Şimdi Ara

patos=cyhper:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar dün pathosta level kasmak için parti arıyodum yalnız hiçbir yerde parti bulamadım çünkü her yer koxptu kesicek bir tane bile mob yok benim tavsiyem yeni başlıyacak arkadaşlar varsa maneste char açsınlar orda koxp daha az patosta açarsanız pişman olursunuz

• pathos fun server gibi bisi oldu, su an en temiz serverlar edana ve olimpia die biliyorum, it herifler xigenon uda kirlettiler.
  • patos bufferlar içn çok ii server çünkü koxpcular hep buffer arıyorlar 1 haftada lvl 50 oldum
  • benim patos ta wariror var lwl 51 valayi ash knight olsun deat knight olsun party bulamıyosun deru ya gitsen humanlarda deru kesende yok eskiden koxper yoktu deat ta ash te falan kastık 51 e ama gerisi party bulana kadar yarım saat geçiyo
  • Evet pathos cacık server orda oynanmaz
    2 gün oynadım braktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheMadGuy

patos bufferlar içn çok ii server çünkü koxpcular hep buffer arıyorlar 1 haftada lvl 50 oldum

• gece saat 22:00 ile sabah 7:00 arası battalion undying arası benden sorulur 3RT4N
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpc

pathos fun server gibi bisi oldu, su an en temiz serverlar edana ve olimpia die biliyorum, it herifler xigenon uda kirlettiler.

olympia mı koxper kaynıyor,inan bana koxperin olmadığı bir yer varsa o da apos deru dur,o da o slotların herzaman dolu olduğu için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.