Şimdi Ara

**TEKNOSA Goldmaster S-21 Hoparlör (19.90₺)**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
5
Favori
3.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağazalara özel olan bu fırsatta ürünün linklerine tıkladığınızda mevcut mağazaları görebiliyorsunuz. Hangi mağazada kaç tane olduğu bilgisine ise mağazadan sordurarak öğrenebiliyorsunuz.
    Dikkat!!
    Eğer ürünü almakta kararlı iseniz mağazaya gidip ürünü aşağıda verdiğim ürün kodlarıyla sorgulatın. Aksi halde yine aşağıda linkini verdiğim konuda da açıkça görüldüğü gibi size birçok bahane sunabilirler. Eğer ürünü almakta kararlı iseniz stokta bulunan tüm ürünleri görmek isteyin. Hepsine bakın ve en uygun olanı alın.

Beyaz modeli -http://www.teknosa.com/urunler/110361367/goldmaster-s-21-usbsd-kart-girisli-beyaz-hoparlor

Siyah modeli -http://www.teknosa.com/urunler/110361368/goldmaster-s-21-usbsd-kart-girisli-siyah-hoparlor

Ürün kodları:
    Beyaz ürün: 110361367

Siyah ürün: 110361368

Ben ürünü aldım ve üründen memnunum. Eğer siz de almak isterseniz aşağıdaki linkte belirtilen şeylere dikkat etmelisiniz. Çünkü teknosa personeli ürünün indirimde olduğunu görünce size bahaneler uydurup satmak istemeyecektir...

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3070126

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat23 -- 26 Şubat 2015; 18:46:48 >

• konusu vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

konusu vardı
    iş çıkışı bi uğrayayım bakalım alabilecem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

iş çıkışı bi uğrayayım bakalım alabilecem mi

Alıntıları Göster
    pilli mi şarjlı mı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

pilli mi şarjlı mı bu ?

Aynısı var, bilgisayara takmadığında pilli kullanılabiliyor. Usb olması güzel valla sesi de boyutuna göre çok iyi. En sevdiğim özelliği sesi dağıtarak vermesi. Yani sesi bir noktadan şiddetli bir şekilde vermiyor, kulak tırmalamıyor. Şarkılardaki bassı da normal hoparlörden çok daha iyi hissettiriyor.
  • Normal fiyatı nedir bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Normal fiyatı nedir bunun ?
    Pilliyse teknosa çalışanlarının olsun goldmaster pil canavarı.
  • artemisbd kullanıcısına yanıt
    Esayar07 kullanıcısına yanıt
    Şarjlı ürün, bataryası mevcut..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat23 -- 24 Şubat 2015; 16:16:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat23

Şarjlı ürün, bataryası mevcut..
    Laptop ekranının üst kısmına sıkıştırılabiliyor mu ?
  • Tv de olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Tv de olur mu
    Ofis için tavsiye edermisiniz arkadaşlar, bir de normal fiyatı nedir?
  • Gittim baktım öyle güzel bir şey değil ufak boyutlu almaya değmez
  • Konya real de yim 2 tane var bi beyaz bi siyah. Simdi eleman getirmeye gitti bakalım. Baktktan sonra editlerim

Eşit. Tek beyaz var ufak birşey ztn onunda batarya kapağını tutan tırnak kirik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 24 Şubat 2015; 17:53:57 >
  • Ben ürünü kullanmış biri olarak söylüyorum gerçekten ses kalitesi güzel, sesi çok net, portatif ama doyurucu bir sesi var, özellikle bass vermesi ve bu fiyata olması kaçırılmaz diye düşünüyorum. Lakin alabilirseniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat23

Ben ürünü kullanmış biri olarak söylüyorum gerçekten ses kalitesi güzel, sesi çok net, portatif ama doyurucu bir sesi var, özellikle bass vermesi ve bu fiyata olması kaçırılmaz diye düşünüyorum. Lakin alabilirseniz...
    emurat23 teşekkürler, dediğin gibi alabilirsem alıcam, Konyadayım.
  • Stok kalmamış
  • televizyon için ne buna nede sound bara lüzüm var iki adet philips spa5300ü çoklayıcıyla bağlayın tv ye cümbüşü seyredin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tübba

televizyon için ne buna nede sound bara lüzüm var iki adet philips spa5300ü çoklayıcıyla bağlayın tv ye cümbüşü seyredin
    kullanan arkadaşlar şarjı ne kadar gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

kullanan arkadaşlar şarjı ne kadar gidiyor?

Alıntıları Göster
    burada var satıcıya iyilik yapmış olayım.
    http://www.sanalpazar.com/Goldmaster-S-21-Usbsd-Kart-Girisli-Siyah-Hoparlor__isp39800939#imgd

• Alabilen varsa görüşlerini paylaşabilirse seviniriz...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.