Şimdi Ara

Silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
8.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bende yolda yürürken düşme olmadı ama kulağımı acıtıyordu bu yüzden geri iade edip sonu mdrxb90ex aldım şuan memnunum.

Bende acıttı ama sizde acıtmayabilir yani kulaktan kulağa fark var.

Hepsiburadan alıp test edip geri iade ettim ben sizde öyle yapabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

Hocam bende yolda yürürken düşme olmadı ama kulağımı acıtıyordu bu yüzden geri iade edip sonu mdrxb90ex aldım şuan memnunum.

Bende acıttı ama sizde acıtmayabilir yani kulaktan kulağa fark var.

Hepsiburadan alıp test edip geri iade ettim ben sizde öyle yapabilirsiniz..

Sony den memnunmusun oda biraz kaba kibi bende o modeli düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memnunum hocam cx8 e göre çok daha kibar :) emin olabilirsiniz

• Cx8-s model kulakligimi satiyorum uygun fuyattan.Ilgilenenler profilimden ilana bakabilir.
    Iyi forumlar...

• Yolda yürürken kulaktan çıkma ve bir süreden sonra acıtma yapabilir. Ayrıca soğuk havalarda kulaklığı takıp üzerine bere geçirme gibi bir durum söz konusu değil, bere ile kulağı çok acıtıyor

• Arkadaşlar 3 gün önce Ankara- Kızılay Mediamarkt'tan 380 tl'ye aldığım pioneer se cx8'i sol kulağım sağ kulağımdan daha küçük olduğu ve sol kulağıma tam oturmadığı için satıyorum. Fiyatı 300 tl'dir. Pazarlık payı mevcuttur. Tercihim Kızılay'da elden vermektir. Ürünün kutusu, garanti belgesi, faturası ve diğer aksesuarları tamdır. İlgilenen arkadaşlar pm atabilirler.

• Güncel arkadaşlar.

• Bugün 3ncü kulaklığımı elime aldım
    1 Beats Pro atanlar kafa üstünde bence daha iyisi olamaz sağlam bi oynatıcı ile
    2 pioneer cx 8 bass karakterli bir kulaklık ama bundan daha iyi bir bass lı kulaklık kesinlikle ama kesinlikle icad edilmedi daha piyasada
    3 bugün almış olduğum sennheiser ie8 bass dediler aldık cx8in yanından dahi geçemez bass konusunda son seviyede dahi :)) ama tizlerde açık ara önde cx 8 den
    4 inanmayacaksınız ama cx 8 i patlatmayı başardım nasıl yaptım bende anlamadım :)) kızılay da ki kardeş senin ile görüşelim ne kadar kaba olsa da cx 8 hayranıyım
    5 ie8 bass larda cx 8 kadar olmasada gözleri yerinden çıkarıyor yürürken özellikle :D
    6 cx 8 e göre çok ama çok kibar :D
    SEÇİM SİZİN 2

SON OLARAK CX 8 PARÇALADIM SİZLER İÇİN İÇİ BÖLE BİŞİ XD
    Bu mesaja eklenen görseller:

SilinsinSilinsinSilinsinSilinsinSilinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delitay06 -- 16 Nisan 2016; 22:50:08 >

• Arkadaşlar çok acil olan nakit ihtiyacımdan dolayı pioneer se cx8 modeli 170 tl'ye satılıktır. Sağ kulağım normalden küçük olduğu ve uymadığı için neredeyse hiç kullanılmamıştır. Ürünün faturası, garantisi kutusu tamdır. Bir tek küçük silikon ucun bir tanesi eksiktir. Tercihim ürünü ankara'da elden vermektir. İlgili arkadaşlara duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delitay06

