Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.722
Cevap
36
Favori
125.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar önceden sorulmuştur belki ama bulamadım.
    bridge den başka telefona direk müzik atmamızı sağlayan tweak var mı ?
    varsa hangi repoda ve nasıl yapılıyor yardımcı olabilir misiniz
  • merhaba arkadaşlar..
    ortadan aşağıya doğru parmağımızı kaydırdığımızda gelen arama bölümünü iptal edebilen bir tweak varmı??
    ekran kaydırken sürekli aramaya geçiyor uyuz oluyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

quote:

Orijinalden alıntı: TuRKuaZ_Cafe

Yeni tweak: Mirmir

Multitask ozelikli çok kullanışlı tavsiye ederim

https://youtu.be/HpIU9a0HR6U

Hangi repodan indirdim dostum ? Bulamadim cydia da. Bigboss demisler ama bigbossta yok suan.

Mirmir sorunlu suanda stabil değil cihazı çok isindirdi kaldırdım hiç kurma su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bir kaç sorum olacak:
    hocam önce size sorum olacak @TuRKuaZ_Cafe 7 sayfa geride bridgenin yerine cercubeyi kullanmamızı önermissiniz. bende bunun üstüne cercubeyi kurdum ama maalesef ne ayarlar menüsüne geldi nede uygulama menüsüne.sahsen çalıstıgını sanmıyorum eger sizdeki calısıyorsa beni yönlendirebilirsmisiniz çünkü aşırı fazla müzik dinleyen ve yenileyen birisi olarak sürekli itunes e baglanmak beni cidden çıldırtıyor.

diğer sorularıma gelecek olursak;
    -safari downloader mi ne öle bir tweak vardı indirme yapmaya yarıor die indirdim ayarlarda gözüküyor ve enable durumunda ama calıstıgını düsünmüyorum ; herkes youtube linkinin basına ss yazıp indirmeyi biliyordur diye düsünüyorum bende bu gün deneyeyim telefondan bakalım ne olacak dedim ki indirme olamdı videoyu acıyor izletiyor. bu safari download enabler nasıl kullanılıyor ve calısıp calısmadıgnı nasıl test edebiliriz birisi anlatabilirmi. (yada alternatif birsey önerebilirmi? )

-ikinci soruma gelecek olursakbu telefonu android gibi yapıp direk müzikleri itunessiz pc ye baglayıp atmamız mümkün degilmi? bunu saglayacak bi tweak bisey yokmu? (alternatif yol olarak sunu düsündüm bildigim kadarı ile telefonu depolama cihazı olarak gösteren bir tweak ver bunu kurup telefonun hafizasına mmüzikleri atarsak ve bridge ilede bunları gerekli yere atarsak olacaktır? yanlısmı düsünüyorum bu yöntemde olabilirmi? )

tesekkürler simdiden

edit : birde callbar ı yükledim telefon safe moda girdi neden olabilir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QART -- 3 Temmuz 2015; 0:17:27 >

• Arkadaşlar bana da
    1-masa üstündeki simgelerini istediğim gibi yerlerini değiştireceğim bir program
    2-masa üstünde bir simgeye basarak kilitleme veya LG de ki gibi çift tıklama ile kilitleme progamı aryıorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

yüzde 60ı bir türlü aşamadım ne yaptıysam olmadı. Başına gelen var mı? cihaz iphone 5

Taig programını Yönetici olarak çalış ile açıyorsun değil mi?
    Bende %20 de kaldı ve yönetici olarak çalıştırmadığımı hatırladım. Yönetici olarak çalıştırınca sorun ortadan kalktı.
    Denemende fayda var.

bioprotect tweakini kullan

• lg gibi kapatmakbistersen smarttab teweakini indir

• Bu smarttab paralı 2dolar civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jordan230

arkadaşlar 8.3 ve en son 8.4 jailbreak yatım fakat 8.4 de ara ara SAFE MODE geciyor uyumsız tweklar var herhalde
    Acaba 8.4 den 8.3 geciş var mı ve nasıl

Dostum 8.3 mu 8.4 mu daha stabil ?

