Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölüm idare ederdi ama ilerleyen bölümlerde fena saçmalayacak gibi hayır anlamadığım
    zaman çizelgesini değiştirmemeliyiz diyip 1975de ki adamı uzay araçlarına götürüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Flashın ilk bölümlerinde ki amatörlükler var ama asla supergirl gibi dandik değil.

Supergirl mü dandik başka diziler izliyoruz galiba. Supergirl, Flash ve Arrow gibi dizilerden 10 kat daha kaliteli.

Supergirl, şu an yayınlanan DC dizileri arasında en dandik olanı, mesela Supergirl'ü, Flash'dan daha kaliteli yapan şey ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Flashın ilk bölümlerinde ki amatörlükler var ama asla supergirl gibi dandik değil.

Supergirl mü dandik başka diziler izliyoruz galiba. Supergirl, Flash ve Arrow gibi dizilerden 10 kat daha kaliteli.

Supergirl, şu an yayınlanan DC dizileri arasında en dandik olanı, mesela Supergirl'ü, Flash'dan daha kaliteli yapan şey ne?

Flash dizisindeki dayak ye-yardım al-kazan kombosu Supergirl'de yok bir kere. Mantık hataları Flash'dan çok daha az, temposu Flash'dan daha yüksek, gereksiz dramaları, boş ve sıkıcı sahneleri de Flash'a göre bir hayli az. Bunlar yeter sanırım.

Yahu Supergirl'ün bir ana hikayesi bile yok. Sadece General Zod çıkması kıytırık bir teyze var. Dizinin her tarafından klişe ve mantık hataları akıyor. Karakterizasyonlar ve efektler iğrenç.

Flash'daki en büyük sorun bir sezonun 23 bölüm olması. Bu nedenle sırf bu bölümleri doldurmak için boş bölümler çıkabiliyor ortaya ancak alttan alttan da ana hikaye ilerliyor. Flash'da karakterizasyonlar çok iyi durumda. Efektler bütçesine ve yayınladığı kanala göre çok iyi durumda.

Flash'ın ana hikaye akışındaki villainler bile kalite konusunda Supergirl'ü ona katlar.

Zaten Supergirl'ün şu anki IMDb puanı da bu kıytırıklığı destekler nitelikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu dizinin olayı nedir şimdi bi anlatabilir misiniz?
    Normalde çizgi roman dünyasında böyle bir seri var mı yoksa yeni mi çıkarıldı?
    Dizinin geleceği için bir plan var mı? Arrow ya da Flash bu diziye ara ara gelecek mi?
    Arrow'un son sezonu izlemedim, Flash'ı izliyorum. Vandal Savage'ın olduğu bölümü izledim Arrow'da hikaye kopuk kalmasın diye. Arrow'u izlemeye gerek kalır mı bunu izlerken? Bağlantılar ne seviyede olur mesela? Örneğin
    Ray Palmer meselesi. Arrow'da ne olduğunu bilmiyorum ama bu dizide var mesela?

Ne diyorsunuz?
  • Ödül avcılarını hafife almayın Justice League çizgi filminde bir bölümde green lantern için gelen ödül avcıları tüm ligi pataklıyordu çok rahat birde chronos time master diye anladım ben izlerken zaten chronos isimli ödül avcısı saçma geliyor chronos diyince aklıma supernaturaldeki adam geliyor daha güçlü biri geliyor
    vikipediden bakıyorum chronos'a adamı düşman olarak çok göreceğiz basit bir ödül avcısı değil he sahne çok kötü çekildi orası ayrı. hawk girl haw man kavga etme sahnesinde kafa atacaktım ekrana hala Laurel'dan izleyenlerin %80'i nefret ederken nasıl şu dizi'de gösteriyorsunuz ileriki bölümlerde diggle'ı kaskı ilede görürüz ah ah flash ve arrow'daki beceriksizlikler devam ediyor ama Rip hunter'ı dw ciler zevkle izliyordur ingiliz aksanı ve doktor gibi zaman makinesi çalması doktor görse gurur duyardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 22 Ocak 2016; 22:55:19 >

• bence ilk bölüme göre fena değildi her türlü izlenir

• Flash'ı göremedim acaba kaçırdım mı Arrow'u gördüm ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena değildi,

Bizim sara bi kilo vermiş,uzun zaman sonra tekrar izlemek zevkliydi, sırf onun için bile izlerim.

