Şimdi Ara

Yurt dışı banggood

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banggood dan 2 ürün aldım sabah ben alirken in stock diuordu şimdi akşam baktım tekinede 8 mart filan diyo iimdi siparişime bakınca ready to process diyor bende 8 marta kalmış oluyormuyum acaba bugün verirlerdi ozaman kargoya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende sipariş verdim kargolandı dedi ama kargo numarası yok nasıl iletişime geçip kargo numarasını alabilirim bilginiz varmı??
  • Siparis verirken 1.30dolar verip sipatis kodualdinizmi

• Bangkok mu demek istediniz?
  • Yok baggood:D

• arkadaslar pazartesi günü elime geçti alet (= çok sevimli ve güzel herkes bayılıyo =)) ben tekrar sipariş vericem fakat bu sefer su kargo takıp olayını yapmak istiyorum ama o seçeneği bulamıyorum, yardım edebilecek warmı bana?
  • Alirken free Shipping yazan yere tukla air Register parcel neyim bişey yazması lazım 1.30 dolar olan şeçenek şeç kaç günde elinize. geldi

• 26 subatta sipariş verdim 16 martta geldi bana cevap için teşekkürler kardeşim

• Rica edrim kardeşim.
    Benim kargıda ayın 2 sinden beri
    CHINA (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    yazıyor sorunmu var acaba paypaldan istegim mi parayı geri

• bendede gelene kadar o şekilde yazıyordu bence cekme paranı geri normal yani haftaya gelir seninkide
  • Eywallah tamam ozaman saol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.