Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
16
Favori
58.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su kari kiz islerine biraz ara vermek lazim tam 1 saattir sadece kari kiz isleri.Masanin etrafinda uc bes adam toplanip konsey monsey olmaz kacak gibi cok dar cevrede ilerliyor.Derinlestirmek lazim biraz yoksa kaybolup gidecek.Bayanlar izlesin diye ihtiras var da ben bu diziyi babamin yaninda izleyemem salonda mesela odaya tvyi kurdum yillar sonra sali gunleri acip izliyorum iki haftadir bakalim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Arkadaş hangi çağda yaşıyoruz diyosunda memleketin halini bilmiyomusun güllük gulistanlik mi saniyosun herşey..Kadın şiddeti toplumun her kesiminde var ve bence üst kesimde daha da fazla var. Yani bu zengin kısmı daha fazla şiddet uyguluyor. Filmlerde böyle en azından

Mantığa bak.
    Zaten ülkede bu tarz hayvanlar var diye göstermemeliler.
    İyi o zaman tecavüz de var bu ülkede, herkes birbirine tecavüz etsin dizilerde
    Adamın karısı var, 2 çocuğu var. Metres tutmuş çocuk yapıyor.
    Bu da sanki çok normal bir ilişki gibi anlatılıyor dizide.
    Dekolte kıyafet giyip, iki sevişme sahnesi olsa herkes sitem ediyordu şimdi.
    Ahlakı bozuyor yeaa diye.

• Bu ne ya replikleri bile vadiden çalıntı.Ünal şimdi savaşları ben başlatır ben bitiririm demedi mi ,sinirlerim alt üst oldu Karahanlı gibi karizma bir baron bulamadılar,testere çok yavan duruyor be a

rkadaş Mekanın cennet olsun karahanlı

• Dizi gayet güzel ama müzikler biraz daha tematik olabilirdi.

Üstteki arkadaşın dediği gibi olaylar biraz daha derinleşmeli kadınlar biraz daha arka planda olmalı şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olen adamların yerine gelenler daha baskın gibi, güzel
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Kardesim ulkenin gercegi bu siz nasil ailelerde yetismissiniz babaniz tek fiske vurmadan buyumussunuz garibinize gidiyor aaa boyle seylerde varmi yaaaaa diyosunuz agzinizi acip hayret ederek. Evet var dogru degil ama var. Dizi bu dizi izle gec ne yani kadina siddete ozendiriyor mu diyeceksin. Yani senin beyinciginin anlayamadigi nokta surasi adamlarin hayati(dizideki) ile senin hayatin zaten bambaska. Oradaki raconlari, yasayisi, hayat tarzini anlaman zaten mumkun degil. Ikinci kari meselesine bende ayni sekilde yaklasiyorum ama bu insanlar koylu normal karsiliyor iste. Sen dogrusu boyle degil dediginde bu kafa yapisindaki insanlar yok deyince yok olmuyor. Aksam aksam canimi sıkma mahkeme kurdururum forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsey çok iyidi ama yalnız baya heyecanlandırdı beni

• Şu Nazlı nın bebeği filmin odak noktası oldu doğunca sevimli bisey olsa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Kardesim ulkenin gercegi bu siz nasil ailelerde yetismissiniz babaniz tek fiske vurmadan buyumussunuz garibinize gidiyor aaa boyle seylerde varmi yaaaaa diyosunuz agzinizi acip hayret ederek. Evet var dogru degil ama var. Dizi bu dizi izle gec ne yani kadina siddete ozendiriyor mu diyeceksin. Yani senin beyinciginin anlayamadigi nokta surasi adamlarin hayati(dizideki) ile senin hayatin zaten bambaska. Oradaki raconlari, yasayisi, hayat tarzini anlaman zaten mumkun degil. Ikinci kari meselesine bende ayni sekilde yaklasiyorum ama bu insanlar koylu normal karsiliyor iste. Sen dogrusu boyle degil dediginde bu kafa yapisindaki insanlar yok deyince yok olmuyor. Aksam aksam canimi sıkma mahkeme kurdururum forumda

Kafan mı güzel, dizinin senaristi falan mısını?
    Beyinciğim almıyormuş
    Az mantıklı düşünebilsen, şu mesajı yazmazsın zaten.
    Hala aynı şeyleri anlatıyor.
    Ben buckingham sarayında büyüdüm zaten, çok uzağım olaylara.
    Haklısın dediğinde.

• Dizinin bölümü nette ne zaman çıkar bilen var mı ?
  • Hay reyting muhabbetinize be.Bölümü tam izleyemedim bikaç yorum okuyayım diye geldim reyting muhabbetinden bişeye sıra gelmiyo trolleri cevap vererek beslemeyin konuşup gitsinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlyasta çelik yelek var ölmezdir diyordum fragmanı görene kadar harbi harbi öldürdüler herifi galiba hızırın önüne geçiyordu baya rolde yazık oldu seveni çoktu bakalım ama . Onun dışında konseyde dediğimize geldiler abiler ölüyor ağırlığı olan kardeşler geliyor. Şu metreslede teyze kızını gebertseler süper olucak bıktık karı kız metres muhabbetinden gül gibi karın var :)

• Bu mahmut cok yasadi ve ilyas olmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeylerBeyi35 -- 21 Ekim 2015; 0:02:26 >
  • Bence ölmedi İlyas hastanede yatıcak bir süre o arada bol aksiyonlu bol çakırlı sahneler görürüz inşallah.
    Bu bölüm ilk 1 saat full kadın muhabbetiydi yine pek azaltacak gibi durmuyorlar o konuyu

• su fragmana son sahne koymayın yav
  • yok abi ya. böyle sahne gelmez türkiyeye

• Bu bölüm düzelmiş, dırdır dedikodu sahneleri kısalmış. En iyi bölümdü sanırım şimdiye kadar ki.
  • Güzel bölümdü. Mahmut'un suyu ısındı artık el atmak lazım. Fragmanda son sahne olayı 2 bölümdür var sanırım saçma oluyor böyle düzelmesi gerek. Yeni fragmanda baya hareketli haftaya da sağlam bölüm izleriz.
  • güzel gidiyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

İlyas'da çelik yelek var demedi deme ibrahim

demiştim ben da ilyas iki tane sniper mermisi yedi sıfır kan aktı heriften

bence ilyası ölmüş gibi göstertip bir çok kişiyi temizliyecekler frangmanda da gözüküyor zaten.

ayrıca harbiden frangamada sonn sahneyi ne diye koyuyolar ki ya öbür haftanın son sahneside galiba alparslanın masaya tanıtılması olaacak...

son olarak da Abdülheyin biraz daha ön plana çıkması lazım zaten dizide diyip duruyor nerden geldim buralara diye sanırsam KV Pusu'dan ayrıldığınından yakınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmashm -- 21 Ekim 2015; 5:00:15 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.