Arrow'dayken en beğendiğim karakterdi,bayağı bir cool duruyordu son zamanlarda biraz bozdu gibi umarım düzelir.
  • bana göre çocuklar için ideal bir dizi izlenimi verdi. Sanki zamanın Jetix ya da Nicolodeon çizgi film kanalında Süper Kahraman dizisi izler izlenimine kapıldım. Çok yapmacık ve zorlama, sıradan .. Efektler de öyle. Arrow ve Flash izlediğim için bağlantılı diye başladım. İlerki bölümler ne olur bilinmez
  • Aynen öyle diyaloglar falan çok yapmacıktı.
  • Captain Cold ve Heatwave neden bu takımda anlamış olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkH3R0

Captain Cold ve Heatwave neden bu takımda anlamış olan var mı?

Valla ben anlamış değilim.Zaten Lincon ve Michael gibi esfane ikilinin böyle dandik rolde olmasını bile yadırgıyorum

Böyle güzel giderken yine araya karımı öldürdü yok anamı öldürdü gibi klişeleri sokmasalar olmaz sanki.Görende analarına bacılarına çok önem veren bir toplum olduklarını zannedecek.Keşke bu dizinin yerine sadece Ray üzerine dizi yapılsaydı Sarayı görmekten bıktım öldü yine de kurtulamadık arkadaş

Ah ah ben diyorum ama dinletemiyorum ki.Bağlayacan bu dizilerin gidişatını Justice League`e koyacan bu elemanları da filme bak nasıl tavan yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 23 Ocak 2016; 0:13:14 >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi dandik CW dizisinde bile sırıtan tipleri büyük bütçeli bir yapımda oynatacaksın demi. Çok akıllıca.
  • Cimri olurlarsa böyle dandiklik olur işte
  • Taş çatlasa bir sezon güzel gidebilicek bir dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim gibi güzel olmayan bir dizi havası verdi bana ilk bölüm itibariyle. Üzerine düşünülmeden yazılmış, sıradan bir süper kahraman dizisiydi. Rip Hunter, Captain Cold ve Atom ekibin ilgi çekici karakterleri. Diğerleri ilgi çekicilikten uzak.

Yalnız Arrow ve Flash'taki gibi kendini çok ciddiye alan bir hava yok gibi dizide. Bir Guardians of the Galaxy'deki gibi geyik bir hava var. Bu şekilde tutturabilirler ancak diziyi.

Gideon'un yeri ne acaba bu dizi evreninde. Flash'taki Gideon mu yoksa tüm yapay zekalara Gideon mu deniyor?
  • Nén-El kullanıcısına yanıt

Reverse Flash ile Rip Hunter aynı tarihlerden geliyorlar. RF'de Flash'ın ilk sezonunda Rip Hunter'dan bahsetmişti. Tanıyor yani. Aralarında teknoloji transferi olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Reverse Flash ile Rip Hunter aynı tarihlerden geliyorlar. RF'de Flash'ın ilk sezonunda Rip Hunter'dan bahsetmişti. Tanıyor yani. Aralarında teknoloji transferi olmuş olabilir.

Gideon'u Barry Allen yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avengers.90 -- 23 Ocak 2016; 1:38:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam, aksini iddia etmedim zaten. RF ve Rip 22. yüzyıldan geliyorlar. Bu ikisinden birisi Barry'den görüp kullanmaya başlamış olabilir. Tabi bunlardan ayrı olarak Gideon geleceğin her evinde bulunan bir teknoloji de olabilir. Ama o zamanda bir albenisi kalmaz.

Gerçi dizi evrenindeki o gerizekalı Barry'nin böyle bir yapay zeka yapabilmiş olması da hayret verici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 23 Ocak 2016; 1:43:10 >
  • İyice moku çıktı bu süper kahraman dizilerinin artık. Herbiri birbirinden yavan ve bayık.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.