Şimdi Ara

Dark Matter (2015-2017)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bakalım nasıl bir yapım olacak.12 Haziran da başlıyacakmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İlk 3 bölüöe bakarım ben en kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 17 Nisan 2015; 10:33:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman berbat gözüküyordu. Sondaki Syfy yazısını da görünce dizi hakkında fikirlerim kesinleşti. Berbat bir yaz dizisi klişesi, asla izlememyeceğim türden. Yine de paylaşım için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 16 Nisan 2015; 23:45:46 >
  • Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)
    Dark Matter (2015-2017)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • syfy gördüm mü hızla uzaklaşırım, gerçi 12 monkeys iyidi, onu da yanlıslıkla iyi yaptılar herhalde
  • fragman pek iç açıcı değil yorumlara göre bir kaç bölüm sonrası izlenebilir yorumlar olumluysa ama pek sanmıyorum iyi olabileceğini
  • pilot bolumu begendim acikcasi, gizem boyutunu bolum boyunca iyi tutup sonunda da twist yapmislar.

o bozuk goruntudeki videodaki eleman stargate atlantisten McKay di yav... diziyi veya evrenini bir sekilde stargate serisine balayacaklar mi acaba gorecegiz.

• unpop kullanıcısına yanıt
    Ne diziyi nede filmi izledim ancak 12 Monkeys'in arkasında Terry Gilliam yapımı bir kült film var, Syfy'a göre çok sağlam bir oyuncu kadrosu var(isimlere göre konuşuyorum) bir zahmet güzel olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

syfy gördüm mü hızla uzaklaşırım, gerçi 12 monkeys iyidi, onu da yanlıslıkla iyi yaptılar herhalde

SyFy'daki dizilerin konuları güzel oluyor ama kalite olarak iyi olmuyor malesef.
  • Stargate Universe'den bu yana aç kaldığım uzay formatını dark matter'ın kapatabilceğini düşündüm ama ilk bölüm pek sarmadı bununda en büyük nedeni casting. Casting çok zayıf suratlar aşırı sıradan,oyunculuklar sırıtıyor,geminin iç dizaynı yani kurulan set çok yapay, hayranı olabilcek veya ilgi çeken bir karakter yok. Olabilcek en düşük bütçeyle çekilmiş, oyuncusundan tut, set kalitesine, efektlerine kadar orta kalite bir sci-fi dizisinin maliyeti 10 liraysa bu 3 liradır. Bir kaç bölüm daha şans verip tekrar yorum yazarım. İzlenip izlenmeyeceği tabi kişisel beklentiler ilede alakalı. Mutlaka bir kaç bölüm izleyin.
  • oyunculuk yavan, uzay seti tiyatro sahnesi dizaynında, pek sarmadı.
  • Çok hayal kırıklığına uğradım ilk bölüm bayağı kötüydü bence aradığımı bulamadım hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Çok hayal kırıklığına uğradım ilk bölüm bayağı kötüydü bence aradığımı bulamadım hiç.

3/10.. devam etmem, gozumde cancelled.
  • Hemen ilk bölümden millet kestirip attı her dizi sonradan açılıyor buda öyle olabilir bence beklemekte fayda var diyorum.
  • Forumdan hep kötü yorumlar gelmiş böyle filmler güzel kız yoksa hiç çekilmiyor Fragmanda 2-3 tane var gibi zaten tüm kadro 7 kişi izleyeceğim ben
  • Bilimkurgu diye başladım.İlk bölümden pek beğenmedim ama ikinci bölümü zor bitirdim.Bir daha da izlemem.
  • beğendim.
  • Oyuncular berbat, senaryo basit 2 bolum izledim bu diziden bi cacik olmaz.

• Bilim kurgu dizisiyse illa ki bi şans vermek lazım. Bakıcam
  • nerevar kullanıcısına yanıt
    Fragmanı izledikten sonra "l*n yoksa Universe'ün devamı mı bu dizi" dedim. Senin yorumu görünce ve fragmandaki "Creators of Stargate" yazısını gördükten sonra emin oldum. Dizi büyük bir ihtimal Stargate Universe'ün devamı olacak.

Stargate Universe'ün finalinde gemi de yeterli yaşam destek enerjisi kalmıyordu ve 1 kişi hariç herkes uyku kapsüllerine girip uyuyordu. Bu dizi de fragmandan izlediğim kadarıyla tam buradan başlıyor sanırım. Keşke Universe ekibi de olsa

Dizinin yorumları da pek iç açıcı değil okuduğum bir çok yerde. Birkaç bölüm daha çıksın toplu izlerim. Ayrıca dizi de Continuum'dan sevdiğim bir karakter ve "bu renkli saçlı kızı nerde tanıyorum ben ya" demiştim, meğersem Twilight'tan mış
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.