Şimdi Ara

simile ağlatıyorr...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,smile adsl ilk çıktığında bayramda başvurdum,ilk 4 günde bağlanacağı söylendi.yaklaşık 10 gün sonra geldiler bağladılar.smileadsli telefonda satın alırken size philiphs wireless modem 30 dk skype,antivirüs programı ve microfon kulaklık hediye edeceklerini belirttiler.zaten gazete reklamlarındada vardı.fakat bu 10 gün sonra sözde philips yetkili servisi dedikleri iki arkadaş gelip pikatel marka bir wireless modem taktılar.philips elinde kalmadığını bunla idare etmem gerektiğini söylediler ve diğer hediyeler hakkında bir bilgilerinin olmadığını söylediler.
    arkadaşlar gittikten sonra yarım saat içinde pikatel modemin suyu çıktı ve wireless bağlantı yapamadığım gibi kablo bağlantıylada internete bağlanamadım..smileadsli 10 larca kez aramama rağmen kimsenin teknik destek konusunda bir yardımda bulunulmadığı gibi philips modem in önümüzdeki aylarda değiştirileceği diğer hediyelerin geleceği sözleri verildi ama hala ses yok ve çalışmayan pikatel marka modemi kütüphanemin rafına koydum karşılıklı bakışıp smile adsl hakkındaki düşüncelerimi yüksek sesle dile getiriyorum..
    allahtan eski modemim zoom x5 ile adsle bağlanıyorum..
    Aman ben ağladım siz ağlamayın..eğer almaya kalkarsanız derdinizi anlatacak biirini kesinlikle bulamayacağınızdan ben eminim..
    dediğim gibi smile adsl ağlatmaya devam ediyor..
    eğer birisi çıkıpta yav kardesim sen atıyorsun falan demeye kalkmasın..istenirse ismimim ve telefonumu ve adsl üyeliğimin hepsini gereken kişilere ve kurumlara verebilirim..
    zaten şimdi mail zinciri başlatıp,sikayetimvar.com a yazıp gereken üst düzey smileadsl yöneticilerine aydın doğana mail atacağım..
    aman dikkat..

• arkadaslar sikayetimvar.com a bir göz atın ve sakın hata yapmayın..
    aman paranızla rezil oluyorsunuz
  • bence de dikkat edin arkadaşlar, arkadaşım sana da geçmiş olsun umarım problemi bir an önce çözerler doğrusu üzüldüm senin için
  • Geçmiş olsun. Sanırım sadece modem için yaptın bu işi. Telekom bile düzgün hizmet veremezken zaten telekomun altyapısını kullanan bir firmayla iş yapmak mantıklı gelmiyor bana.

Neyse umarım sorunun çabuk çözülür. Doğan grubunun sağlam iş yaptığını nerde gördük, burada görelim?
  • aman eksik kalsın smile ı da gorduk herkes şikayetçi
  • 20 milyarlık tazminat davası aç
  • Gecmiş olsun
    Ama yapacak bişey yok. gercekten 4/4lük bi kurum olsa telekom böyle yan sanayilere hic gerek yok aslinda telekomun altinda çalişan kurumlar ise telekomdan beter durumda
  • doğrusu ben yandım insanlar yanmasın,bugün hürriyeti açıp bakıyorsun hala smile adsl ilanları var..
    inanılır gibi değil
    geçmişte yaşanan batık bankalar gibi olacak herhalde..
    en iyisi dava açmak gerçekten..
    Aman herkes mail yoluyla birbirini bilgilendirsin gerçekten acaip bir durum.
    üye olduğunuz an sizin kredi kartınızdan 59 ytlyi çekiyorlar..
    26.10 tarihinden itibaren bu gün 24 gün ve eski modemim olmasa ben şimdi hala internete giremiyor olacaktım.
    ama ben kişi olarak aylık 29 ytlyi 3 gün geç yatırsam hemen internetim kesilir ...
    Aman Dikkat....
    ağlamayın,çevrenizdeki sevdiklerinizde ağlamasın..
    smile adsl= cry adsl
  • dostum imkanın varsa mutlaka dava aç iyi tazminat alırsın + bir daha insanları kandırırken iki kere düşünürler
  • bence de tazminat davası aç , ben olsam harbiden açardım.
  • Geçmiş olsun. İnsanı kendi parasıyla strese sokuyular.
  • bu konu hakkında çok başlık açıldı zaten görmüşsündür bende bir smile adsl mağduruyum, çok yere yazdım kimse almasın aman die, dün arıyorlar ben teknik servis adsl bağlantısı yapacağız die halbuki ben 5 gün önce İPTAL işlemi gerçekleştridim ama nerdeeeee kiminle muhattabız ki iptal ettik diyoruz iptal eden bile yok onların yüzünden hattımı iptal ettrdim ev telefonumu yani, kredi kartımı bile İPtal ettridim... hayatımı alt üst ettiler valla.... bende senin gibi başkaları mağdur olmasın die önüme gelen yere bu olumsuzlukları ve şikayet com adresine bakmalarını söylüyorum.....
  • bence de dava açmak gerekir çok geçmiş olsun bence peşini bırakmayın belki uğraşırsınız;ama hakkınızı alacağınızı düşünüyorum
  • eski smile adsl başlığı

ayrıca beğenmediğimiz telekoma adsl için müracaat ettim 16:00 da aynı gün 20:00 da sörf yapabiliyordum.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurtalan -- 19 Kasım 2006; 20:38:39 >
  • aman bulaşmayın

ben yine şanslıyım sana göre aradıktan 15 gün sonra(aramalar,şikayetler..) hilips modemi bağlayıp gitti

modemde iyiymiş baya

[nazarboncuğu.gif]
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kurtalan

eski smile adsl başlığı

ayrıca beğenmediğimiz telekoma adsl için müracaat ettim 16:00 da aynı gün 20:00 da sörf yapabiliyordum.....

bir zahmet onu da yapsınlar artık neredeyse hergün internette bir sorun var asla tam anlamıyla performasn alınmıyor bu kadar kötü hizmete bu kadar yüksek ücret alıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: METAL

quote:

eski smile adsl başlığı

bir zahmet onu da yapsınlar artık neredeyse hergün internette bir sorun var asla tam anlamıyla performasn alınmıyor bu kadar kötü hizmete bu kadar yüksek ücret alıyorlar

şükretmek lazım en azından, burası TÜRKİYE

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: METAL

quote:

eski smile adsl başlığı

şükretmek lazım en azından, burası TÜRKİYE

eğer yeterince şikayette bulunabilseydik millet olarak tepkimizi yeterince koyabilseydik "Burası Türkiye" diye bir sözcük olmazdı,herkes hakkettiği hayatı yaşıyor arkadaşlar bulunduğumuz durumda hepimizin payı var

• ben kendi halime göre şu anda şükür etmek durumundayın, tabiki genel olarak hizmetlerin kalitesi yeterli değil, her zaman 100 adım geriden takip ediyoruz diğer ülkeleri....
  • smile adsl konusunda şanslı olanlardan birisi benim sanırım, 3 gün içinde bütün işlemleri eksiksiz gerçekleştirdiler, ama bundan sonrası ne olur bilemem tabii
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.