Şimdi Ara

Logitech G500 [Satıldı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Logitech G500

Fareyi Cs oynamayı bıraktığım için satıyorum. Kutusu, faturası, belgeleri, CD'si, ağırlıkları mevcuttur. Full kutuludur. Vatanbilgisayardan alınmıştır. Çift tıklama veya başka herhangi bir sorunu yoktur. Kozmetik olarak da temiz durumdadır.

Fareyi bilenler bilir, üzerinde bir çok tuş olduğu için istediğiniz tuşu istediğiniz şekilde programlayabiliyorsunuz. Cs'de kullandığım RapidFire makrosu sayesinde tek tek sıkan silahları bile taramalı şekilde kullanıyordum. Bu makro oyunlarda çok üstünlük sağlıyor. Awp makrosu ile de tek tuş ile zoom açmış gibi ateş edebilirsiniz.

Fiyat: 60>50 TL (Son)

Logitech G500 [Satıldı]

Logitech G500 [Satıldı]

Logitech G500 [Satıldı]

Logitech G500 [Satıldı]

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsessive* -- 13 Haziran 2015; 20:41:45 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• s.a hocam maus a alıcıyım kargo işlerini nasıl hallediceğiz anlatırsanız sevinirim
  • s.a bende almayı düşünüyorum büyük ebatlı bu tarz mouslar arıyorum ilk önceliğim a4 tech f7 fakat bulamıyorum bir türlü kaç senelik hocam mous f7 le karşılaştırdığımızda ebatları nedir?
  • kenny92 kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam
    F7'yi hiç kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum. Daha önce X7 750 serisi kullandım ama memnun kalmadım. G500'ün ele oturması fevkalade.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• benim bahsettiğimde ele oturması büyük olması avuç içinin bilekle birleştiği kısım yere değiyormu kavrayınca, sürtünme yapıyor o çok rahatsız ediyor beni f7 ye bakarsanız neyden bahsettiğmi anlarsınız
  • kenny92 kullanıcısına yanıt
    Hayır yere değmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatta indirime gidilmiştir, başka indirim olmayacaktır.

• ProNutra nickli üyeye satıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.