Şimdi Ara

Kardeşimi tehtit etmişler. Taktik lazım. [ÖLMEDİM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
11
Favori
3.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim meslek lisesi 9. Sınıf. Ben 20-21 yaşındayım.

2-3 kişi buna sigaran varmı demiş. Kardeşimde ben kullanmıyorum demiş. Neyse çocuklarda yarın getir sigara bize demiş. Yoksa zorla alıcaz demişler.

Bi polis memuru arkadaşıma söyledim. Ortada bişey yok zaten bişey olmaz dedi. Olursa biz geliriz dedi.

Herneyse ben gidiyim mi yarın yanında ? Okulun kapısında bekliyomuş serseriler her sabah. Kaç kişi oldukları önemli değil ben tek başıma yanımda silahla giderimde daha sonra ne olur ? Taktik verin size zahmet. Tehtit edenler okulda filan okumuyor. Meslek lisesinin önünde bekleyen kekolar işte.

Edit: Lütfen mantıklı şeyler söyleyin. Durum aslında ciddi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tualeti-Tıkayan-Adam -- 16 Nisan 2015; 11:18:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rez

• Döte bıçağı yersin

• Biraz daha uğraşta güzel csb yaz kardeş yemedik hadi işine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Hyde

Döte bıçağı yersin

O yönden sıkıntı olmazda ilerde kardeşime sararlar mı ? Orasını merak ediyorum. Hadi ben tehtit ettim. Hergün yanında gidememki kardeşimi bırakmaya.

• Bir tanesini hastanelik et daha bir şey yapamazlar.

• Tak emaneti

Not; meslek lisesi okuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rift

Biraz daha uğraşta güzel csb yaz kardeş yemedik hadi işine

Yok hocam normalde csb yazarımda. Eğer ciddi bir konu açtıysam ciddi derim. Csb bir konu açtıysam csb derim. Bu durum gerçekten doğru. Daha bugün olmuş.

• birini iyice takip et gece arkadaslarindan ayrilinc onu iyice dov hergur birisini boyle dov

• Yanında git kardeşinin uzaktan izle (çok da uzaktan izleme ama) rahatsız ederlerse gtt yanına beyler hayırdır de elini kardeşinin omzuna at. Onlar da sigara istiyoruz diye cevap verirler herhalde. Bu yaşdaki çocukda sigara ne arasın hadi sen okuluna git de kardeşini yolla de. Sigara istiyorsanız gidip kendinize tütün alın oğlum çocukları boş yere rahatsız etmeyin anladınız mı de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Botres Tr

birini iyice takip et gece arkadaslarindan ayrilinc onu iyice dov hergur birisini boyle dov

İyide hocam nasıl uğraşayım öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Yanında git kardeşinin uzaktan izle (çok da uzaktan izleme ama) rahatsız ederlerse gtt yanına beyler hayırdır de elini kardeşinin omzuna at. Onlar da sigara istiyoruz diye cevap verirler herhalde. Bu yaşdaki çocukda sigara ne arasın hadi sen okuluna git de kardeşini yolla de. Sigara istiyorsanız gidip kendinize tütün alın oğlum çocukları boş yere rahatsız etmeyin anladınız mı de.

Hakkısın hocam. Pek tartışmaya gerek yok. Kardeşimi tanımıyormuş gibi uzaktan izliyim. Eğer banada diklenirlerse ne olacak bilemiyorum. Bakıcaz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tualeti-Tıkayan-Adam

quote:

Döte bıçağı yersin

O yönden sıkıntı olmazda ilerde kardeşime sararlar mı ? Orasını merak ediyorum. Hadi ben tehtit ettim. Hergün yanında gidememki kardeşimi bırakmaya.

Arkadaşlarını topla kardeşini de yanında götür. Girişte yanlarına hep beraber gidin sen "Sigaran var mı lan?" de. Verirlerse kardeşine bir daha karışmazlar. Vermezlerse de bir güzel araya alın bunları hastanelik edin. O zaman da kardeşine karışamazlar.

