Şimdi Ara

iPhone için en iyi oyun ve uygulamalar neler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba iPhone'num için en iyi oyun ve uygulamalar arıyorum , sizce , sizlerin kullandığı uygulamalar oyunlar nelerdir en iyi oyun ve uygulamalar hangileri , yani şunun gibi sağlam en iyi uygulamalar ve oyunlar istiyorum , mesela TuneIn Radio , 8 ball pool , clash of clans , skitch gibi iyi uygulamalar ve oyunlar istiyorum şu oyunları istemiyorum subway surfer , candy crash , ve temple run gibi oyunları istemiyorum , yani yaklaşık 5 tane oyun indirdim hepsini indirmemle silmem bir oldu yani boş sıfır bir oyundu uygulamalarda aynı şekilde yani istediğim güzel olmazsa olmazlar sağlam en iyi uygulamalar ve oyunlar hangileri

• Vegas gansteri , Dead Trigger , Dead Trigger 2 , Tap Army , Asphalt 8 daha nice oyun 😄. genelde gameloftun oyunları iyidir tavsiye ederim. Yazdıklarımı indirin pişman olmassınız , iyi forumlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbola ilgin varsa top eleven

• Real racing

• hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için , birazda uygulama alalım sağlamlarından :) mesela fotoğraf edit için en iyi uygulamalar neler , sonra spor , sosyal , üretkelnlik yardımcılar vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: crusel58

Vegas gansteri , Dead Trigger , Dead Trigger 2 , Tap Army , Asphalt 8 daha nice oyun ��. genelde gameloftun oyunları iyidir tavsiye ederim. Yazdıklarımı indirin pişman olmassınız , iyi forumlar :)

thx for the games :) ama bunlarında boyutları çok fazla ya benimki 8 gb :) ama yinede saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teksaslıkowboy -- 1 Mart 2015; 16:18:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.