Şimdi Ara

Aracım pert oldu yeni araç seçimi için destek lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aracımız üzerine duvar yıkılması sonrası pert oldu. Kaskodan parayı bir kaç hafta içinde almış olacağım.
    Aracımız Golf7 1.6 TDI DSG Confortline'dı ve yakıtı & konforu beni hayran bıraktı. Aynısını bulmak zor olacak ve aramayacağımda, çünkü km/model sıkıntı yaratabilir ileriki yıllarda.

Bütçe 55-62 bin lira arası olacak, alternatiflerim:

1-Yeni Leon 1.6 TDI DSG
    2-Golf 7 1.4 TSI DSG
    3-Golf 7 1.2 TSI DSG
    4-Veya yüksek kmli yeni 1 serisi

Yıllık maksimum 12-15 bin km arası bir kullanımımız olacaktır, sizce alternatiflerim doğru mu, sizin önerileriniz yorumlarınız ne olur ?

• Çok geçmiş olsun daha dün birine 1.2 TSİ dsg comfortline golf aldık Sürüş konfor paketli 65 bine. Tavsiye ederim.
  • Vay be 65 bine 1.2 motor golf
  • Keljx kullanıcısına yanıt
    Hemde Sürüş konfor paketli ve Çelik jant
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keljx

Vay be 65 bine 1.2 motor golf

60 bine clio olsa daha iyi olabilirdi belki
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Istersen polo alsın banane ben sadece fikrimi yazdım
  • 61.500 e polo tdi dsg öneririm.

surus konfor paketi de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaş bir konu açmış yardım istemiş. Bir arkadaş da aldığı teklifi son olan fiyatı yazmış sizin konu sahibine bir tavsiyeniz varsa buyrun yoksa da konuyu saptırmayalım. Hani amacım bir atışma vs değilde fiyatın uygun olup olmadığı kararını konu sahibine bırakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AsDeRf_ -- 23 Nisan 2015; 17:09:36 >

• quote:

arkadaş bir konu açmış yardım istemiş. Bir arkadaş da aldığı teklifi son olan fiyatı yazmış sizin konu sahibine bir tavsiyeniz varsa buyrun yoksa da konuyu saptırmayalım. Hani amacım bir atışma vs değilde fiyatın uygun olup olmadığı kararını konu sahibine bırakalım.
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.
    Sıfır km almayacağım, 2. el olacak araç
  • Mazda 3 59 bin + Çelik jant 1800tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Atletli

Mazda 3 59 bin + Çelik jant 1800tl
    zor iş araba seçmek, almak
  • Golften sonra leon ic dizayn olarak hayal kirikligi yaratir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipcik

Arkadaşlar,

Aracımız üzerine duvar yıkılması sonrası pert oldu. Kaskodan parayı bir kaç hafta içinde almış olacağım.
    Aracımız Golf7 1.6 TDI DSG Confortline'dı ve yakıtı & konforu beni hayran bıraktı. Aynısını bulmak zor olacak ve aramayacağımda, çünkü km/model sıkıntı yaratabilir ileriki yıllarda.

1-Yeni Leon 1.6 TDI DSG
    2-Golf 7 1.4 TSI DSG
    3-Golf 7 1.2 TSI DSG

Yıllık maksimum 12-15 bin km arası bir kullanımımız olacaktır, sizce alternatiflerim doğru mu, sizin önerileriniz yorumlarınız ne olur ?

Clio 4 kullanıyorum 3 ay oldu alalı ama başta farkına varsaydım Skoda Rapid seçerdim bence bir inceleyin hocam sonuçta ww ailesinden

• Leon Fr al.. 1.4 tsi 140 beygir. Ekstra donanım almana da gerek yok, araç zaten dolu. çok deli kaçıyor :)
  • quote:

quote:

Hocam takılmayın bu tiplere Sürüş konfor paketini belirtme sebebim opsiyona rağmen uygun fiyat olması. Konu sahibi düşünürse diye yazdım. Zerre kadar faydası olmayan tipler Bırakın 65 bine 75 bine captur falan alsınlar hatta 70 bine 1.2 308 var marka ile gereksiz yere bu kadar ters düşmek neyin nesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Leon Fr al.. 1.4 tsi 140 beygir. Ekstra donanım almana da gerek yok, araç zaten dolu. çok deli kaçıyor :)
    leon 1.2 dsg aldım 1 hafta önce araç çok hoşuma gitti,56 500e aldım,tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmeral

leon 1.2 dsg aldım 1 hafta önce araç çok hoşuma gitti,56 500e aldım,tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Golf 7 1.4 TSI DSG comfort + sürüş paketi donanımı 69'a aldık geçen ay abime.. gayet başarılı..

bir de şu aklıma takıldı, insan hayran kaldığı arabayı neden almaz? sıra beklemeye neden değmez? neden alternatif arayışına girer.. ? :s

garip...

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

quote:

Hocam takılmayın bu tiplere Sürüş konfor paketini belirtme sebebim opsiyona rağmen uygun fiyat olması. Konu sahibi düşünürse diye yazdım. Zerre kadar faydası olmayan tipler Bırakın 65 bine 75 bine captur falan alsınlar hatta 70 bine 1.2 308 var marka ile gereksiz yere bu kadar ters düşmek neyin nesi?

Alıntıları Göster
    Yılda ortalama 15bin yapıyorsanız, dizel tercihiniz biraz hatalı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

Orijinalden alıntı: zipcik

Arkadaşlar,

1-Yeni Leon 1.6 TDI DSG
    2-Golf 7 1.4 TSI DSG
    3-Golf 7 1.2 TSI DSG

Clio 4 kullanıyorum 3 ay oldu alalı ama başta farkına varsaydım Skoda Rapid seçerdim bence bir inceleyin hocam sonuçta ww ailesinden
    Modelden öncelikli tavsiyem o paraya kesinlikle 2. el araç almayın derim.

Onun dışında azıcık bütçe artışıyla seçeneğiniz çok.

Benzin/benzin+lpg/dizel
    Manuel/otomatik
    Sedan/hb/SW

100km/ ?lt size koymaz bunun hesabını yapıp test sürüşüne çıktığınızda benim arabam bu olmalı dersiniz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Modelden öncelikli tavsiyem o paraya kesinlikle 2. el araç almayın derim.

Onun dışında azıcık bütçe artışıyla seçeneğiniz çok.

Benzin/benzin+lpg/dizel
    Manuel/otomatik
    Sedan/hb/SW

100km/ ?lt size koymaz bunun hesabını yapıp test sürüşüne çıktığınızda benim arabam bu olmalı dersiniz zaten

Alıntıları Göster
    Hyundai İ30 Dizel 7 ileri otomatik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.