Şimdi Ara

Uydunet DNS sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dünden beri dns sorunu mevcut; internet var ama ps veya cep telefonu uygulamalarına giriş yapılamıyor. Müşteri hizmetleri çalışma var diyor; şu an artık telefonları da çalışmıyor.

• Aynen. Bende sıkıntı ne diyorum. Dün gece Aradım sinyaliniz düşük ekip gelecek dediler bana. Ama sinyal ile ilgili degil bu olay.

Twitter da resimler yüklenmiyor,psn e giriş yapamıyorum. Diğer yerlerde internet son sürat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünden beri her yerde aynı facebookta resimler yüklenmiyor dün akşam saat 8 gibi aradım dnslerinde sorun varmış 1-2 saate kadar düzelecek dediler bu sabah yine aradım çalışma devam ediyor herhangi bir zaman veremem dediler ve akşama doğru yine aradım yine aynı çalışma devam ediyor diyorlar bu ne biçim bir iştir anlamadım
  • Sorun halen devam ediyor; ne zaman düzeleceğini kimse bilmiyor. Ne saçma bir şirket?İ

• Playstation 4 engellendi.

Twitter fotolar engelli ama kendi twitter destek sayfalari tweet atmaya devam ediyor saka gibi sirket.

• Opera minidende gorunmuyor

Edit: duzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LecAss -- 17 Nisan 2015; 16:28:58 >
  • Bugün de DNS sorunu devam ediyor galiba birçok site de açılmama sorunu var...
  • Ping ve dalgalanma var 1 saattir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.