• Arkadaşım ben yıllarca android kullandım iphonda yeniyim ama 8.4 de ne hikmetse ara ara saf moda geciyordu bende ac kapa yapıyordum öyle düzleiyordu sonra 8.3 döndüm sıkıntı yok daha uyumlu bence
  • jordan230 J kullanıcısına yanıt
    hyi reposundan indirebilirsin. Orda ücretsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • simgeleri özgürce yerleştirebileceğimiz bir uygulama lazım
  • quote:

simgeleri özgürce yerleştirebileceğimiz bir uygulama lazım

aradıgınız tweak anchor. bigboss da var paralı ama bityour apple yada insanelyi mi ne orada olması gerek aynı sürüm olanı indirip kurun.

beyler yardım; winter boarddan tema kurdum ama eski haline getiremiyorum telefonu sıkıldım bundan orjinaline dönsün istiyorum ne yapmam gerek sildim winterboard ı ama yinede eski haline gelmedi?
  • arkadaşlar acil yardım gerekiyor

openssh ve apple file coundit2 yüklemem gerekiyor ama arama kısmına bunları yazdığımda çıkmıyorlar

saurik reposuna tıkladığımda tüm paketler çıkıyor ona tıkladığımda ise boş bu iki repoyu nasıl yükleyebilrim
  • Bugün gelen taig Güncellemesinden sonra Cydia bir daha açılmadı ne yapmam gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: QART

quote:

simgeleri özgürce yerleştirebileceğimiz bir uygulama lazım

aradıgınız tweak anchor. bigboss da var paralı ama bityour apple yada insanelyi mi ne orada olması gerek aynı sürüm olanı indirip kurun.

beyler yardım; winter boarddan tema kurdum ama eski haline getiremiyorum telefonu sıkıldım bundan orjinaline dönsün istiyorum ne yapmam gerek sildim winterboard ı ama yinede eski haline gelmedi?

Anchor varbu ikonları istediğin gibi diziyor yani boşluk bırak şekilli yap o tarzda ama dikkat et ben bi twekte restart yaptırdığını gördüm oda springtomize çakışıyor herhalde belki sende yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cbkeser

ipod touch 5 kullanıp jb yapıp whatsPAd kuran var mı?

cydia'dan kuruyorum whatspad'i. itools'tan yada ifunbox'tan da whatsapp'ı kuruyorum. whatsappı açıyorum apple id ve şifremi soruyor yazıyorum whatsapptan atıyor her seferinde.

restore yaptım, tweaki kaç kere sildim yeniden yükledim, whatsapp'ı kaç kere yeniden kurdum farklı versiyonlarını ama olmadı.

yardımcı olabilecek var mı?

8.4ü kurup denesem olur mu acaba?

not:7.1.2'de sorunsuzca bu şekilde kurup 1 sene kullanmıştım. nasıl yapıldığını da biliyorum yani aşağı yukarı ama olmuyor :/

Ben yaptım 8.3 kullanıyorum. Whatsapp ı kur hiç açma daha sonra Cydia.arabiancydia.com reposundan whatsapp 1-2-3-4 for ipad diye bir tweak olması lazım onu kur ve cihazı yeniden başlat kardeşim.

• Activator 8.4 te çalışıyor şuanda arkadaşlar. Repo : rpetri.ch/repo/
  • ZONapple5G Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. hemen deniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallapoli

quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

yüzde 60ı bir türlü aşamadım ne yaptıysam olmadı. Başına gelen var mı? cihaz iphone 5

Taig programını Yönetici olarak çalış ile açıyorsun değil mi?
    Bende %20 de kaldı ve yönetici olarak çalıştırmadığımı hatırladım. Yönetici olarak çalıştırınca sorun ortadan kalktı.
    Denemende fayda var.

bioprotect tweakini kullan

Ne alaka benim istediğim tweak ile verdiğin tweak ???
    Ben uygulama yöneticisinde rehber vb uygulamaların gözükmemesini istiyorum. Böylece onları kapatmayacağım ve her zaman hızlı açılacaklar.
    Verdiğin tweak parmak izi okumayla alakalı.
    Zaten ben Iphone 4S kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.