Şimdi Ara

Ücretsiz Lisanslı Antivirüsler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
71
Favori
16.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkler güncel. Panda kampanyası iki gün geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Linkler güncel. Panda kampanyası iki gün geçerli.

Bulmuşken sonrayım bende antivirüs yok bu .bitdefender internet güvenliğini yüklersem sizce mantıklı olur mu? Düne kadar nod32 kullanıyordum da lisansım bitti.
    Daha doğrusu şunu sorayım antivirüs ile internet security arasında ki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 10 Aralık 2015; 23:58:38 >
  • Hocam testlerde üst sıralarda olan BullGuard Internet Security, kendi sitesinden iki aylık deneme veriyor. Konuya eklemeye değer mi bilmem tabii, iki ay kısa bir süre.

http://www.bullguard.com/
  • Bit deffender mı norton mu karar veremedim. Amvo virüsü kaspersky görmüyor. O yüzden elvada KIS... Çok işimi gördü...

• Avira free baya iyi bence ya gerek yok diye dusunuyorum.

• Panda

• quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Linkler güncel. Panda kampanyası iki gün geçerli.

Bulmuşken sonrayım bende antivirüs yok bu .bitdefender internet güvenliğini yüklersem sizce mantıklı olur mu? Düne kadar nod32 kullanıyordum da lisansım bitti.
    Daha doğrusu şunu sorayım antivirüs ile internet security arasında ki fark nedir?

Anti virüslerde sadece tarama ve silme görevi yapılır. Bir virüs içerikli dosyayı internetten indirirsin ve indiği zaman antivirüs algılar fakat internet securitylerde dosya inmeye başladığı anda tarama yapar ve dosya inmeden uyarı verir ya da siler. İnternet securityler daha kapsamlı oluyor link takip etme gibi gerçek zamanlı olarak browserları tarama benzeri özellikler oluyor ekstradan.

• 360 kullanıyorum çokta memnunum. Eskiden parası neyse verip Kaspersky kullanıyordum, 360'a geçince hem bilgisayar hızlandı, hemde güvenlik sıkıntısı yaşamadım.

• Not32

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avast baya iyi

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Avast virus downloader
  • .ok teşekkür ederim konu sahibine norton kullandım telefondaki gibi eski dosyakları ve de reklam dosyalarını silme imkanı verdi çok memnun kaldım ama hafif kasma sorunu var nortonda
  • Bitdefender artık Vista'yı desteklemiyor. Onun yerine hangi antivirusu tavsiye edersiniz, kampanyasını araştırmaya başlayayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweetStar

Bitdefender artık Vista'yı desteklemiyor. Onun yerine hangi antivirusu tavsiye edersiniz, kampanyasını araştırmaya başlayayım :)

kasmaz ise eset öneririm
  • vlad06 V kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler...
  • arkadaşlar

ESET antivirüs ücretsiz versiyonları 6 ay deneme sürümlü olarak çalışıyor. Tavsiye ederim. CEPTETEB kullanıcısına zate 6 aylık key veriyorlar. internet bankacılığından alacaksınız.

Kaspersky kampanyası var oda şöyle:http://www.kuveytturk.com.tr/kaspersky-internet-security-antivirus-hediye.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sullen9308 -- 11 Aralık 2015; 10:10:37 >
  • Bilgisayarla beraber McAfee gelmişti, enteresan olan içinde gelen 3 aylık, ama McAfee 6 aylık herkese bedeva veriyormuş. Bende indirip yukledim 6 aylık bitince Avira'ma geri dönerim.
    Teşekkürler...
  • fthkrtl F kullanıcısına yanıt
    Sitesinden 6 aylık kod için e-mail yazıp verify'dan resim seçiyorum onay veriyor ama kod yollamıyor Invalid page diye hata veriyor. Birileri deneyip bana yardımcı olabilir mi kod için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

Bilgisayarla beraber McAfee gelmişti, enteresan olan içinde gelen 3 aylık, ama McAfee 6 aylık herkese bedeva veriyormuş. Bende indirip yukledim 6 aylık bitince Avira'ma geri dönerim.
    Teşekkürler...

Bana bir yıl gelmişti ama ben mamnunum

• bankanızın internet şubesini kullanıyorsanız bazı bankalar ücretsiz lisans veriyor. hatırladığım teb 6 aylık eset, hsbc 12 aylık mcafee veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.