Şimdi Ara

EVİMİZDE HANGİ KLİMAYI KULLANIYORUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

EVİMİZDE HANGİ KLİMAYI KULLANIYORUZ

(En Son Oy Tarihi: 15.1.2017)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 16 Kasım 2006; 22:24:52 >

• demirdöküm kullanıyorum çok memnunum hiç ses çıkarmıyor eskiden arçelik vardı dış ünitesi çatır çatır ses çıkarıyordu.

listeye demirdökümü eklersen sevinirim.
  • katılalım arkadaşlar
  • babacan on-line anketörlüğe mi başladın hayırdır?seçeneklere hiç birini de eklermisin
  • salonda vestel var. çok kötü.

odamda general electric var. mükemmelden öte.
  • Alarko var.Çok memnunum.
  • klima yok , el vantilatörü var çok memnunum cebime bile sığabiliyor vede çok az ses çıkartıyor.
  • ALARKO TABİKİ

ÇÜNKÜ ADAMLAR 150 YILDIR SADECE KLIMA ÜRETİYOR
  • Evimde 25 m2 alanı Mitsubishi Electric MSZ-GA 35 VA 12000lik inverter klima ile isitiyorum gayette iyi sonuclar alıyorum. Yanlız Daikin almadigimada bazen uzuluyorum
  • istanbul üniversitesi

iklimlendirme sogutma bölümü öğrencisi olarak

mıtsubishi ve sharp kullanıyorum....

tavsiye de ederim... herkese.....

çalışınca süper ama arızaları pahalıya mal olabiliyor tabi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmeshur

ALARKO TABİKİ

ÇÜNKÜ ADAMLAR 150 YILDIR SADECE KLIMA ÜRETİYOR

150 yıldır klima yapan

CARRİER

ALARKO DİYE GEÇMEZ....

• sharp memnunum ama bazen keşke DAIKIN alsaydım diyorum hep ;TEBA yüzünden vazgeçmiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: samet007tr

Evimde 25 m2 alanı Mitsubishi Electric MSZ-GA 35 VA 12000lik inverter klima ile isitiyorum gayette iyi sonuclar alıyorum. Yanlız Daikin almadigimada bazen uzuluyorum

dünyanın en iyisi daıkındır ,hatta dün izmirde sharp taktırıyorum servise, servis ne dedi biliyormusunuz ben bunun servisiyim ama daıkın daha mükemmel, işte bu kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanju_

istanbul üniversitesi

iklimlendirme sogutma bölümü öğrencisi olarak

mıtsubishi ve sharp kullanıyorum....

tavsiye de ederim... herkese.....

çalışınca süper ama arızaları pahalıya mal olabiliyor tabi....

ya şu arıza kafı çok kötü biz malı almadan daha başlıyoruz arıza olursa ama ben biliyorumki 8 sen sharp kullanan arkadaşım arıza nedir bilmez ,ayrıca 15 senedir daıkın ve panasonıc kullanan tanıdıklarım var arıza onlara asla ugramaz siz kaliteden şaşmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kocero3535

sharp memnunum ama bazen keşke DAIKIN alsaydım diyorum hep ;TEBA yüzünden vazgeçmiştim.

ben inadına daıkın tavsiye ediyorum zaten adamlarda türkiyeye geldi bendede daıkın var bu kadar mükemmel cihaz yok gözü yeter ekonomi artı ekonomi

• haeir
  • Hicon var odamda hafif bir ses çıkarıyor, fakat memnunum 4 senedir hiç bir arıza çıkarmadı. Daha da çıkarmaz hiç sanmıyorum, kütür kütür çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

haeir

haier genelde mitsubishi elektrik kompresör kullanır ve dünyanın en fazla agız çıkış sıcaklıgına sahip klimasıdır,

Agız çıkış sıcaklıgı kışın 68 derece bu bir rekordur iyi klima almışsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ciginix

Hicon var odamda hafif bir ses çıkarıyor, fakat memnunum 4 senedir hiç bir arıza çıkarmadı. Daha da çıkarmaz hiç sanmıyorum, kütür kütür çalışıyor.

hiconda haier fabrikasında üretilir ve biraz ses haierde'de olur ama iyi klima sizinkide
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

haeir

haier genelde mitsubishi elektrik kompresör kullanır ve dünyanın en fazla agız çıkış sıcaklıgına sahip klimasıdır,

Agız çıkış sıcaklıgı kışın 68 derece bu bir rekordur iyi klima almışsınız

5 senedir sorunsuz kullanıyoruz. 7 binlik olana gaz basıldı okadar.. Tanıdık yer olması sebebiyle oda ücretsiz zaten

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.