Şimdi Ara

Tarife onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar suan turkcel yildiz genc ve ek tarife ile kullaniyorum 25 tl 500 dk 500 sns 2 gb net var guzel tarife fakat internet ile ilgili problem var bu tarifede internet hizi en yuksek 7.2 mbit bn hic gormedim hatta bazen hic giremiyorum, o yuzden avea ya gecmeye dusunuyorum 15-25 tl arasinda en fazla 2 gb netli tercih 1 gb ama , 250-500 dk ve 500 sms bu kriterlere uygun bi tarife ariyorum yasim da 22 yardim ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea da turkcellde bulduğun hızın yarısını zor bulursun
  • İYF İ kullanıcısına yanıt
    abim 12 mbit alıyo avea ile ev içinde turkcell 5-6 arasında sürünüyor hizida geçtim 25 tl yi haketmiyor turkcell
  • avea pişmanlıktır o kadar net
    Ben de aveadayım bende 5 mbit göremiyorum(super ikili 4gb tarifesindeyim)
    4 kez avea müşteri hizmetleri ile görüştüm apn ayarları yollayıp cihaz kapat aç-sim kartınızda sorun var vs vs hikaye.
  • ben 500 dk 2 gb net 5000 sms 30 tl ödüyorum faturaliyim faturasiz arksdaslarim 23 tl ödüyor aynı tarifeye avea bizi yiyor galiba interneti bol tarife varmi bildiğiniz max 30 tl ye

• sfeax S kullanıcısına yanıt
    Hocam faturasizlarda hiz siniri yok galiba 23 tl oduyolar ama netleri senin kadar hizli olmayabilir

• Woops bakın

• 3 yıl vodafone ardından 5 yıl turkcell 1 yıl avea ve tekrar turkcell şimdi son 1 aydır tekrar avea tek kelime şunu söyleyebilirim şehir merkezlerinde avea internet ve konuşma olarak 10 numara turkcell efsanesi eskiden di ben avedan çok memnunum iş yerim leventte internet hızı 20 - 25 mbps lerde ev ataşehirde yine 18-20 mbps arası dolaşıyor aynı bölgede yaptığım turkcell testlerinde ise 10mbps göremedim.

Not : Televizyonda bas bas 4G reklamı yapmakla olmuyor turkcell efendi önce 3G 'de hız versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinkk -- 24 Mart 2015; 18:11:47 >
  • seckinkk S kullanıcısına yanıt
    avea iyi hocam abim kullanıyor 12 mbit altında interneti hiç görmedik evinde hatta bu dışarda daha hızlı ama faturasız da nasıl ben faturalı almak istemiyorum evde wifi ofiste fiber var hepsini de tek kullanıyorum işten eve evden işe arada dışarı çıktığımda kullanıcam neti o yüzden 1 gb yeterli bana bakim bi iyice araştırayım olmadı avea ya geçecem 17 tl ye güzel bi tarıfesi var 500 dk 1000 sms 1 gb net 17 tl bence çok süper bi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Arkadaslar suan turkcel yildiz genc ve ek tarife ile kullaniyorum 25 tl 500 dk 500 sns 2 gb net var guzel tarife fakat internet ile ilgili problem var bu tarifede internet hizi en yuksek 7.2 mbit bn hic gormedim hatta bazen hic giremiyorum, o yuzden avea ya gecmeye dusunuyorum 15-25 tl arasinda en fazla 2 gb netli tercih 1 gb ama , 250-500 dk ve 500 sms bu kriterlere uygun bi tarife ariyorum yasim da 22 yardim ederseniz sevinirim

Tercihim 1gb demişsin al abicim tam sana göre paket
    Aveanın sitesinden ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

Tarife onerisi

• chaka kullanıcısına yanıt
    Evet bu tarifeyi gordum iyi fakat hiz siniri olabilir o yuzden arastirip ole gecis yapmayi dusunuyorum ve aveaya da yazdim

• Adamın biri ortaya laf atıyor yarısını bulursun diye benim evdede 2mbps yi geçmiyor Türkcell avea ve vodafone nın hızlarının yarısını bile göremiyor

• Faturaliya gecmenin tam zamani! 12 ay faturalida kalma sozuyle ayda 29 TL'ye veya taahhutsuz 39 TL'ye her yone 1000DK, her yone 1000SMS ve 4GB icin; 4 gun icinde EVET yazip 6310'a gonder. Gecis SMS'i sonrasi taahhut verip 29TL'ye firsati yakala!
    Bana özel bu tarife teklifi geldi.. Sizce gecsek mi acil cevap..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozo46 -- 25 Mart 2015; 14:09:16 >
  • Bozo46 kullanıcısına yanıt
    hocam çok iyi bence ama bana fazla bu oranlar her açıdan 29 tl fazla 1000 dk fazla 4 gb net çok fazla ama senin ihtiyaçlarına uygunsa fiyat olarak bence çok iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

Faturaliya gecmenin tam zamani! 12 ay faturalida kalma sozuyle ayda 29 TL'ye veya taahhutsuz 39 TL'ye her yone 1000DK, her yone 1000SMS ve 4GB icin; 4 gun icinde EVET yazip 6310'a gonder. Gecis SMS'i sonrasi taahhut verip 29TL'ye firsati yakala!
    Bana özel bu tarife teklifi geldi.. Sizce gecsek mi acil cevap..

Hocam hiç düşünme süper bi teklif bu bence
    Bırak 1000 dkkayı 4 gb interneti bile 29 lrya hiç bi yerde bulamazsın.

• ben aradığım tarifeyi henüz bulamadım varmı yeni kampanya bulan gören

• sfeax S kullanıcısına yanıt
    faturasızda 20 25 tl arası tarifene benzer tarifeler bulunmakta fakat hız konusunda bilgim yok faturalılar internet daha hızlıdır diye biliyorum ama bu turkcellde avea da nasıldır bilmiyorum bu 17 tl lik tarife bence çok iyi ben geçicem
  • 9 Nisanda Woops kampanyam bitiyor banada yeni teklif gelirmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woopstaki tarifen nasil faturalimi dakika sms mb bilgisi ve isteginide belirtebilirsen yardimci olabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Woopstaki tarifen nasil faturalimi dakika sms mb bilgisi ve isteginide belirtebilirsen yardimci olabiliriz

Hattım faturalı geçen yıl note 3 kampanyası ile dahil oldum woops a. Şuan 500 dk her yöne 1000 sms heryöne 2 gb net var.

9 nisanda kampanya bitiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 29 Mart 2015; 21:22:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.