Şimdi Ara

Salcano xrs040 alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MTB'nin yanıdna yol bisikleti ihtiyacı da çektiğim için yol bisikleti edinmeye karar verdim. XRS040 şuan kliksada 1100 lira. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum

http://www.kliksa.com/urun/salcano-xrs040-sora-yolyaris-bisikleti-siyahyesil-57cm-kadro/902436398

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Az önce bu bisiklet hakkında bir mesaj daha yazmıştım. Yarın son olmak üzere 100 TL hediye çeki ve world kart'a 75 TL indirimle 924 TL'ye geliyor, kaçırmayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadettinz

Az önce bu bisiklet hakkında bir mesaj daha yazmıştım. Yarın son olmak üzere 100 TL hediye çeki ve world kart'a 75 TL indirimle 924 TL'ye geliyor, kaçırmayın derim.

world kartım olmadığı için sanki şuradan nakit 1000'e almak daha mantıklı gibihttp://www.spordunyasi.com/salcano-xrs-040-sora-28-jant-bisiklet

verdikleri hediye çekini harcamak için 1000 lira alışveriş yapmak gerekiyormuş, bir manası kalmıyor

Yalnız bahsettiğiniz siteye dikkat edin derim, sivas merkezli ve buna benzer birkaç siteye daha sahip olan bu firmanın elinde stoğu olmayan malları satıp, daha sonra para iadesini geciktirdiği ile ilgili daha önce bir şikayet konusu vardı.
    Arayıp teyit almanızı öneririm.
    Kadro boyu konusunda ise kesin emin değilseniz bir bayide denemeden karar vermeyin. XRS kadro konvansiyonel geometride olduğu için bacak boyu durumuna göre tabloda yazan ölçüden bir küçük boy almak gerekebiliyor.

• quote:

Yalnız bahsettiğiniz siteye dikkat edin derim, sivas merkezli ve buna benzer birkaç siteye daha sahip olan bu firmanın elinde stoğu olmayan malları satıp, daha sonra para iadesini geciktirdiği ile ilgili daha önce bir şikayet konusu vardı.
    Arayıp teyit almanızı öneririm.
    Kadro boyu konusunda ise kesin emin değilseniz bir bayide denemeden karar vermeyin. XRS kadro konvansiyonel geometride olduğu için bacak boyu durumuna göre tabloda yazan ölçüden bir küçük boy almak gerekebiliyor.

Ozaman Hepsiburadaya yönelirim. 100tl bonus veriyor ve bonus kartımız var. Ayrıca bana özel %10 indirim çıkıyor. 1075 liraya düşüyor.

boyum 1.68. bacak boyum 75. 0.67'yle çarpınca 50 çıkıyor. mecbur en küçüğünü alacağım zaten. teşekkürler bilgilendirme için

• Dün akşam hepsiburada'dan 1051 lira + 100TL bonus puana sipariş verdim
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız kullanın. Aldıktan bir süre sonra lastik değişimi isteyebilirsiniz. Continental Grand Prix 4 Seasons serisine bakın derim.

• quote:

Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız kullanın. Aldıktan bir süre sonra lastik değişimi isteyebilirsiniz. Continental Grand Prix 4 Seasons serisine bakın derim.

Sağolun inşallah
    evet lastikleri pek beğenmemiş kullanıcılar. Bakayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.