Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
19
Favori
24.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flash'ı göremedim acaba kaçırdım mı Arrow'u gördüm ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm en saçma dizilerden birisiydi,her dakikası mantık hatasıyla doluydu.Ve her şeyi efekt olacak bir dizinin efekt yapımcılarının bu kadar kötü olması ayrı bir ironi.Arrow'dan soğumuştum zaten bu sene,bu bölümle Flash'la uyuşmayan mantık olaylarından ötürü,o diziden de soğudum.Bu dizi ise başlı başına bir facia.Çok yapmacık replikler,diyaloglar.Pilot'u yayınladınız,devam etmeyin diyesim var yönetmene.İzlenmez.
  • Dizi bence güzel başladı ama nereye kadar gider orası belli değil işte Ripi sevdim bu arada.
  • Ulan constantine iptal olsun bu diziyle supergirli piyasaya cikarsinlar, yazik gercekten.Cok kötüydü, amatörceydi bence..
    Dizi cekmis olalim diye iyice suyunu cikardilar.Bilimkurgu seven bende konusu merak bile uyandirmadi.Supergirl bence bir tik onunde bunun, en azindan bayanlari cizgi roman uyarlamalarina cekme amaci var.Allahtan dc'de gotham ile flash(eh yani en azindan gidisat merak uyandırıyor), marvelde daredevil var..Digerleri kitlikta izlenecek diziler.Buda eklendi içlerine..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorlarsa 2. sezonu görür. 3. sezona ihtimal vermiyorum şahsen.

İlk bölüm fena değildi ama Arrow dizisinin geleceğini görüyorum bunda da. Flash da aynı yolda ilerliyor zaten.
  • Çok zorlama olmuş beğenmedim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Taş çatlasa bir sezon güzel gidebilicek bir dizi.

Zaten tek sezon/16 bolum olacak. Ha tutarsa devaminin gelecegi kesin gibi. Ben çok beğendim.

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Bu haber güzel
  • Pilot bölümünü beğendim. Seçtikleri kötü karakter de bence harika bir seçim olmuş. Kalan 15 bölümü merakla bekliyorum.
  • Rip Hunter bir yerden tanıdık geliyor diyordum. Meğersem Engin Hepileri'ye benziyormuş.

• Dün bunu, bugünde üzerine Black Sails 3. sezon ilk bölümü izledim.Değil eşek-at kıyası, eşekten inip ferrariye bindim gibi birşey oldu..
  • Ne mekan ne konuşmalar ne oyunculuk ne efekt izlettirir. İzlettiren tek şey senaryosunda zaman yolculugu olması.

• Çok boş beleş bir dizi olmuş. Flash hadi bi yerde kurtarıyor bikaç şeyden.
    Bunu izlemek cidden vakit kaybı olur.
  • fena değildi bakalım ileride belki daha da güzelleşir
  • Fena bir giriş olmadı. Arrow ve Flash gelecek bölümlerde katılırlarsa daha güzel bir dizi olabilir.
  • O kadar da kötü değil aslında ama bunu izlemeye zaman kalır mı bilmem
  • Caity lotz için izlenir galiba :))

• TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Zaten kadın olarak bir o var diğerini saymıyorum töbe estağfurullah Hawkmani bir açtımı o ağızla yutucak kapasite var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Fena bir giriş olmadı. Arrow ve Flash gelecek bölümlerde katılırlarsa daha güzel bir dizi olabilir.

Valla bu konuyla katılabilecekleri şeyler kısıtlı gibi geliyor, ikisini anca bişiler danışmak için getirirler yine gibi gibi.
  • Dizi beklediğim düzeyde geldi. Kötünün iyisi, komik olan tarafı arrow Flash dururken dünyayı diğer karakterler kurtaracak

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.