Şimdi Ara

Galaxy S5 Piyasasi Neden Bu Kadar Dustu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S4 Ciktigi zamanlarda bu kadar kisa surede dusmemisti keza note 3 de oyle fakat s5 lere baktigimda faturali cihazlar 1000-1100 tl arasi gidiyor bu cihaz ciktiginda ne kadardi sanirim 1 yil oldu cikali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz heralde S5 mini'nin fiyatları görmüşssünüz. Çünkü Tr resmi samsung garantili olan cihazlar 1500+ fiyattalar.
  • Yahu fiyatının düşmesi iyi bir şey değil mi? Almak isteyenler ama parası az olanlar için bulunmaz nimet. Parası olan son teknolojiyi alır kullanır. Parası olmayan da 1 sene geriden gelir. Ne güzel işte.
    Allahtan bütün firmalar apple gibi açgözlü değil. Yoksa teknolojinin 5 sene gerisinden gelirdik.
  • dusmesi iyi bise tabi ama ciktiginda o kadar para verip 1 sene sonra yari fiyatininda altinda 2.eli satilmasi insana koyar Allahtan almamisim o zaman bu arada mini degil 1000-1100 arasi bi dunya ciziksiz faturali s5 var

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

dusmesi iyi bise tabi ama ciktiginda o kadar para verip 1 sene sonra yari fiyatininda altinda 2.eli satilmasi insana koyar Allahtan almamisim o zaman bu arada mini degil 1000-1100 arasi bi dunya ciziksiz faturali s5 var

Valla 2500 lirayı yeni çıkan tele yatıran adamın heralde parası çoktur. O kadar koymaz ona.
    Parası olmayıp da tele 2500 lira yatıran adam da enayidir, ona koysun zaten.
  • Tespit dogru. Ikinci el samsung garantili 5 6 aylik cihazlar icin maksimum 1100 e alici bulursunuz. Ilginc sekilde tutulmadi cihaz. Halbuki sinifinda m8 ile kafa kafaya zirveye oynuyor her turlu test ve kullanici deneyiminde.
    Benzer bir durum z2 icin daha vahim sekilde gelisti. Yaklasik ayni donem cikan cihazlar olmasina ragmen s5 en azindan ikinci elde 1100 civari geri donusum yaparken, z2nin sifiri bu fiyatlarda. Ustelik yeni nesil androidler artik 2500 ustu fiyatlardan gelmeye basladi. Cihazlar artik ios stabilitesinde ama deger kaybi ayni seviyelerde degil. Bu cihazlarda ciddi sekilde deger kaybi yasayacaktir

• Nerdeymiş bu S5 1100 TL
    doların bu kadar uctuğu memlekette

S4 bile 1250 den aşağısı yok resmi garantili olanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 23 Mart 2015; 22:16:00 >
  • Benim 2.5 senelik Note 2, Samsung garantili 1200TL hala. S5'i ben 1600Tl'ye falan gördüm sağda solda.
  • resmi garantili s4 bile 1200-1300 civarlarında, nerede ucuzlayan s5 ?
  • Arkadaş ikinci el piyasasından bahsediyor sanırım s5 samsung un yaptığı en çirkin amiral gemisi telefonu bence fiyatlar bundan kaynaklı düşük olabilir.

• Şu forumda 1.000 liraya aldığı telin 5.000 e çıkmasını isteyen yada teli alınca her yerde ölümüne savunan, fiyatı düşünce üzülen bi dünya insan dolu.
    Note 3 aldım. Fiyatı 200 tl ye düşsün Herkes alsın. Ben zaten bir yıl oldu alalı bir yıl daha kullanacam. Ondan sonrada önüme ilk gelen dükkanda satacaM.

Telefon alıp satıp para kazanmayı uman bir milyon adam var bu ülkede.

• Samsung ürünlerinde yıllardır bunu yaşıyorsunuz zaten ve hala 1 sene kullanır güzel bi fiyattan satarım diye düşünüp alan varsa kusura bakmasın enayinin önde gidenidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amiral gemisi telefonlar ilk çıktığında alınmaz. Telefonlarda taksit olayı kalktığı için insanları 100-200 daha verip 0 alıyor.

• S5 hep böyle oldu geçen sene S5 ' in 2.elini S4 ' ten çok daha rahat buluyordum ve çok ta pahalı değildi, S5 hatalı üretim ve istenmeyen çocuk oldu biraz.
  • Fiyatlarin dusmesi bence cok da iyi bir sey neden rahatsiz oldun ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon tutmadı bu kadar basit
  • S5 e iyi diyene cok fena samsung fani derim
    ben su anda samsungtan bastan tel kullanmadim ama s5 bence hayal kırıklığı

• Halbuki ki rakibi HTC M8'e göre snapdragon 801'in ac,yani biraz daha hızlı versiyonunu kullanıyor.Ama o gözenekli plastik kasa yok mu,tutulmamasının en büyük nedenlerinden bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.