Şimdi Ara

gerçek barettada emniyet kapalıyken horoz çekilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçek barettada emniyet kapalıyken horoz çekilirmi,yani çekili kalırmı

merak ettiğim teknik sorudur

• Glock en iyisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deagle
  • El freni cekiliyken araba calisiyorsa o da calisir kardes o hesap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metamfetamin Elması

El freni cekiliyken araba calisiyorsa o da calisir kardes o hesap

Ne saçma benzetiş,motormu kardeş bu
  • Çekilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metamfetamin Elması

El freni cekiliyken araba calisiyorsa o da calisir kardes o hesap

ama izlediğim videolarda
    emniyet açıkken horozu çekip çekili bırakıyor...emniyeti kapadığında horoz iniyor...
    ama videolarda,emniyet kapalıyken horozu çeken olmamış

mantıklı düşününce,emniyet kapatırkan horoz iniyorsa bu durumda çekili kalmaması lazım..ama bu teorik olarak böyle..uygulayıp deneyen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galdan Han

Çekilmez.

video incelemelerinde hiç kimse denememiş,adamlar kafasına göre anlatıp denemişler videosu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Glock en iyisi

Kişiden kişiye değişir herkesin silahına kimse karışamaz.
    Glock çok basit değersiz silah bence. İyi ama bir 1911, düğmeli baretta, 14lü değil.
  • mantar tabancası en iyisi
  • Sarsılmaz

• m9
  • Çekilir kardeş. Ama fişek yatağı boş ise atış yapmaz. Beretta da emniyet iğne ile horoz arasında bağlantıyı keser horoza doğrudan etki etmez. Emniyet kapalıdan kastının atışa hazır olması olarak yorumladım.

Ayrıca glock da iyidir ama Beretta gibi bir emniyet sistemi yok sadece tetik emniyeti var.

• kim ne derse desin AK-47

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harley Quinn

Çekilir kardeş. Ama fişek yatağı boş ise atış yapmaz. Beretta da emniyet iğne ile horoz arasında bağlantıyı keser horoza doğrudan etki etmez. Emniyet kapalıdan kastının atışa hazır olması olarak yorumladım.

Ayrıca glock da iyidir ama Beretta gibi bir emniyet sistemi yok sadece tetik emniyeti var.

Benim son 4-5 yıldır glock 17 hastalığım var ilerde askerliği falan bitirip geldiğimde bir tane almak istiyorum. Silah işi birazda zevk hocam.
  • Baretta değil beretta.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

quote:

Çekilir kardeş. Ama fişek yatağı boş ise atış yapmaz. Beretta da emniyet iğne ile horoz arasında bağlantıyı keser horoza doğrudan etki etmez. Emniyet kapalıdan kastının atışa hazır olması olarak yorumladım.

Benim son 4-5 yıldır glock 17 hastalığım var ilerde askerliği falan bitirip geldiğimde bir tane almak istiyorum. Silah işi birazda zevk hocam.

Glock 19 ve Beretta çakması yavuz 16 kullanıyorum glock taşımak için daha iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

quote:

Glock 19 ve Beretta çakması yavuz 16 kullanıyorum glock taşımak için daha iyi

Ne için kullanıyorsunuz hocam ? Hiç silahım olmadı onun için bir fikrim yok hocam ama glock 17nin en sevdiğim yönü 17+1 olması

• Cz-75
  • barettada emniyet kapalıyken horoz çekilmiyor dün sabahtan akşama kadar video izledim 1 taneye denk geldim
    emniyet kapalıyken kurma kolu çekiliyor ve yerine iniyor yani horozda yerine iniyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.