Şimdi Ara

^268 TL HB^ Açılır Masa Takımı(70x160cm) + 4 Sandalye*Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
4.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ^268 TL HB^ Açılır Masa Takımı(70x160cm) + 4 Sandalye*Ücretsiz Kargo

http://www.hepsiburada.com/liste/nikelajli-acilir-masa-takimi-ms203/productDetails.aspx?productId=mbtopms203&categoryId=60002983&SKU=MBTOPMS203

Çek satış bölümü(200 TL üzeri 75 TL indirim çeki 40 TL civarında alabilirsiniz)

http://forum.donanimhaber.com/forumid_841/filt_11353/tt.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_3745/tm.htm

^268 TL HB^ Açılır Masa Takımı(70x160cm) + 4 Sandalye*Ücretsiz Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 18 Nisan 2015; 20:38:31 >

• demonte geliyorsa değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BatuKır B kullanıcısına yanıt
    demonte geliyor niçin değmez? yada neye göre değmez?
  • Tamam ucuz da mobilyada ucuza kaçmak mantıklı gelmiyor, muhtemelen çok çabuk yıpranacak sandalyeler sallanacak masa soyulacak vs.

• Sadece ayakları demonte halde gelir.. Masanın üstü kuruludur..
  • joeblacker J kullanıcısına yanıt
    2 yıl garantili hocam diğerleri bunun iki katı fiyatında 2 tane değiştirseniz yine kârdasınız
  • Güzel fırsat. Kullanıcı yorumları da iyi

• sandalyeleri bilmem ama aynı masadan bende vardı
    sakın almayın ayakları çok kötü
    sürekli sallanıyor ayar yapılmıyor
    tahtası sıkıştırılmış sunta
    en son balkona atmıştım rüzgardan devrilip çöp haline geldi
  • Ben mobilyaciyim bu turde urunler tamamen topkapi mantigi ile oldukca kalitesiz oluyor kullanilabilir duzgun bir sandalyenin maliyeti bile 60 tl düzgün acilir masanin maliyeti 150 tl alinabilir bu turde takim 750 tl civari olur kalani yaramaz

• cohannan kullanıcısına yanıt
    O garantiye çok güvenme hocam, adam zaten çok ucuza sattık bi de garantiyle mi uğraşacam der garantiyi sallar. Marka da değil kimseye de anlatamazsın derdini. Duyurun için tşkler bu arada

• bunun aynısını aynı masa sandalye takımını arkadaşım aldı 380 lira civarında geçen sene . hepsiburada taksit vs... kendilerince uygun geldi , hatta banada teklif etti ben istemedim , sonra gittim başka yerden . bu takımın sandalyelerinin oturma yerleri kırıldı/büküldü , ayrıca masa ayakları sallanıyor , çünkü diğer modellere göre ince ayakları .

bir benzerini ama çok daha kalitelisini kendi evime mobilyacıdan aldım 250 liraya (edirne merkez/baca civarında ipek mobilyadan) . masa profil ayakları daha kalın ve sandalyeleri çok daha sağlam .

bu tarz ürünleri görüp denemeden almayın derim , resimde de dikkatli bakarsanız masa ayakları profiller çok ince , netten bu tarz masaları incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız . fiyat olarak ucuz olması aldatmasın sizi , gerçekten kötü malzeme kalitesine sahip . test edildi , tecrübe ile sabittir .
  • bi kişi de dememiş ki açılır masa nedir, ne özelliği var?

hakkaten ben böyle birrşey kullanmadım hiç, nasıl açılıyor nasıl kapanıyor, kapanınca masa duvara mı dayanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

bi kişi de dememiş ki açılır masa nedir, ne özelliği var?

hakkaten ben böyle birrşey kullanmadım hiç, nasıl açılıyor nasıl kapanıyor, kapanınca masa duvara mı dayanıyor?

açılıp eni veya boyu uzuyor muhtemelen
  • Ayakları çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Ikea'da masif çam ağacından olan set 349 TL:

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yemek-odalari/yemek-masalari/50211104/jokkmokk-yemek-masasi-ve-sandalye-seti.aspx

ikea'kinin hem kendisi hem de fiyatı güzelmiş

• ben kullanıyorum istanbulda bir mobilyacıdan taksitle almıştık 350 tl ye her hangi bir sorunu yok 7 aydır kullanıyorum. şık felan değil sıradan bir ürün.
  • Geçen hafta mağazadan 250 liraya aldım aynı modeli. Bu tip ucuz ürünleri yerinden almakta fayda var, kaynak yerlerini, dengesini falan kontrol etmek gerekiyor.
  • fiyat güncel
  • Arkadaşlar hepsiburadadan geçen yıl masa+4 sandalye takımı aldım, bu değil ama başka bir model.
    Almayın.
    Demonte geliyor ama parçalar kör ustalar tarafından el yordamıyla yapılmış gibi özensiz, birbirine zor uyuyor, çok kasıyor.
    Ayrıca masanın üstünde suntanın 1x2 cm boyunda kaplaması dökülmüştü. Elle boyadım ama belli oluyor. Mağazada olsa imkanı yok kimse almaz, kabak gibi defolu ama internetten yutturdular işte. Koca masayı geri göndermeyle falan uğraşamadım.
    Kısaca tavsiyem şudur; görmeden denemeden bilmediğiniz markaları almayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.