Şimdi Ara

CHUWI VI8 mi Teclast X80H mi Onda V820W mi?(Lütfen Cevap Yazın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fikir değiştirdim, yurt dışından tablet almayı düşünüyorum. Belirttiğim ürünlerden hangisi f/p ürünü,hangisini almamı tavsiye edersiniz? Farklı f/p ürünü varsa tavsiye alabilirim.Dual OS mu single os mu alınmalı? Bir de ilk defa alacağım yurt dışından bu konu hakkında detaylı anlatım var mı?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pippuri -- 24 Nisan 2015; 13:08:36 >

• Teclast güzel ama dual boot ta geçişler yavaş.
    Chuwi ucuz ama süper.
    Ondanın kasası daha güzel.
    Bende chuwi var gayet memnunum.
    Dualboot alın 2si1 arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ilginiz için :)
  • Var mı başka bilgisi olan?
  • Pek malumat yok ancak birkaç karşılaştırmadan sonra Onda V820w almaya karar verdim, fiyatı 110 dolar civarında.
  • Onda v820w aldim kullaniyorum gayet guzel tavsiye ederim. Win 10+andriid var otg destegi calisiyor bir tek hdmi cikisini calistiramadim sanirim root olmak gerekiyormus...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voto

Onda v820w aldim kullaniyorum gayet guzel tavsiye ederim. Win 10+andriid var otg destegi calisiyor bir tek hdmi cikisini calistiramadim sanirim root olmak gerekiyormus...

hocam hafıza durumu nasıl 32 gb az değilmi?

• konuyu acan arkadas, yurtdisi alisveris (gearbestten alacaksin sanirim) ve 75 dolar sinirina takilmamak icin yapilacaklar konusunda bilgi verirsen sevinirim, ben de uygun fiyata win tablet almayi dusunuyorum
  • benv3kendim kullanıcısına yanıt
    bu arada piyasadaki neredeyse cogu cihazda 32 gb hafiza oluyo yarisi da windowsa gidiyo, micro sd alman gerekecek her durumda
  • Teclastı bilmiyorum ama şuan chuwi vi8 kullanıyorum tek kelime mükemmel
    Tam bir fiyat performans canavarı ucuz bakıyosan ucuz fiyatına çok iyi bir tablet

• onda v820w siparişimi iptal edip Chuwi Vi10 siparişi verdim banggooddan Aralık sonunda kampanya ile 119.49 $. Üç haftada elime ulaştı.

10.6" olması ve 2 tane USB portu olması ile aklımı çeldi. İyiki almışım diyorum. çok memnunum. Şöyle bir şey var çift işletim sistemi olması çok güzel birşey ama tablette android kullanmak daha rahat oluyor. windows u arada öylesine açıp kapatıyorum :) tek eksiği çözünürlüğünün 1366 x 768 olması ama o da benim gözüme fazla batmıyor.
  • Mr_Snob kullanıcısına yanıt
    hocam vergi falan verdiniz mi?
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    gümrüğe girdi, paket açıldı ama ben üzerine 76.99 $ yazdırmıştım. şans eseri vergi vermeden elime ulaştı.
  • Bende chuwi vi8 almıştım faturayı normal kestirdigimden vergi vermek zorunda kaldım. Çok memnunum herkese tavsiye ederim. Chuwi vi10 daha iyi sanırsam ona göz atın derim.

• Arkadaşlar aynı üçlemdeyim. Teclast 5000 mAh batarya ile cezbediyor ayrıca chuwi de 25-30 lira fark verip plus(Z8300 işlemci) alma imkanı var. İşlemci farkını o kadar çok hissedeceğimi düşünmüyorum ama fazladan 1000 mAh çok işime yaracak gibi Teclast sipariş geçeceğim. Önerisi olan var mı aceba
  • Windows modunda normal masaüstü gibi çalışıyor mu ıdm java falan çalısır mı exe olan herşey

• benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Tplam 32gb dogru ancak android ve win10 bir kismini kullaniyor.
    Ancak adam dogru soyluyor 32gb.

• MuscleTower kullanıcısına yanıt
    Steam kurup cs:go, dota2 gibi oyunları oynayanlar var herşeyi çalıştırır bunlar

• Arkadaşlar, dual boot tablet aramaktayım.İlanım aşağıdaki gibidir. Satmak isteyen arkadaşlar var ise irtibata geçelim.

http://forum.donanimhaber.com/m_114726829/f_//tm.htm#114726829

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr_Snob

gümrüğe girdi, paket açıldı ama ben üzerine 76.99 $ yazdırmıştım. şans eseri vergi vermeden elime ulaştı.

Hocam onda 820 gearbestte 76 USD civarında gümrükte sorun cıkarırlarmı acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.