Şimdi Ara

Scream (2015- )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
8.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Scream (2015- )

Korku filmlerini sever misiniz? Daha önemlisi korku türündeki sinema filmlerinin televizyon ekranlarına uyarlanmasını sever misiniz? Bu soruların cevabı evetse, haberimiz sizin için önem taşıyor demektir.

Zira daha önce sizlere duyurduğumuz gibi MTV ekranlarında yayımlanacak olan Scream dizisinin yayın tarihi de sonunda belli oldu. Hem de dizinin bir sezon boyunca kesin olarak yayımlanacağı ve rating oranlarına göre sezonun ortasında iptal edilmeyeceği belirtildi. Muhtemelen MTV yapımcıları Scream’in senaryosunu bir hayli beğenmiş olsa gerek.

Yapılan açıklamaya göre Scream, MTV ekranlarında 2015 yılının Ekim ayı içerisinde yayımlanmaya başlanacak. Birer saatlik on bölümden oluşacak ilk sezonda, filmin arkasındaki isim Wes Craven yapımcı olarak yer alırken, Harvey ve Bob Weinstein ikilisi de kendisine eşlik edecek. Fakat orijinal filmin senaryosunu yazan Kevin Williamson’ın projede herhangi bir şekilde yer almadığını da hatırlatalım.

Scream serisinin televizyon ekranlarına taşınacağını sizlere daha önce duyurmuştuk. Aslında bu ilginç bir tercih çünkü genellikle eski dönemde yapılmış işleri yeniden çekmek ve bunu sinema filmi değil de televizyon dizisi olarak yapmak cesaret isteyen bir iş. Tabii eğer doğru şekilde yapılırsa ortaya iyi bir iş çıkacağını da söyleyebiliriz.

Bugün gelen haberler de Scream’in televizyon dizisinin ilk bölümünü Jamie Travis’in yöneteceği yönünde. Kendisi daha önce Faking It adlı dizinin birkaç bölümünü ve 2012 yılında vizyona giren For a Good Time, Call adlı sinema filmini yönetmişti. Scream’e neler katacağını ise göreceğiz.

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu denebilir. Daha önce Alpha House ve Royal Pains adlı yapımlarda karşımıza çıkan Willa Fitzgerald, Emma karakterini canlandıracak. Karakteri ise “En iyi arkadaşı Audrey ile arası çok güzel olması ve popülerliği nedeniyle bozulan bir genç kız.” olarak tanımlanıyor. Burada bahsedilen en iyi arkadaş Audrey ise sinemacı olmaya çalışan bir genç kız ve daha önce Torment ile A Christmas Horror Story adlı yapımlarda rol alan Amy Forsyth tarafından canlandırılacak.

Bunların haricinde John Karna, Amadeus Serafini ve Carlson Young gibi isimlerin de sırasıyla Noah, Kieran ve Brooke Maddox karakterlerine hayat vereceği de gelen haberler arasında.

Dizinin yapımcılığını Weinstein Company ve Wes Craven üstlendiği için ortaya dandik bir televizyon yeniden çevrimi çıkmayacağını düşündüğümüzü, dizinin ne zaman yayımlanacağının ise henüz belli olmadığını belirterek haberimizi şimdilik noktalayalım.

Kaynak
    altyazı.org
    süperkarga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 27 Haziran 2019; 2:41:22 >

• Amelia Rose Blaire dizi kadrosuna katıldı.
  • Önlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz bu dizi

• Diziyi izlemeyi düşünenleri scream Tr sayfasına bekleriz..
    https://www.facebook.com/pages/Scream-Tr/364197327099374?ref=bookmarks
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Güldürdü fragman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer hoşuma gitti, sağlam katliam olmuş
  • Merakla bekliyorum promo gayet güzel olmuş izlenmez mi be
  • Dizinin ilk sekiz dakikasını yayınladılar:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzele benziyor.Bekleyelim bakalım.
  • İlk filmi dün gece izlemiştim bu gecede 2'yi izlerim
  • Evvet arkadaşlar 1. bölüm çıkmış durumda haydin afiyet olsun
  • Bence de tutmaz.

• İlk bölüm nasıl?
  • İlk bölüm gelmiş izleyelim bakalım.
  • Efektler gerçekçilikten uzak geldi bazı şeyler de kötü yönde komik geldi, ilk bölümden birşey denmez ama bu dizi tutar yani en azından gençlerin ateşi sayesinde 2.sezon onayı alır.
  • Beklediğimden daha iyi. Yine klasik Scream açılışı ve yerinde espriler, filmlere göndermeler, seksi kızlar.. Çerezlik gider yani her türlü.
  • İlk bölümü beğendim bu seriyi seviyorum zaten ama,

o maske hiç olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Surgery

İlk bölümü beğendim bu seriyi seviyorum zaten ama,

o maske hiç olmamış

Sorma ya görünce gülme tuttu o nedir abi öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.