Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
279
Favori
277.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyan arkadaşlar nasıl kayıt oluşturdu acaba bende mail veya şifre hatalı diyor doğru girdiğim halde bi yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatcheteR

quote:

Orijinalden alıntı: Kipırs Çipırs

quote:

Orijinalden alıntı: HatcheteR

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, sorunsuz.

Eğer çok daha önce Microsoft'a okul e-posta adresiniz ile üyelik açıp şifrenizi unuttuysanız okulun sisteminden (posta.mu.edu.tr) giriş yapın ve daha sonra Office 365 için onay alın direk bağlanacaktır diğer türlü şifre sıfırlama mevcut değil ancak ve ancak okulun bilgi işlem birimiyle iletişime geçilerek yapılabilir.

hocam ben giriş yapamıyorum hesabı bulamadık veya şifre hatalı diye uyarı veriyor, kontrol ettim önce onay veriyor ama oturum açamıyorum

Ben de Office programını yükledim o yükleme anına kadar okulun posta adresine tarayıcıdan girmek yeterliydi böylelikle tarayıcıdan girerken Microsoft okulun posta adresine giriş istemiyordu fakat en son uygulama onayı çıktı karşıma o zaman okulun e-mail adresine giriş istemekte ve şifrelerimi kabul etmiyor okuldan şifre sıfırlatma isteği attım haftalar geçti ama bakan bile yok :) Benim için çokta önemli olmadığından fazla üstelemedim.

aynı sorun bende de var hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: otakaraha

Ben office sayfasına paü'nün sayfasından ulaşıp, office'i indirdim. Ama uygulama içinde tekrar posta ve şifre sordu. Posta ve şifreyi kabul etmedi. Daha sonra ilk default şifreyi kabul edebileceğini düşünerek eski şifreyi yazdım ve oldu. Yani anlayacağınız şifreyi değiştirenler yapamayacaklar çünkü default şifreyi kabul ediyor. (Ben böyle düşünüyorum, tahmin )

Pamukkale Üniversitesi eski şifrenizi oluşturmak için:

quote:

Şifreniz nufus bilgilerinizden oluşan şifredir; Doğum Tarihi(gün, ay, yıl[son iki hanesi] şeklinde ve bitişik olarak) + Anne adının ilk harfi + Baba adının ilk harfi + Nüfus cüzdanı arkasında bulunan kayıtlı olduğu mahalle-köy alanının birinci ve üçüncü harfi, bitişik olacak şekilde aralarında boşluk bırakılmayarak harf ve rakamlar birleştirilir.

Örnek:
    Doğum Tarihi: 01 Nisan 1985 (01.04.1985)
    Anne adı: Ayşe
    Baba adı: Kemal
    Mahalle-köy alanı: Saraçlı Mah.
    Bilgileri bu şekilde olan bir öğrencinin şifresi aşağıdaki gibidir.

Şifreniz: 010485AKSR

Eğer yine sıkıntı olursa Türkçe karakterleri ingilizce karakterlere çevirip deneyin. Örneğin İ > I gibi.

hocam çok güzel açıklamışsınız fakat ben mesajı silmemiştim ve bana ilk gelen şifre sizin verdiğiniz bilgilere göre değil gayet rastgele bir şifre. ayrıca denediğimde de olmadı. önce şifremi tekrar ilk haline çevirip öyle mi deneyeyim ne yapayım?

• sroad kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşımda da aynı sorun vardı. Ne yaptıysam olmadı. Anlattığım yöntem sanırım herkeste olmuyor. (Mailini -@posta.pau.edu.tr şeklinde yazdığını varsayıyorum) Çözümü bilmiyorum, artık 2 türlü Türkçe karaktersiz şekilde dene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otakaraha

Bir arkadaşımda da aynı sorun vardı. Ne yaptıysam olmadı. Anlattığım yöntem sanırım herkeste olmuyor. (Mailini -@posta.pau.edu.tr şeklinde yazdığını varsayıyorum) Çözümü bilmiyorum, artık 2 türlü Türkçe karaktersiz şekilde dene.

