Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.722
Cevap
36
Favori
125.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her sabah işe geldiğimde ilk iş olarak downgrade in mümkün olup olmadığını prensip haline getirdim. ne yazıkki hala mümkün değil.
    kontrolünü yaptığım sitehttps://ipsw.me/ isteyenler burdan takip edebilir.
  • Arkadaslar sarji sorun etmeyim jb ciksin sarji somursun ben raziyim zaten external battery kullaniyorum iphone bu sarj hep sorun saka maka jb siz android kullaniyorum gibi geliyor bu arada harici batarya olarak romoss oneririm sense 6 cinden getirtin turkiyede pahali :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadolayn

Arkadaslar sarji sorun etmeyim jb ciksin sarji somursun ben raziyim zaten external battery kullaniyorum iphone bu sarj hep sorun saka maka jb siz android kullaniyorum gibi geliyor bu arada harici batarya olarak romoss oneririm sense 6 cinden getirtin turkiyede pahali :)

Hocam romoss un sense modelinin orjinal olmadığı söyleniyor ne kadar doğru bir bilginiz var mı ?
    Zaten romoss un kendi sitesinde de sense diye bir model yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazarları saya saya yaşlandık ömürler gidiyor jb !!

• Leame kullanıcısına yanıt
    Valla ben cok memnunum en az 7 defa sarj ediyorum ben burdan aldim
    http://www.chinabuye.com/m/romoss-sense-6-16000mah-usb-power-bank-portable-external-battery-pack
    Cok harici kullandim ama romoss gibisi yok bence deneyin uzulmezsiniz powerbanki eve sokmayin

• sadolayn S kullanıcısına yanıt
    35$ çok ya. Şöyle bi 20-30tl lik güzel powerbank bulabilir miyim ki??

• İlk yazdığım mesajaın üstünden neredeyse aylar geçecek. Jb zor şu aralar. İos 9 için ümitliyim ama ona da belki diyorum. Bence bu işi paraya dönüştürecekler ileride.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gidişle iOS 9 çıkınca 8.3 e JB gelecek gibi :) işimiz zor

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

Yabancı bir sitede okudum da birisi denemiş ama cihazı her kilitlendiğinde tethered oluyor boot gerekiyor gibi bişeler Yazmış tam bilmediğim için tethered nedir anlayamadım. Yani yine işe yarar bişe değil gibi arkadaşlar

tethered ve untethered 2side jb tethered tel kapanip acildiginda jb yapman gerek demek untethered de bi kez yapiyosun
    umarim anlatabildim

• Ben tetherede de raziyim varmi bi yolu?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc

35$ çok ya. Şöyle bi 20-30tl lik güzel powerbank bulabilir miyim ki??

20-30 tl lik değilde şöyle bi on lira daha koy. 40 liraya xiaomi 5000 lik al. Hem taşıması kolay hemde kaliteli

• http://youtu.be/SG8vDjcVuCs
    Bunu deneyen var mı?

• tylerdurden- kullanıcısına yanıt
    Deniyorum ama doğru uygulamayı bulamadım
  • İos 9 la Jb tarih olacak falan deniliyor inşallah doğru değildir doğruysa bile inşallah bu 8.4 için geçerli değildir
    http://shiftdelete.net/ios-9-ile-jailbreak-tarih-oluyor-60774
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Büyük ihtimal 8.3 e jb çıkmayacak. Çünkü açık bulunamıyor. 8.3.1 düzeltme sürümü beklenecek.

iOS 8.3.x JailBreak yapilmayacak ve sebebi acik bulunamamasindan degil. Suan beta sürümleri sunulmus olan iOS 8.4 zaten JailBreak yapildi. Orijinali yayinlanmadan bu aciklarin kapatilmasini önlemek amaciyla JailBreak araci yayinlanmiyor. Kaldı ki 8.4 JailBreak yapanlarin 8.3.x de acik bulamamasi biraz mantiksiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f4113n -- 25 Mayıs 2015; 12:30:51 >
  • sadolayn S kullanıcısına yanıt
    JB yoksa Android mi kullanalım ? Tamam paşam emredersin. Ben android cihazları övdüğüme dair yazımı bulamadım :) Bence göz doktoruna bir uğrayın. Bende 4S'ten beri cihazlarımı JB'li kullanıyorum :) JB'siz iPhone'u 3210 yerine koy sonra da kalk ordan kayda değmeyecek yorum yaz. JB olmadan iPhone kullananlar hava için kullanıyormuş. Sen mi yaptın analizi. 150-200 milyon iPhone kullanıcısının 10 milyonu JB yaptı desek geriye kalanlar hava atmak için mi kullanıyor :) De get kumda oyna şapşik ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 25 Mayıs 2015; 13:06:59 >
  • f4113n kullanıcısına yanıt
    zaten adamlr sazan gibi atlayıp beta sürümlerine jb yaptıklarını duyuruyorlar. Apple de tam sürümde bu açıkları kapatıyor sonra elde var sıfır yani yine değişen birşey yok aylar önce dediklerimin arkasındayım jb çıkmayacak dedim öyle de olacak. Ios 9 ile tüm veri yolu nu apple kapatacak.

• quote:

zaten adamlr sazan gibi atlayıp beta sürümlerine jb yaptıklarını duyuruyorlar. Apple de tam sürümde bu açıkları kapatıyor sonra elde var sıfır yani yine değişen birşey yok aylar önce dediklerimin arkasındayım jb çıkmayacak dedim öyle de olacak. Ios 9 ile tüm veri yolu nu apple kapatacak.

Ama adamlar yayınlamıyolar Beta sürüme yapılan jbyi bildiğim kadarıyla o yüzden kapatamazlar açığı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: TolgaTrz

quote:

Ama adamlar yayınlamıyolar Beta sürüme yapılan jbyi bildiğim kadarıyla o yüzden kapatamazlar açığı bence.

Aynen öyle 😊

• TolgaTrz kullanıcısına yanıt
    video nun yayınlanması açık olduğunun kanıtıdır zaten. Apple aa açık buldun şöyle kapatalım demiyor zaten kardeş :) biliyorsunuz Apple çok temiz iş yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.