Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
16
Favori
58.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam heralde kadınlar da izlesin diye yapıyorlar böyle. Salonda açtım diziyi izliyorum annem geldi ne bu diye sordu dedim dizi otur izle, oturdu 20-25dk izledi sesini çıkarmadı hatta soru bile sordu bu kim bunlar napıyo falan diye Başka zaman olsa çevir derdi. Yani aslında ben de senin gibi düşünüyorum özlediğimiz muhabbetler var racon kesmeler mahkeme kurmalar falan. Heralde senaristlerin ortak yönü bu boş muhabbetler ve boş sahnelerle dakika doldurma. Vadide de böyle çünkü mülteci olayları falan dimi. Neyse şimdilik pek sıkmıyor vadiye bakınca burdaki boş sahneler açıkçası daha çok hoşuma gidiyor. Ömer Baba'nın nutuklarını dinledik senelerce biraz da Reis'le annesinin abuk subuk muhabbetlerini dinleriz

• Aslan Akbey kaçıncı bölümde giriyor diziye
  • doldurmak için yapıldığı belli olan sahneler olmasa tutar
  • eşkiya salı günü maç olmasa, açık ara 1. idi

buna rağmen acayip reyting almış

bu dizi tuttu beyler artık

benim istediklerim

1- kadınların sahneleri birazcık daha azalsın
    2- konsey çok güçsüz herşeyleri dinleniyor. biraz daha önem versinler şu konseye
    3- aslan akbey biran önce girsin diziye, reytingler daha da artar
    4- konseyden daha güçlü, arkaplanda ruslar falan önem kazansın. kurtlar vadisindeki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiesto188 -- 15 Ekim 2015; 20:12:09 >
  • Tiesto188 kullanıcısına yanıt
    Dur bir de Tilki Andrei girsin diziye bunu unuttun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gurkan Uygun gelse dizi fazladan 5 sezon uzar, kendisine teklif iletilmediyse umarim en kisa zamanda iletirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Dur bir de Tilki Andrei girsin diziye bunu unuttun

yok tilkinin yeri kurtlar vadisidir

şahsen ordan buraya gelmesini istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Aynen öyle oluyor, maalesef dizilerin süresinden kaynaklı çıkıyor bu sorun. Daha kısa daha öz yapılmalı bence.

ozaman da reklam alamıyor kanal da bu şekilde kendini düşünüyor işin özeti bu kısa olursa kanal reklam alamaz

Reklam alamıyorlar değilde reklam kazançları/payları düşüyor diyelim. Canım ülkemde bir dizi en az 82 dakika oynuyor ki buna tekrarlarını, özetini katmıyorum. Bunun sebebi reklam fiyatlarının düşük olması, reklam fiyatlarını artırmanın tek yoluda ortak hareketten geçiyor. Tüm televizyon kanalları oturup ortak bir konsensüs halinde karar alsalar ve reklam fiyatlarını yükseltseler otomatik olarak dizi süreleride kısalır. Lakin ülkede iş etiği olmadığı için bir kısım kanallar ücret artırdığında diğerleri bunu avantaj görüp pay çıkarıyorlar, ortak hareket kabiliyeti maalesef yok. RTÜK'ün de bir yaptırım yetkisi olmadığı için bir diziyi 1.5 saat izliyoruz ki bunun 20 dakikası başrol oyuncusunun yürüyüşü, yüzünü yıkaması, dertlenmesi, kederlenmesi, 15 dakikasıda diğer oyuncuların boş faliyetleri. Yapacak bir şey yok, ya böyle kabul edip devran bu şekilde devam edecek, yada izlemeyeceğiz.

• Dizi güzel gidiyor bence hele dünkü kurtlar vadisinin kocaman çöp bir bölümünü izledikten sonra.Dizi tutacak gibi reytingler güzel ama ilyas ı öldürmek gibi bir hata yapmazlar umarım. Ve en önemliss bu diziyi dizi yapan DENİZ ÇAKIR

• dizi harbiden saglam bugun izlemeye basladim 2 saat 11 dk lik diziyi sIkiIlmadan izledim valla yeni oyuncular girdikce daha iyi olcaktir dizi abdulhey le memati girsin diziye
  • Uzun zamandan sonra televizyonda kayda değer birşey bulmuş olduk ve cidden heycanlandiriyor beni bu dizi.
  • deniz cakirda cakr he ama
  • İlyas'da çelik yelek var demedi deme ibrahim
  • dizi çok sığ ve it dalaşı şeklinde ilerliyor biraz daha derinleşirse güzel olur ama tabi bunun için mehmet karahanlı ve aslan akbey bezneri karakterler gerekli. abdülheyin bile ne olduğu belli değil şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevincent -- 20 Ekim 2015; 12:14:05 >
  • 1.bölümden izlemeye başlasım mı diye düşünüyorum değer mi ?
  • dizide acilen aşk meşk karı kız muhabbetleri azaltılmalı...
    koskoca konseyi mekanlarında dinlenebilmesi bana çok saçma geldi.
    çakırın sığ beyni biraz daha edepli düşünebilmeli. istediğim kadınla yatarım , istediğim kişiden çocuk yaparım nedir. millet bunları örnek alıyor bir de...

• Abi bu nedir yahu. Normalde çok takıntılı olmam fakat, bu nasıl bir hayvanlıktır.
    Dizi de kadınları bu kadar aciz gösterip bu kadar hor davranmalarını anlyamıyorum.
    Biri çıkar istediğim kadınla görüşürüm, çocuk yaparım der.
    Biri gelip kadını boğmaya çalışır. Hakaretler, dayaklar gırla.
    Hangi devirde yaşıyoruz yahu, kafalar değişmedi mi hala.
    Rezillik.
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Arkadaş hangi çağda yaşıyoruz diyosunda memleketin halini bilmiyomusun güllük gulistanlik mi saniyosun herşey..Kadın şiddeti toplumun her kesiminde var ve bence üst kesimde daha da fazla var. Yani bu zengin kısmı daha fazla şiddet uyguluyor. Filmlerde böyle en azından

• Sizin merminiz de benim uçkurum gibi :DDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javier Pena -- 20 Ekim 2015; 21:56:30 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.