Şimdi Ara

chevrolet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chevrolet cruze veya aveo için fikri olan var mı? avrupa piyasasından çekilmesi ne kadar olumsuz etkiler

• Ben 6. yila dondum, pek etkilenmedim. Alip satip duranlari bilmem.
  • uykr kullanıcısına yanıt
    ben alıp satmak için istemiyorum aldığım zaman en az 5 yıl götürmesini istiyorum fakat avrupa piyasasından çekilmesi yüzünden çekincelerim var. bir sorun olduğunda yedek parça temininde sıkıntı yaşanır mı diye ..ayrıca aracın performansı hakkında bilgi verirseniz sevinirim
  • Gm 10 yil servis hizmeti garantisi verdi ki bu on yil icinde yeniden avrupa ya donme ihtimalleri de var. Araca opel servisleri bakiyordu, hala bakiyor. Lancia da cekildi, fiat servisleri bakmaya devam ediyor. Ayni durum. Begeniyorsaniz alin. Uzun kullaninca satma durmunu dusunmuyorsunuz.

Yeni kasasinin cikmamasi bir avantaj.

Performans sormussunuz ama tam ne sordugunuzu anlamadim.
  • uykr kullanıcısına yanıt
    öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. benim merak ettiğim noktalar yakıt durumu yani ortalama ne kadar yakıyor onun dışında motor sesiyle ilgili yorumlar gördüm içeriye çok ses alıyor vb.
  • ++
  • Chevrolet cruze kullanıyorum 2011 model..araç gayet konforlu bende ki 1.6 yakıtta 25-30 kuruş arası yakıyor..gösterişli güzel bi araç..sağlamlık konusunda gayet tatminkar..rampalarda bayılıyo dediler ama uygun vites ve uygun gazda öyle bi sorun yaşamadım..haaa bi bmw seriliii yok araçta ışıklarda birden atlamıyo araç ama bende 2 saniye önce ilerlemenin pek bi avantaj oldugunu düşünmüyorum
  • Aveo 1.3 ltz sahibiyim tavsiye ederim yakıt çok iyi özellikler desen herşey var markanın avrupadan çekilmesi umrumda bile değil motor gm fiatta aynı motoru kullanıyor
  • aracın motor sesini içeriye çok almasıyla ilgili yorumlar var siz bu konuda bir sıkıntı yaşadınız mı?
  • Aveo deneme imkanim olmustu. Sedan yeni kasa olani. Her turlu donanim var. Ici gayet genis. Motor olarakta fena degil. Guzelde arac. Param olsa dusunebilirdim
  • Motor ileilgili içeriye çok ses aldığı söyleniyor böyle bişi yaşadınız mı? yada motorun arabayı çekmediği zorladığı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasucar92

Motor ileilgili içeriye çok ses aldığı söyleniyor böyle bişi yaşadınız mı? yada motorun arabayı çekmediği zorladığı gibi

1.4 olanini kullandim. Oyle dipgaz yapmadim ama gayet guzel gidiyor arac normal kullanimda. Hb olan zaten kilosu 1065mi ney. Ses olarakda oyle rahatsiz edecek kadar ses almiyor iceri.
  • Aveo 1.4lt yakit tuketimi ve lpg uyumu hskkinda bilgisi olan var mi?
  • quote:

Motor ileilgili içeriye çok ses aldığı söyleniyor böyle bişi yaşadınız mı? yada motorun arabayı çekmediği zorladığı gibi

Aveo için konuşuyorum , motorun arabayı çekmediğini ilk kez sizden duydum , kim diyorsa atıyor.

Ben 1.3 dizel kullanıyorum , yeni aldım aveo fiyatlarını ucuz bulup. 29.750 tl 50.000 km'de dizel 2012 model ve esp , abs , asr her haltı mevcut :) Aveo'yu görmeseydim 25.000 liradan hyundai getz alacaktım , 150.000 km , abs esp yok , kutu gibi... O yüzden her gün şükrediyorum diyebilirim

Denildiği gibi motor sesi içeri çok geliyor o doğrudur (dizel için). İlk aldığımda 2-3 gün çok yadırgadım ama şimdi alıştım pek rahatsız etmiyor.

• quote:

chevrolet cruze veya aveo için fikri olan var mı? avrupa piyasasından çekilmesi ne kadar olumsuz etkiler

10 yil yedek parca tedarigi ile ayrildilar ulkeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

1.4 olanini kullandim. Oyle dipgaz yapmadim ama gayet guzel gidiyor arac normal kullanimda. Hb olan zaten kilosu 1065mi ney. Ses olarakda oyle rahatsiz edecek kadar ses almiyor iceri.

Hocam nasil 1065 kg ya? Dizel aracim 1270 civari birsey yaziyor ruhsatta. Dizel motor 200 kg etkilemez herhalde. 1.3 sonucta?
  • 10 yıl sonra ne olacak? Arabalar çöpe mi gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unibodydesignn

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

Hocam nasil 1065 kg ya? Dizel aracim 1270 civari birsey yaziyor ruhsatta. Dizel motor 200 kg etkilemez herhalde. 1.3 sonucta?

Sahibindendeki teknik ozellikler kisminda yazan o rakam ustam. Artik ben onlarin yalancisiyim

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Avrupa Pazarına geri dönebilme ihtimali var 10 yıllık süreç içinde
  • geri dönme ihtimali var ama tr pazarından çekildiği için bizim millette ikinci el konusunda körü bir algı oluştu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.