Şimdi Ara

Duygun Yarsuvat:'...... yürütülmüş' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

ünal başkanın kurduğu kadro olmasa şuan rakibin 4.yıldızı 2 sezon önce takmıştı..

Dostum yapma gözünü seveyim. Evet takım hala 2 şampiyonluğu alan, Terim-Yönetim işbirliğindeki transferlerden oluşuyor. Hatta takım iskeleti Terim'in oyuncularından oluşuyor. Terim istedi, Aysal aldı. Kusura bakmada o kadroyu Terim kurdu. Aysal değil. Sneijder, Drogba gibi isimler yönetimin işidir o ayrı.
    Terim'i kovduktan sonra Aysal'ın yeni yönetimi takımı batırdı. Sonuç? Başarısızlık. 30 milyon Euro transfere para harcıyorsun. Hiçbir iyi oyuncumuzun alternatifi yok. Melo gitti. Alternatif yok. Melo 10 üzerinden 8 ise yerine oynayan Hamit 10 üzerinden 4,5 alır.

Kardeş
    Terimi Aysal kovmadı bi deda burada yanılıyorsun..Aysalın yanlış işlerini eleştirin ama tutupta medyanın oyununa gelip yok sona parası kayıp yok forma parası kayıp demeyin..ayıptır

Bunları adamlar bile yalanlamiyor sen neden bahsediyorsun kimi savunuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• megi21 kullanıcısına yanıt
    adamlar dediğin kim ya , kim yalanlamıyor..sen kimi suçluyorsun , kimden bahsediyorsun?
    şu ülkedebelgeli sesli görüntülü hırsızlıklar cezası kaldı sen koca Galatasaray eski başkanına sıfır delil ile neyse itham ediyorsun..sen itham etmiyorsan bile edenleri ne diye kendine örnek alıyorsun..dost musun düşman mısın anlamadım ya..

bu sözlerin mahkemede suçtur farkında mısın?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

ünal başkanın kurduğu kadro olmasa şuan rakibin 4.yıldızı 2 sezon önce takmıştı..

Dostum yapma gözünü seveyim. Evet takım hala 2 şampiyonluğu alan, Terim-Yönetim işbirliğindeki transferlerden oluşuyor. Hatta takım iskeleti Terim'in oyuncularından oluşuyor. Terim istedi, Aysal aldı. Kusura bakmada o kadroyu Terim kurdu. Aysal değil. Sneijder, Drogba gibi isimler yönetimin işidir o ayrı.
    Terim'i kovduktan sonra Aysal'ın yeni yönetimi takımı batırdı. Sonuç? Başarısızlık. 30 milyon Euro transfere para harcıyorsun. Hiçbir iyi oyuncumuzun alternatifi yok. Melo gitti. Alternatif yok. Melo 10 üzerinden 8 ise yerine oynayan Hamit 10 üzerinden 4,5 alır.

Kardeş
    Terimi Aysal kovmadı bi deda burada yanılıyorsun..Aysalın yanlış işlerini eleştirin ama tutupta medyanın oyununa gelip yok sona parası kayıp yok forma parası kayıp demeyin..ayıptır

Terim'i Aysal yönetimi kovdu işte.

Ben soma parasına laf attım mı? Bir tane soma ile ilgili kelim var mı? Yok.

İki şampiyonluğu kazandıran ve halihazırda takımın iskeletini oluşturan Terim'dir. Terim'in istediği transferler halihazırda takımı ayakta tutuyor. Muslera, Chedjou, Selçuk, Melo, Burak, Bruma, Hamit vs. Tabiki hocanın istediği oyuncuları yönetimin alması başarıdır. Ancak Terim gittikten sonra yönetim kafasına göre, kendi istediği, keyfine kalmış oyuncuları transfer etti. Terim kalsaydı kesinlikle böyle transferler yapılmasına müsaade etmezdi. Aysal'ın yeni yönetimi Terim'i neden "oyun dışı" bıraktı acaba???