hocam şöyle diyeyim üstteki alıntı yaptığım arkadaş gibi oluyor. yani office sitesinde de office'in içinde hesap ekleme kısmı gibi şifreyi kabul etmiyor fakat pusula sisteminden mailime girersem otomatik algılayıp bir sonraki adıma geçiriyor. yine de internet sitesi algılasa da office'in içinden hesabımı ekleyemediğim için bu fırsattan yararlanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: BerlinDuvarındakiÇatlak

cumhuriyet.edu.tr olmuyor 55 bin öğrenci var ulen nasıl bizi almazsınız

Aynen, olmuyor. :(

hala almıyor :/
  • Sakarya Üniversitesi Gmail altyapısını kullanıyor. Microsoft hayatta vermez bize
  • Ben indirdim kurdum da şuan normal gibi, ilerde key filan ister mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethan

Hacettepenin cevabı

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/29305/12553f7d-c4c0-4177-8f1e-9ea9c7d2112d.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

quote:

Orijinalden alıntı: ethan

Hacettepenin cevabı

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/29305/12553f7d-c4c0-4177-8f1e-9ea9c7d2112d.jpg

Sıhhıye kampüs bilgi işlem i Bıyıklı bir amcaya bırakan unıversıte

• 2 dir kuruyorum 365 ı bilgisayarıma. İnternetten indirdiğim office dosyalarını actigimda (Word, excel) bellek yetersiz uyarısı alıyorum. Ama fare sağ tuş yeni office belgesi açınca hata uyarısı almıyorum. Bu sorunla karşılaşan var mı?

• ODTÜ yü kabul etmiyormuş çokta tın ,

zaten gnu/linux da, mikrozort ofis i neyleyek, libre ofis candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

ODTÜ yü kabul etmiyormuş çokta tın ,

zaten gnu/linux da, mikrozort ofis i neyleyek, libre ofis candır

Office çöp aynen libreoffice hızlı,ücretsiz kaliteli ona lafımız yokta
    1 tb bulut iyi gelebilirdi
  • Arkadaşlar 12 Mayıs itibariyle yani bugun itibariyle Gaziantep Üniversitesindede kabul görmekte :) Hayırlı olsun.

ALINTI ;
    Sevgili öğrenciler 1. sınıflar için ÜCRETSİZ dağıtılan Office 365 programını, portalına bağlanarak adım adım kurabilirsiniz
    Döküman:http://gul6.bim.gantep.edu.tr/~bidb/images/office365.pdf
    Adres:https://login.microsoftonline.com/

• açıköğretim hala kabul etmiyor mu beyler?
  • Arkadaşlar bizim okul yeni olduğu için yok . ne yapabilirim acaba?

• Kastamonu 1 tb + office online veriyor. Kullanıyorum.

• deneyeyim dedim okul epostası istedi. onu almak için ta rektörlüğe gitmek gerekiyor. her yerde karşıma çıkmaya başladı şu alacağım en sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Arkadaşlar 12 Mayıs itibariyle yani bugun itibariyle Gaziantep Üniversitesindede kabul görmekte :) Hayırlı olsun.

ALINTI ;
    Sevgili öğrenciler 1. sınıflar için ÜCRETSİZ dağıtılan Office 365 programını, portalına bağlanarak adım adım kurabilirsiniz
    Döküman:http://gul6.bim.gantep.edu.tr/~bidb/images/office365.pdf
    Adres:https://login.microsoftonline.com/

farkı üni de okuyorum ama sen indirdiğin için az çok fikrin vardır o yüzden soruyorum
    okul e mail ini yazdığımda gelen uyarı şöyle:

Ne yazık ki...

Maalesef okulunuzun uygun nitelikteki kurumlar listemizde olup olmadığını doğrulayamadığımızdan kaydınız şu anda tamamlanamıyor. Okulunuzun uygun nitelikte olup olmadığını denetlemek için birkaç gün sonra yeniden deneyin.
    Önlem olarak: Girdiğiniz e-posta adresinde yazım yanlışı olup olmadığına bakın. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.

• Bu office 365 sadece online mı kullanılıyor. Net yokken bilgisayarımdan da kullanamıyor muyum. Normal office gibi
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.