Şimdi Ara

salcano ng650 29jant

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ümit saprona alacaktım zam gelmiş 520tl olmuştu. bende, 68 daha koyup bunu aldım. iş e vs kısa mesafelerde otobüs bekleme derdinden kurtulma amacıyla kullanacağım hatta uygun Park yeri bulursam okula giderken çok otobüs geçen ana caddeye bisikletle çıkmayı planlıyorum. yarın serviste monte ettirerek kullanmaya başlayacak. yarın ss leri ve ilk kullanım deneyimini yazarım. hayatta en çok istediğim şey zayıflayip bisiklet almaktı ve sonunda oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı oksun kaç paraya nereden aldınız?

• Hayırlı olsun. 68 daha koyup NG 650 almakla çok iyi yapmışsınız bence. Fotoğrafları bekleriz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Hayırlı oksun kaç paraya nereden aldınız?

n11 den 580 e aldım. 20 TL de kupon almıştım 600 TL ye. Maal oldu.

bugün bayiden eve 10km sürdüm böyle rahatlık yok. 21 kardo 29 Jant büyük bisiklet sürmenin tadı başkaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yec44 -- 19 Mart 2015; 13:24:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yec44

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Hayırlı oksun kaç paraya nereden aldınız?

n11 den 580 e aldım. 20 TL de kupon almıştım 600 TL ye. Maal oldu.

bugün bayiden eve 10km sürdüm böyle rahatlık yok. 21 kardo 29 Jant büyük bisiklet sürmenin tadı başkaymış.

Benim bisikletim 26 sı ama şimdiye kadar yolda bırakmadı

• Hangi satıcıdan aldınız tafsiye edermisiniz bu ayarda bir bisiklet düşünüyorum bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tege

Hangi satıcıdan aldınız tafsiye edermisiniz bu ayarda bir bisiklet düşünüyorum bende

N11 den evemagaza adli saticidan aldim. 88tl kupon vardii. Bugun ise gittim ciktim eve bisiklet ile geldim. O kadar yorgun oldugum halde bisiklet ile 1 saat oylesine dolastim yokus vs ciktim. Gercekten zevkli.

• quote:

Orijinalden alıntı: yec44

quote:

Orijinalden alıntı: tege

Hangi satıcıdan aldınız tafsiye edermisiniz bu ayarda bir bisiklet düşünüyorum bende

N11 den evemagaza adli saticidan aldim. 88tl kupon vardii. Bugun ise gittim ciktim eve bisiklet ile geldim. O kadar yorgun oldugum halde bisiklet ile 1 saat oylesine dolastim yokus vs ciktim. Gercekten zevkli.

güle güle kullanın Yaz'da geldimi tadından yenmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.