Şimdi Ara

KAWAİ PİYANOLARI BİLGİSİ OLAN GELSİN :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kawai nin cn serisi dijital piyanolarından bi tane almayı düşünüyorum. Sizce KAWAİ CN24 mü yoksa KAWAİ CN25 mi daha iyi. İkisini de tavsiye etmem diyorsanız model önerebilirsiniz. Aradığım özellik akustik piyanoya yakın ses ve tuş takımı özelliği. Öyle ritime falan ihtiyacım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: onurmenekese

kawai nin cn serisi dijital piyanolarından bi tane almayı düşünüyorum. Sizce KAWAİ CN24 mü yoksa KAWAİ CN25 mi daha iyi. İkisini de tavsiye etmem diyorsanız model önerebilirsiniz. Aradığım özellik akustik piyanoya yakın ses ve tuş takımı özelliği. Öyle ritime falan ihtiyacım yok

Bütçe ne kadar?
    Roland hp 504 e ve yamaha clavinova clp 535 e bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: onurmenekese

kawai nin cn serisi dijital piyanolarından bi tane almayı düşünüyorum. Sizce KAWAİ CN24 mü yoksa KAWAİ CN25 mi daha iyi. İkisini de tavsiye etmem diyorsanız model önerebilirsiniz. Aradığım özellik akustik piyanoya yakın ses ve tuş takımı özelliği. Öyle ritime falan ihtiyacım yok

Bütçe ne kadar?
    Roland hp 504 e ve yamaha clavinova clp 535 e bakabilirsin.

CN 25 tabiki açık ara CN 24 e göre çok daha f/p si iyi piyano.
    Gel gelelim onurmenekese arkadaşın dediği gb fiyatı biraz arttırabiliyorsan YAMAHA CLP 525 tavsiyedir.
    CN 24 f/p 0,6
    CN 25 f/p 0,65
    CLP 525 f/p 0,8...

• Akustik piyanoya yakın ses istiyorsan yamahanın işlemcisi biraz daha iyi, kawai de tuşe yapısı ön plana çıkıyor fil dişi hisli tuşeyi (ivery tuch) kawai cn 33 w kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stradivarius -- 10 Kasım 2015; 11:45:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.