cinsinden viraj açısı diye algılıyordum.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Maalesef olmuyor her türlü yaptım nvidia da böyle bir sorun olduğunu okudum ekran kartım gtx950m herhangibir çözüm bulamadım. Tv ye takınca full hd çözünürlükte duruyor ve fps yi de ona göre ayarlıyor her ne kadar 720p vs desem de.
  • hocam bende win8.1 kullanıyorum tam ekrana çözüm bulamadım, siz bir çözüm buldunuz mu? Windows 10 da sıkıntı yokmuş duyduğum kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Ben onu hep derece cinsinden viraj açısı diye algılıyordum.

steamda kullanıcı kılavuzuna denk geldim orada şöyle diyor

• Corner Description: for example ‘Left Six’. The number indicates the severity of the corner, from 6 (least) to 1 (most). ‘Hairpins’ are also called, and considered more acute than a ‘1’. Where corners are close to each other the notes are strung together using the term ‘into’ or ‘and’.
    • Distances: for example ‘Eighty’. The distance in meters to the next corner or hazard.
    • Hazard: for example ‘Over Crest’ or ‘Narrows’. ‘Don’t Cut’ means a potentially hidden danger lies on the inside of the corner.

1-6 ya kadar viraj dereceleri varmış. 6 en kolayı 1 en zoru.
    eighty, sixty falan viraj olan mesafe metre cinsinden
    over crest, dont cut falan da tehlikelilermiş. over crest tümsekler oluyor. dont cut virajı içerden alma, dışarıdan al gibi birşey. narrows da yol darlıyor demek.

yanlış söylediğim varsa düzeltin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 1 Aralık 2015; 23:29:35 >

• Bi bolumu 2. bitirmek icin 50 defa oynadim heralde
  • aynen steamda 8.3 saat oynamışım. 1. ralli yunanistan rallisini 3. bitirdim.
    2. rallinin 2. etabındayım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

hocam bende win8.1 kullanıyorum tam ekrana çözüm bulamadım, siz bir çözüm buldunuz mu? Windows 10 da sıkıntı yokmuş duyduğum kadarıyla.

Bir çözüm bulamadım Windows 10 kullanıyorum şu anda. Bir sorun yok.
  • 40 saati devirdik dirt3 ile :)

Videoda kondisyon %70 civarı zıplamaya alt takım vs dayanmıyor mecburen zıplamalarda yavaslıyorum :) 1:00 dk dikkat

• Uzun süredir rally oyunlarına olan küskünlüğüme ( yaklaşık 2005 ten beri ) son vermiş oldu bu oyun İnsanın bırakası gelmiyor Pist yarışlarına aşina olduğumdan bu ara epey zorlanıyorum o ayrı tabi
  • gereksiz zor bu oyun.save dosyası olan var mı tüm arabalar yollar açık olan
  • Denemek şart bu oyunu..
  • günlük hillclimb etkinliği varmış gireyim dedim. daha önce hiç hillclimb arabası sürmediydim çok oynakmış araba. 20 kilometrelik yolun 100. metresinde gittim ağaca vurdum araba pert oldu bir daha da katılamadım etkinliğe
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.