Şimdi Ara

CHUWI VI8 mi Teclast X80H mi Onda V820W mi?(Lütfen Cevap Yazın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba 10'' ya da 8'' tablet veya 2 in 1 PC (hybrid laptop) almak istiyorum. Kullanım amacım günlük email, websurfing, iş gereği aktif OFFICE kullanımı, internetten film dize izlemek, e-book okumak, oyun oynamak (tabikide bir COD değil misal FM gibi olabilir).

Bilindik büyük firmalara az da olsa taş çıkartmıcak (Apple İpad (Pro), Mıcrosoft Surface Pro, Lenovo Yoga , Samsung vs) muadil bilindik firmalardan tablet almak istiyorum(En bilinenleri galiba Chuwi, Teclast, Onda, Voyo, Xiomi, Meizu) önerebilceğiniz cihaz var mı bütçem max 1000TL ? Lenovo Z500 kullanıyorum alacağım alet ergonomik klasik laptoplara çokda iş düşürmücek bişey olmaılı tabiki fiyat da uygun olmalı.

Onda O BOOK 12 cihazını inceleyen var mı (399USD) bu fiyata uygun mu f/p olarka?

http://brands.aliexpress.com/en?spm=2114.49010108.1.1.BgCssO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mek38 -- 26 Şubat 2016; 18:02:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsus-1

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_Snob

gümrüğe girdi, paket açıldı ama ben üzerine 76.99 $ yazdırmıştım. şans eseri vergi vermeden elime ulaştı.

Hocam onda 820 gearbestte 76 USD civarında gümrükte sorun cıkarırlarmı acaba

bugünkü pariteye göre sorun olmaz hocam 75 Euroyu geçmiyor bedeli. Sorun çıkarırlarsa da ekstrenizi ve siteye olan ödeme sayfasını gösterip alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tarsus-1

quote:

gümrüğe girdi, paket açıldı ama ben üzerine 76.99 $ yazdırmıştım. şans eseri vergi vermeden elime ulaştı.

Hocam onda 820 gearbestte 76 USD civarında gümrükte sorun cıkarırlarmı acaba

bugünkü pariteye göre sorun olmaz hocam 75 Euroyu geçmiyor bedeli. Sorun çıkarırlarsa da ekstrenizi ve siteye olan ödeme sayfasını gösterip alabilirsiniz.

Saygılar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.