• Bu meslek lisesindeki serseri p*çlerin allah belasını versin.Bende meslek lisesinde okuyorum tam bir rezillik seneye okul değiştirip kurtulacağım umarım.Varsa kardeşiniz,akrabanız,arkadaşınız falan asla göndertmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kltfqzf97215 -- 31 Mart 2015; 22:17:42 >
  • Arkadaşları topla git. Baktın kardeşini rahatsız ediyorlar tekme tokat girin ibişlere.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tualeti-Tıkayan-Adam

quote:

Döte bıçağı yersin

Arkadaşlarını topla kardeşini de yanında götür. Girişte yanlarına hep beraber gidin sen "Sigaran var mı lan?" de. Verirlerse kardeşine bir daha karışmazlar. Vermezlerse de bir güzel araya alın bunları hastanelik edin. O zaman da kardeşine karışamazlar.

Hocam ben 2 senedir lise bitince evde oturuyorum. Öyle çevrem filan yok. Sadece beraber bazen ava çıktığım arkadaşlarım var , onlarda gelmezler zaten. Yani kavgaya giderken yanıma birtek tabancamı alabilirim. Tabanca da başıma bela açabilir. Ondan şüpe ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Objektif yorumcu

Bu meslek lisesindeki serseri p*çlerin allah belasını versin.Bende meslek lisesinde okuyorum tam bir rezillik seneye okul değiştirip kurtulacağım umarım.Varsa kardeşiniz,akrabanız,arkadaşınız falan asla göndertmeyin.

Aynen öyle hocam. Lise birde İstanbul'da. Polisin bu serserilerin hepsini toplayıp bi güzel dövmesi lazım. Bir daha beklemezler o zaman. Hepsi çakal şerefi olmayan zibidiler.

• Tualeti-Tıkayan-Adam kullanıcısına yanıt
    Hocam kardeşinizi tanımıyormuş gibi gorunmenize gerek yok zaten kardeşiniz abi falan derse de bir şey olmaz zaten. Bana göre büyük ihtimalle diklenmezler diklenirlerse de beyler sıkıntı çıkarmayalım kavga çıkarsa hepimiz karakolu boylarız de. Bunları tabi biraz kalın sesle söyle hepimiz, boylarız gibi kelimeleri hafif bastiraraktan söyle. Sonra da hadi eyvallah de çek git. Sonraki gun de yine ayni yerden izle kardeşini ne görünmek için ne de görünmemek için bir çaba harcama hatta göz önünde ol biraz karışacaklarını sanmıyorum. Olay çıkarsa da aman ateş etme dipçikle dalan vur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mcp -- 31 Mart 2015; 22:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Hocam kardeşinizi tanımıyormuş gibi gorunmenize gerek yok zaten kardeşiniz abi falan derse de bir şey olmaz zaten. Bana göre büyük ihtimalle diklenmezler diklenirlerse de beyler sıkıntı çıkarmayalım kavga çıkarsa hepimiz karakolu boylarız de. Bunları tabi biraz kalın sesle söyle hepimiz, boylarız gibi kelimeleri hafif bastiraraktan söyle. Sonra da hadi eyvallah de çek git. Sonraki gun de yine ayni yerden izle kardeşini ne görünmek için ne de görünmemek için bir çaba harcama hatta göz önünde ol biraz karışacaklarını sanmıyorum. Olay çıkarsa da aman ateş etme dipçikle dalan vur.

Teşekkür ederim. Zaten ateş etmem öyle. Tartışmada çıkartmam. Ama bunlar fazla olunca güven patlaması yaşıyorlar. Bıçak filan çekerlerse herhalde havaya sıkarım yinede. Ancak bana bişey olursa silahı onlara doğrulturum diye düşünüyorum.

Zaten 1 sigara için herhalde bu kadar büyültmezler. İnşallah büyümez yani olay.

• şehir neresi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.