Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 kutusundan Sennheiser teknolojili kulaklıklar çıkabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S6 kutusundan Sennheiser teknolojili kulaklıklar çıkabilir

Bugüne kadar internete sızan görsellerde hep Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinin tasarımı ve donanımı üzerine konuşuldu. Ancak şimdi sıra kutu içeriğinde. Samsung kutu içeriğinde de önemli değişiklikler yapıyor.

Sızan yeni görsellere göre Galaxy S6 serisinin beraberinde Apple EarPod ile benzer bir tasarım arz eden yeni kulaklıklar da sunulacak. Samsung yeni kulak içi kulaklıkları ile kullanıcılara daha yoğun bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

Bu değişim ile birlikte daha önce gündeme gelen Samsung-Sennheiser ortaklığı iddiaları da yeniden canlandı. Samsung'un ses kalitesini artırmak adına Sennheiser ile işbirliğine giderek bu yeni kulaklıklarda özel optimizasyonlar kullandığı ifade ediliyor. Ancak görselde herhangi bir Sennheiser ibaresi mevcut değil.

Anlaşılan o ki yarın sadece Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerini konuşmayacağız. Telefonlar kadar kutu içeriği ve harici aksesuarlar da ilgi çekecek gibi görünüyor. Samsung geleneği bozmazsa bir akıllı saat duyurusu da yapabilir.

• Bu gerçekten de harika bir hamle olur ama telefonu almak için başlı başına bir sebep olmaz.
  • Çok güzel hamle.
  • Herifler samsungmu satiyor cakma iphone mu belli degil. Her malzemesi apple ozentisi.

Not:g2 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohshit

Herifler samsungmu satiyor cakma iphone mu belli degil. Her malzemesi apple ozentisi.

Şu saçma sapan yorumlardan bıkmadınız ya. Allah aşkına biri Android biri ios nasıl birbirlerinin çakması olsunlar işletim sistemleri bile farklı.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediği mi bi anla kardes

• Anlamaya çalışıyorum muhtemelen çakma kelimesini şunlara dayandırıyorsun. Apple parmak izi okuyucu çıkardı sonra samsung çıkardı. Apple mıbil ödeme sistemi üzerinde çalıştı sonra samsung çalıştı. Eski kulaklıklar apple kulaklarına benziyordu. Eğer sebep bu saydıklarım veya ona benzer şeylerse bu çakma olduğu anlamına gelmez. Sadece kurnazlıktır. Samsung apple ı izliyor eğer hamleleri başarılı olursa o da uyguluyor yani risk almamış oluyor. Bir telefona iphone çakması diyebilmek için tasarım birebir aynı olmalı, kullanılan arayüz aynı olmalı (ios temalı custom romlar gibi) birkaç madde daha eklebebilir. Tabi bunlar kişisel görüşüm ortada bir yasa yok.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Emin ol apple kaynak kodlarini paylassa s6 yi ios la cikarir samsung. Neyse muhabbeti bos yere çektin demek istemek istedigimi anlamissinizrir umarim. Karizması olmayan bi firma samsung

• Çok iyi bence 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak izi tarayicisini ilk kullanan apple degil ki!! O zaman sunu mi dememiz lazim? 5.5" samsung note serisi sonucu apple da cakma kalemsiz note serisi olusturdu ip6+ ile... sacma sapan insanlar bi bitmedi

• quote:

Emin ol apple kaynak kodlarini paylassa s6 yi ios la cikarir samsung. Neyse muhabbeti bos yere çektin demek istemek istedigimi anlamissinizrir umarim. Karizması olmayan bi firma samsung

Harbiden boş yorumlar yapıyosun. Samsung zaten kendi yazılımını geliştiriyor ve bazı ürünlerde kullanmaya başladı. Zaten geri kalan çoğu malzemeyi kendisi üretiyor. Bu ürettiğim yaptığı nand flash,işlemci,ramleri diğer firmalarda kendi cihazlarında kullanıyorlar. Karizma konusunda haklısın bu ülkenin yönetiminden kaynaklı...

• mafi69 M kullanıcısına yanıt
    Ben neyi tartisiyorum siz nediyonuz. Samsung iyi birader

• Sennheiser değilde daha çok Bose üretimi gibi gözüküyor.
    Vaktinde iPhoneların kulaklığını da Bose tasarlamıştı galiba.

Her neyse.
    Samsung telefonların ses kalitesi iPhone'un yanında berbat ötesi yani eşeğe altın semer vursalar bile eşek yine de Aiiiii Aiiii diye bağırırmış.
    Birde Wolfson ses yongası kullanıyorlar :) Wolfsonun çöplüğünden mi alıyorlar bu yongaları bilmiyorum :)

• Varsayımlar üstüne yazıyorsunuz.
    Sizin dediğinize göre LG'de kendi işlemcisi üzerinde çalışıyor. Apple'dan önce Samsung mobil işlemci pazarındaydı. Ozaman herkes Samsung'tan özendi demek doğru olacak. Akıla mantığa sığan bir şey değil. Hadi Apple'ın fanboyu gelip bunu dese bir şey demiyeceğim ama LG gibi amiral modellerinin satış rakamı toplamı Samsung'un başarısız hezimet olarak saydığı S5'in satış rakamının yarısı kadar ediyorsa ve bunu kullanan insan Samsung'u eleştiriyorsa bir dengesizlik vardır. LG kullanıcı dostu vs diyen olacaktır ki LG G2'nin alamadığı Lollipop'u S4 aldı. Samsung kullanıcısını çok düşünen bir firma diyemem ama LG markası karşısında marka değil. Bu konuda en düzgün firma HTC ve Apple, Samsung'unda aklı başına geliyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Herifler samsungmu satiyor cakma iphone mu belli degil. Her malzemesi apple ozentisi.

Şu saçma sapan yorumlardan bıkmadınız ya. Allah aşkına biri Android biri ios nasıl birbirlerinin çakması olsunlar işletim sistemleri bile farklı.

en azından farklı işletim sistemi kullandıklarını biliyorsun
  • Güzel olur ama TÜRKİYE yi 2 dünya ülkesi olarak görüp standart kulaklık kaktırmaz inşallah nokia gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Anlamaya çalışıyorum muhtemelen çakma kelimesini şunlara dayandırıyorsun. Apple parmak izi okuyucu çıkardı sonra samsung çıkardı. Apple mıbil ödeme sistemi üzerinde çalıştı sonra samsung çalıştı. Eski kulaklıklar apple kulaklarına benziyordu. Eğer sebep bu saydıklarım veya ona benzer şeylerse bu çakma olduğu anlamına gelmez. Sadece kurnazlıktır. Samsung apple ı izliyor eğer hamleleri başarılı olursa o da uyguluyor yani risk almamış oluyor. Bir telefona iphone çakması diyebilmek için tasarım birebir aynı olmalı, kullanılan arayüz aynı olmalı (ios temalı custom romlar gibi) birkaç madde daha eklebebilir. Tabi bunlar kişisel görüşüm ortada bir yasa yok.

Kesinlikle öyle bence çalıntı oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Parmak izi tarayicisini ilk kullanan apple degil ki!! O zaman sunu mi dememiz lazim? 5.5" samsung note serisi sonucu apple da cakma kalemsiz note serisi olusturdu ip6+ ile... sacma sapan insanlar bi bitmedi

Evet apple kullanmadı ama bunu piyasaya sunan ve başarılı olan firma apple samsung olsaydı belkide tutmayacaktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olması gerekende bu fakat telefon çıkmadan yine bir süpriz olur.
  • Eski Sony Wakman kulaklıklarının beyaz hali :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.