Şimdi Ara

Oki C301dn Ağ Bağlantısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bağlantı aracılığı ile modem ve yazıcıyı bağladım. Fakat yazıcıyı kablosuz bir şekilde kullanmak için sorunu bir türlü çözemedim. Bilen var mıdır acaba?

• yok mu yardım edecek biri. Baya bi uğraştım ama yapamadım hala
  • merhaba.oki c 301dn model cihazda kablosuz bağlantı bulunmuyor.ancak cihazı kablosuz modeme veya access pointe ethernet kablosu ile bağladıktan sonra ağ yazıcısı olarak kablosuz
    yazdırmanız mümkün olur.bu bağlantıları yaptıkdan sonra makina üzerindeki menü tuşuna basarak ağ bağlantı ayarlarını mevcut yerel ağınızdaki ip adreslerine göre ayarlamanız gerekiyor.
    kullanım kitapçığında gerekli bilgiler var takılırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkomServis

merhaba.oki c 301dn model cihazda kablosuz bağlantı bulunmuyor.ancak cihazı kablosuz modeme veya access pointe ethernet kablosu ile bağladıktan sonra ağ yazıcısı olarak kablosuz
    yazdırmanız mümkün olur.bu bağlantıları yaptıkdan sonra makina üzerindeki menü tuşuna basarak ağ bağlantı ayarlarını mevcut yerel ağınızdaki ip adreslerine göre ayarlamanız gerekiyor.
    kullanım kitapçığında gerekli bilgiler var takılırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Çok teşekkürler yardımlarınız için bende demek istediğinzi yapmak istiyordum tam adını bulamamıştım. Yarın sabah deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkomServis

merhaba.oki c 301dn model cihazda kablosuz bağlantı bulunmuyor.ancak cihazı kablosuz modeme veya access pointe ethernet kablosu ile bağladıktan sonra ağ yazıcısı olarak kablosuz

Dediğiniz yaptım ama olmadı. telefon kablosunu splittera bağladım diğer kalan 2 çıkışıda modem ve yazıcıya bağladım. Sürücü yüklemesi falan yapmam gerekiyor mu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.