Bugün 3ncü kulaklığımı elime aldım
    1 Beats Pro atanlar kafa üstünde bence daha iyisi olamaz sağlam bi oynatıcı ile
    2 pioneer cx 8 bass karakterli bir kulaklık ama bundan daha iyi bir bass lı kulaklık kesinlikle ama kesinlikle icad edilmedi daha piyasada
    3 bugün almış olduğum sennheiser ie8 bass dediler aldık cx8in yanından dahi geçemez bass konusunda son seviyede dahi :)) ama tizlerde açık ara önde cx 8 den
    4 inanmayacaksınız ama cx 8 i patlatmayı başardım nasıl yaptım bende anlamadım :)) kızılay da ki kardeş senin ile görüşelim ne kadar kaba olsa da cx 8 hayranıyım
    5 ie8 bass larda cx 8 kadar olmasada gözleri yerinden çıkarıyor yürürken özellikle :D
    6 cx 8 e göre çok ama çok kibar :D
    SEÇİM SİZİN 2

SON OLARAK CX 8 PARÇALADIM SİZLER İÇİN İÇİ BÖLE BİŞİ XD
    Bu mesaja eklenen görseller:

nedense ben 9 s modelini hiç begenmedim basslar cok az öyle denildigi gibi gelmedi cihazım sony a25 olmasına ragmen kaliteli parcalarda denememe ragmen istedigim gibi cıkmadı baaslar beklenti yüksekti ama öyle kalbe işleyen bir baas yoktu acaba kulaklıkmı bozuk onuda bilmiyorum sıfır kutu aldım

• onurbabatas O kullanıcısına yanıt
    farklı birşey soracağım ama, kullandığınız senneiser kulaklıklar iphone kulaklığından daha iyi mi ses veriyordu?

• Arkadaslar Pioneer Cx9-s gumus renkli kulaklik satiyorum sadece 1 kere dinledim su ana kadar ve hicbir problemi yoktur net 0 dan farki yoktur sadece benim tarzim bir kulaklik degil o yuzden satiyorum. 460 liraya almistim 420 tl den verebilirim size kargo odemesi bende, pahali diyorsaniz da size faturayi atabilirim daha yeni dun aldim orda tarih yazar. Pm atin ilgileniyorsaniz

• CX-9 u 1,5 yıldır kullanıyorum, samsung S3 gibi kıytırık bir telefon ile dinliyorum genel olarak memnunum neutron uygulaması ile mp3 dinliyorum.
    ikinci el uygun fiyata Creative Sound Balster X-Fi Fatal1ty Edition Champion SB0460 + SB0250 ses kartı aldım, ses kartı ve ön panel ayrı ayrı kallavi ekran kartları misali power supply den elektrik istiyor.
    Kulaklığın kalitesini ve kullanım amacını şimdi daha yeni anladım desem yeridir.
    Meğerse bunca zaman ferrari ile sıkışık trafikte gezmişim gibi bir şey, otobana çıkınca arabanın kalitesini ve özelliğini anladım desem yeridir bu ses kartını alınca.
    Telefonda güzel bass ve az tiz alırdım ancak masaüstü bilgisayarda detaylı güzel bir ayar çekince kulaklık kendini buldu. son seste bile basslar bozmaz tizler ve midler bozulmaz mı (evet %100 de çok az bozuluyor fakat %95 de süper) son ses derken telefondaki son ses bilgisayardaki % 40 a tekabül ediyor.
    Anladım ki bu kulaklığı cep telefonu ile kullanacaksanız (iphone dahil) tavsiye etmem çünki bass yoğunluğunda tizler kayboluyor. ama sony NW ve NWZ serisi gibi yada fiio X1 - 3 -5 serisi gibi bir cihaz ile kullanılacaksa bu kulaklığı almanızı tavsiye ederim ancak o zaman herşeyin hakkını veriyor.

• Ben de karar veremedim şimdi SE-CX8 mi yoksa SE-CX9 mu alsam diye. Sanırım 8 alıcam, bassları daha iyi çünki ve ben sadece elektronik ve rap müzik dinliyorum. Türkiyede gümüş versiyonu 100 euro D&R'da, siyah versiyonunu 140 euroya buldum pazarlık yapıp almayı düşünüyorum. Yurtdışında fiyatlar hep 250 dolara falan çıkmış üretimden kalktı galiba.
  • 200 tlden cx8 veya 9 alabilirim satacak arkadaslar var ise.

Tizi bozuldu bendeki cx8in.

Kutu fatura onemsemiyorum 200 tl ustune ilgilenmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.