Şimdi Ara

CONNECT Mİ / OPEL COMBO MU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Connectten şaşma.
    Opel sorunlu, servisiylede, 2. el piyasası ile de.
  • Bencede CONNECT

SADECE CONNECT ten değil , FORD tan ŞAŞMAA
  • Bu konuyu en cok araştıran kişi olarak ( iddiialıyım ) connect diyorum.Opel iyi otomobiller yapıyor ama iyi bir ticari yapamamış.
  • connect verdigi sürüş keyfini combo vermez + connect saglam araç. benim amçamda var 6 kişi bindikmi altı

yere yapışıyo. piknige gitmiştik. yol birazda bozuktu. araçın altında çizilmeyen yeri kalmadı.

yani araç zaten alçak bide yük attınmı yere çok yakın oluyo. arazide gitme çok zor olur. Ançak yolda sürmek

lazım. Ama connect diyorum.
  • combo çok tipsiz değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 05ülgen

combo çok tipsiz değil mi?

yani
  • connect__connect
  • Tabikii Ford Transit Connect
  • Bence combo .!! connectten eksileri var ama yinede combo :) Mesela 1,7 CDTi 100 bg güç üreten bi motoru var kıvrak seri.. Duman atmıyo Connectler duman atıyo :) Ayrıca opeldeki dizel teknoloji ünlü japon markası ISUZU nun teknolojisi.! üzerlerindeki motorlar ISUZU motoru olmakla birlikte Dünyanın en Kaliteli Dizelleri Arasında Yer Almaktadır .!! Comboların üzerindeki motorlar ISUZU motoru diye biliyorum .!
  • Her yönüyle tabiki connect
  • bu topik başlık sorusunun şu sorudan hiçbir farkı yok bence
    mondeo mu / opel corsa mı ?

yani cevap tamamen senin kriterlerine göre değişir.
  • HERKES KRİTERLERİ İLE BERABER ANLATMALI OPEL VEYA FORD DİYİP KESTİRİP ATILMAMALI NEDENLERİ DE ANLATILMALI

quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

bu topik başlık sorusunun şu sorudan hiçbir farkı yok bence
    mondeo mu / opel corsa mı ?

yani cevap tamamen senin kriterlerine göre değişir.
  • combo büyük bir corsadan ibaret bir araçtır. %90 binek amaçlı kullanmak lazım yüke pek gelen bir araç değil. konfor özellikli genelde. o yüzden bu sınıfta pek adı geçmez. connect de yük ağırlıklıdır. burada sizin kullanım tercihiniz önemli olan. yük atacağım diyorsanız connect, binek ağırlıklı diyorsanız combo çok daha konforludur. sonuçta combonun önü corsa ile aynı koltuklarına kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: impress

combo büyük bir corsadan ibaret bir araçtır. %90 binek amaçlı kullanmak lazım yüke pek gelen bir araç değil. konfor özellikli genelde. o yüzden bu sınıfta pek adı geçmez. connect de yük ağırlıklıdır. burada sizin kullanım tercihiniz önemli olan. yük atacağım diyorsanız connect, binek ağırlıklı diyorsanız combo çok daha konforludur. sonuçta combonun önü corsa ile aynı koltuklarına kadar.

yani

FORD CONNECT
  • öyle bi soru ki cevap veremiyorum. yani kıyaslama yapayım diyorum yapamıyorum. opelin arabası ne ya. connect mi doblomu desen tamamda combo ne araba bile diil benim gözümde
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***BeRTaN***

quote:

combo büyük bir corsadan ibaret bir araçtır. %90 binek amaçlı kullanmak lazım yüke pek gelen bir araç değil. konfor özellikli genelde. o yüzden bu sınıfta pek adı geçmez. connect de yük ağırlıklıdır. burada sizin kullanım tercihiniz önemli olan. yük atacağım diyorsanız connect, binek ağırlıklı diyorsanız combo çok daha konforludur. sonuçta combonun önü corsa ile aynı koltuklarına kadar.

yani

FORD CONNECT

arkadaş yük atacağım dememiş görüş istemiş fanatikliğe başlamayın tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 22 Kasım 2006; 21:08:17 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ***BeRTaN***

quote:

yani

FORD CONNECT

arkadaş yük atacağım dememiş görüş istemiş fanatikliğe başlamayın tekrar.

Tamam arkadaşım bagırma

• _CONNECT_

___ gerisi yalan___
  • quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

_CONNECT_

___ gerisi yalan___

ABARTMAYALIM
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.