Şimdi Ara

680 TL Asus R9 280 3GB GDDR5 384Bit (Eylül 2014 KUTULU,Faturalı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
5.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n11.com/asus-r9280-dc2t-3gd5-radeon-r9-280-3gb-gddr5-384-bit-ekran-P26531845 adresinden detaylarını inceleyebileceğiniz

ASUS R9280-DC2T-3GD5, Radeon R9 280, 3GB, GDDR5, 384 Bit Ekran kartı satılıktır.

15/09/2014 tarihinde N11'deki Teknomarket18 satıcısından satın aldım. Ürün sorunsuzdur. Kutusu, kutu içeriği ve faturası ile birlikte göndereceğim.

MINING YAPILMADI, FORUMDA BULABİLECEĞİNİZ EN TEMİZ KARTLARDAN BİRİDİR.

RESİMLER:

Satma nedenim model yükseltmek.

Sanalpazar üzerinden almak isteyenlere komisyon eklenerek ilan açılır.

Yer: İzmir
    Fiyat: 680 TL. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Lütfen takas teklifi yapmayın. İndirim istemek için mesaj atmayın.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenflash -- 19 Ağustos 2015; 22:59:55 >

• PM
  • takip
  • Hocam fotoğrafları mevcutsa ilgilenebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahres68

Hocam fotoğrafları mevcutsa ilgilenebilirim

fotografları mevcut akşama doğru ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahres68

Hocam fotoğrafları mevcutsa ilgilenebilirim

• takip
  • takip
  • Mesajım bulunsun. İyi satışlar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Indirim olursa alabilirim satılmazsa eğer

• volkhans kullanıcısına yanıt
    fiyat gerçekten uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEYMAR-JR

fiyat gerçekten uygun

100 TL daha ekle sıfırını al bu mu uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: can6prmk

quote:

fiyat gerçekten uygun

sattığım ürün marka model olarak aynısı sıfır olarak 700 TL ise ve yanında Asus Strix Glide Speed mouse pad (sıfır) veriliyorsa, fiyatı düzenlerim.

Aksi takdirde ezbere yorum yapmayın. Başka markalar vardır olabilir ama ben Asus R9 280 satıyorum. Akşam akşam insanın keyfini kaçırıyorsunuz.

Ayrıca sizin için belki hiç bir anlam ifade etmeyebilir ama belki alacak olan kişi için 100 TL eksiği vardır. Fiyat olarak uygun bulmuş olabilir. 100 TL'yi çıkarıp siz tamamlamak istiyorsanız o zaman başka...

• quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

quote:

fiyat gerçekten uygun

sattığım ürün marka model olarak aynısı sıfır olarak 700 TL ise ve yanında Asus Strix Glide Speed mouse pad (sıfır) veriliyorsa, fiyatı düzenlerim.

Aksi takdirde ezbere yorum yapmayın. Başka markalar vardır olabilir ama ben Asus R9 280 satıyorum. Akşam akşam insanın keyfini kaçırıyorsunuz.

Ayrıca sizin için belki hiç bir anlam ifade etmeyebilir ama belki alacak olan kişi için 100 TL eksiği vardır. Fiyat olarak uygun bulmuş olabilir. 100 TL'yi çıkarıp siz tamamlamak istiyorsanız o zaman başka...

Benim için de anlamı var çünkü bende 2.el arıyorum ve benimde cebimdeki para kısıtlı. Sanalpazar almak istesem bir de üzerine komisyon ekleyip 650 TL isteyeceksiniz. Hızlıal'da 740 Vatan'da 750 TL zaten. İstediği kadar temiz olsun. Forumda temiz durumda 2.elleri 450-500 ben 525 TL'ye 280X'le anlaştım dün ama sonra param çıkışmadı alamadım. (Bahsi geçen her fiyat ASUS içindir)

Sizin fiyatınıza yorumum bu yüzdendir. Kısacası ezbere yorum yapmıyorum. Bende Asus 280 ya da 280X arıyorum günlerdir. 2.el satan DH, sahibinden ve sanalpazar gibi yerlere ve sıfır satan hızlıal, vatan, hepsiburada gibi belli başlı bütün sitelere bakıyorum da böyle bir fiyat ilk kez görüyorum. Yoksa amacım ilanınızı baltalamak değil. Bunun altına "mal benim istediğim fiyata satarım" yorumunu da yapmayın lütfen.

• quote:

quote:

quote:

quote:

fiyat gerçekten uygun

Benim için de anlamı var çünkü bende 2.el arıyorum ve benimde cebimdeki para kısıtlı. Sanalpazar almak istesem bir de üzerine komisyon ekleyip 650 TL isteyeceksiniz. Hızlıal'da 740 Vatan'da 750 TL zaten. İstediği kadar temiz olsun. Forumda temiz durumda 2.elleri 450-500 ben 525 TL'ye 280X'le anlaştım dün ama sonra param çıkışmadı alamadım. (Bahsi geçen her fiyat ASUS içindir)

Sizin fiyatınıza yorumum bu yüzdendir. Kısacası ezbere yorum yapmıyorum. Bende Asus 280 ya da 280X arıyorum günlerdir. 2.el satan DH, sahibinden ve sanalpazar gibi yerlere ve sıfır satan hızlıal, vatan, hepsiburada gibi belli başlı bütün sitelere bakıyorum da böyle bir fiyat ilk kez görüyorum. Yoksa amacım ilanınızı baltalamak değil. Bunun altına "mal benim istediğim fiyata satarım" yorumunu da yapmayın lütfen.

bu yorumun altına imzamı atarım arkadaş

• kardeşim olay şu eğer 100 tl düşükse pazarlık payı mutlaka vardır bunuda düşün 2.el ürün alırken mutlaka pazarlık olur
  • 550 tl bu kart için biçilmiş kaftan.

Hayır ben de ezbere konuşmuyorum Gigabyte 280 i 500 liraya aldım, soğutması ve sessizliği zaten tartışmasız. Tek farkı yurtdışı ürünü olması o da 50 liralık farka yansır garanti açısından.
  • takip
  • quote:

http://www.n11.com/asus-r9280-dc2t-3gd5-radeon-r9-280-3gb-gddr5-384-bit-ekran-P26531845 adresinden detaylarını inceleyebileceğiniz

ASUS R9280-DC2T-3GD5, Radeon R9 280, 3GB, GDDR5, 384 Bit Ekran kartı satılıktır.

15/09/2014 tarihinde N11'deki Teknomarket18 satıcısından satın aldım. Ürün sorunsuzdur. Kutusu, kutu içeriği ve faturası ile birlikte göndereceğim.

MINING YAPILMADI, FORUMDA BULABİLECEĞİNİZ EN TEMİZ KARTLARDAN BİRİDİR.

RESİMLER:

Satma nedenim model yükseltmek.

Sanalpazar üzerinden almak isteyenlere komisyon eklenerek ilan açılır.

Yer: İzmir
    Fiyat: 600 TL. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Lütfen takas teklifi yapmayın. İndirim istemek için mesaj atmayın.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Zorr

• R9 280x 500 TL ye sattım. 600 TL ye satman zor değil imkansız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.