Şimdi Ara

4 arac arasindan hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar limitim 43 bin.Aracin modeli yuksek ve kmsi az olacak bu kapsamda onerileriniz var ise belirtin.

Ilk arac:0 km hyundai i20 1.2 style pan paket.Donanim olarak hiz sabitleyici panoramik cam tavan abs esp 4 disk fren vs.Bu aracta kafama takilan araci aldiktan sonra satmak istedigimizde olacak deger kaybi ve 1.2 84 beygir atmosferik motorun cok az gelmesi.Bugun 1.4 100 beygir test surusune ciktim fena degildi ama 84 beygir az gelir diye dusunuyorum.I20 sahipleri varsa bu konuda yardimci olabilirlerse cok iyi olur.

Ikinci arac:Ford fiesta 1.6 powershift 105 hp 2013 model.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otomatik-vites-2013-model-ilk-sahibinden-13.692km-ford-fiesta-203317991/detay bu arac hakkinda ne dusunursunuz.Yakiti biraz fazla olur diye dusunuyorum.Bu aracta esp var mi ?

Ucuncu arac:2008 ford focus 1.6 tdci 125 bin km 109 hp collection:Bu arac babamin bir arkadasinin.Ilk sahibi adam.Normalde satmiyordu internette falan ilani yok.Donanim olarak celik jant sis fari deri direksiyon hiz sabitleyici.Bundan 2 onceki aracimizda 2006 trend focustu.O yuzden babam bu arabayi daha cok sevdi .Digerleri cok kucuk bu araba daha saglam dizel az yakar cok kacar diyor.Hele ki i20yi hic sevmedi.Arabaya bakmaya bile gelmedi yani.Ama son karari bana birakti.

Dorduncu arac:Fiat linea 1.6 multijet lounge 2012 40000 km arac fiat mudurunun arabasiymis baya indirim yaptilar tanidik vasitasiyla.Ama yukaridakiler varken linea alinir mi ?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-bayisinden-yeni-linea-1.6-lounge-105-hp-6-ileri-hatasiz-201562944/detay

Arabaya ben binecegim yasim 21 son karari bana birakti.Tesekkurler.

• Ankarada kullancaksan fiesta powershift

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytürk kullanıcısına yanıt
    0-100 13.5 saniye 75 hp cok mantikli gelmedi bana.Performansdan ziyade ekonomi icin uretilmis gibi.
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Ankarada kullanacagim en az 2 yil degistirmeyi dusunmuyoruz.Yakiti,yol tutusu ve ic hacmi nasildir.
  • İ20 incelemenizi tavsiye ederim x markayi 2 sene sonra kaca satarsaniz i20 de o fiyata satarsiniz.

• Yeni i20 cok guzel bir arac b3n begendim.

• Ben begendim gerek donanim gerek guvenlik olarak gayet guzel.Fakat gucumuz 1.2 ye yetiyor.Uzun yollarda veya yokuslarda arac yuklu iken sorun olur mu diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

İ20 incelemenizi tavsiye ederim x markayi 2 sene sonra kaca satarsaniz i20 de o fiyata satarsiniz.

Hocam yanlış anlamayında her konunun altına hyundai i20 yazmanızın özel bi sebebi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

İ20 incelemenizi tavsiye ederim x markayi 2 sene sonra kaca satarsaniz i20 de o fiyata satarsiniz.

Hocam yanlış anlamayında her konunun altına hyundai i20 yazmanızın özel bi sebebi var mı?

Yok hic bi sebebi yok sadece fikir amacli foruma sık baktigimicin konular kacmiyor bende fikrimi beyan ediyorum atip tutmuyorum tabi i20 cok inceledim gittim geldim butceyi biraz daha yukseltip i30 aldim gidin İnceleyim gercekden cok guzel malzeme kalitesi c segmentinde nerdeyse.

• Normalde 1.6 TDCI Focus derdim bizde de var çok memnunuz ancak yaşı biraz sıkıntı gibi geldi bana, bu yüzden Fiesta ama araç sahibi tanıdıkmış güvenilir 2. el bu devirde zor Focus da olabilir aslında model yılı sizin için problem değilse
  • ogzdrk O kullanıcısına yanıt
    Pardon ben Fiesta 1.6 TDCI okumuşum, o yüzden onu önerdim. Ama Fiesta 1.6 TDCI rahatça o paraya bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 3 Mart 2015; 22:18:06 >
  • Vw 1.2 TSI 90 HP Man. Comfortline düşünebilirsiniz. Şuan da %3 indirim var, bastırırsanız biraz daha indirim yapabilirler.
    Onun haricinde Fiat'ta Punto EVO veya bulunabilirse Bravo tarzı arabalara bakın. Linea yerine.
    İ20'yi donanımı iyi olduğu için "Panoramik Cam Tavan" alırdım.
  • Syme kullanıcısına yanıt
    Arac temiz tramer kaydi yok yinede goturup baktiracagim tabiki
  • Aytürk kullanıcısına yanıt
    Dusuk kmli fiesta bulamadim 1.6 tdci.Gecmisini bilmedigimiz icin bulasmak istemiyoruz
  • Mr.Power kullanıcısına yanıt
    Poloya hic bakmamistim acikcasi fiyatlar ucmustur diye simdi baktim 46 bin lira eger dediginiz gibi indirim varsa 1380 lira indirim oluyor.Sonucta 0 araba ve bir cok sey standart oldu dokunmatik ekran celik jant vs fakat sira beklermiyiz birde alirsam en bosunu alacagim uzerine bir sey ekletme sansim yok en bosunu getiremeyiz yada 3 ayi bulur gibi bir sey olur mu
  • Oyum fiesta'ya.
  • ogzdrk O kullanıcısına yanıt
    Bence Hyundai en mantiklisi.
  • neden bu fiyatlara çıkabiliyor iken ;

seat toledo , skoda rapid 1.2 tsi motorlar bakılmaz _ bu arabaların hepsi yukarıda bahsi geçen arabalardan daha performanslı olup daha güvenliler .. focusu haric olabilir incelemedim.
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Siz mi alacaksınız?

X markayı kaça alırsan,bunu da ona satarsın diyorsunuz.Yani kısaca aracın 2.el değerini inkar edip.

Her araç 2.el şartlarından eşittir diyorsunuz.

Yani benim şu an 60.000TL verip aldığım İ30'u şu an 60.000TL'ye alabileceğim Golf ile aynı fiyata satabileceğimi söylüyorsunuz 2 yıl sonra.
  • Focus collection modeli 90hp degilmiydi benmi yanlış biliyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.