Terim ikinci gelişinde böyle zilyon tane oyuncu transfer etmişti. 1 milyon, 2 milyon derken onlarca kalitesiz oyuncuya paralar gitti. Ama Terim ders çıkardı ve üçüncü gelişinde Muslera, Melo, Selçuk, Engin, Elmander gibi risk olmayan Galatasaray seviyesinde oyuncular istedi. Sonraki sezon Chedjou, Burak, Bruma, Amrabat gibi az ve öz oyuncular istedi. Yönetim bu istekleri yerine getirdi mi? Getirdi. Başarı tek yönlü değildi, hocada oyuncularda yönetimde başarılıydı. Ancak Aysal'ın aklına kim soktuysa bu düzeni bozdu. Yönetimi, hocayı değiştirdi ve Terim'in yıllar önce yaptığı transfer hatasını tekrarladı. Ontiverolar, Hayroviçler, Salihler, Yasinler.... 16-17 oyuncu transfer etti. Baktığın zaman neredeyse hiçbiri Galatasaray'da oynayabilecek tecrübe ve kaliteye sahip değil. Ne olacak? Zararına sezon sonu göndermeye çalışacağız.

• ultrAsGalat kullanıcısına yanıt
    Paranın gitmediğini Manisalı bir vekil açıkladı daha sonra da kulüp kabul etti işin özü bu para gitmedi.

Paranın gitmediği dönemde başkan kim ? Bunun hesabını kulübün çaycısına mı soracak insanlar ? Tabi ki de başkana sorulacaktır ortada para yok nereye gittiği belli değil. Forma muhabbeti vardı kaybolan formalar falan o da belli değil...
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    hangi millet vekili
    belge sundu mu , kulüpten kim kabul etti..velevki kabul etti kulüp...para nerede kayboldu..

arkadaşlar bu suçlamalat basit suçlamalar değil...çocuk oyuncağı değil bu işler...o bunu dedi bu bunu dediyle olmaz bu işler..
    yardım parasını yiyen adamı öttürürler kim böyle bir riski alır..

AYIP AYIP
  • psirik kullanıcısına yanıt
    her konuda aynı şeyleri kopyalayıp duruyorsun ya...

Terim Aysalla muhattap olmadan önce gitti demirören ile söz kesti dünyadan haberiniz yok..koca galatasaray başkanlık makamına saygısızlık edip telefonlara çıkmadı, asistanımla irtibata geçin dedi. Kralı gelse bunu yapamaz bunu başkanlık makamına...

terimin başarılarına laf eden yok. başarı varsa kulüp çaycısından , başkanına kadar ortak kazanılmıştır. yanlış transferi adnan polatta yaptı..niye görmezden geliyorsunuz..

zapata-culio-stancu-misimovic-pinto gibi adamlara tamı tamına 26 milyon euro harcadı polat yönetimi..ortada başarı da yok iken niye konuşmuyorsunuz
    Güzel kardeşim kulüpten herhangi bir yere para gönderildiğin de bu belgelenir değil mi ?

Manisalı milletvekili Erkan Akçay o maçlarda sağlanan hiç bir gelir elimize ulaşmadı dedi . Sonra basın bizim kulüp yöneticilerine sordu: Neden gitmedi diye ?

Eğer para gitmiş olsa bunun belgesi olur ve kulüp der ki: ''Bakın bu kadar para gitmedi kim böyle haberler ortaya atıyor.''

İşin garibi kulüp paranın gitmediğini kabul etti sen kabul etmiyorsun yani o kadar yönetici senin kadar sorgulayamadı doğru mudur ?

Burada Ünal Aysal parayı yedi demiyoruz ama para ortada yoksa bunun sorumlusu Başkandır ben maliye bölümünde çalışanı, şirketin muhasebecisini tanımam. Ben başkanı tanırım para gittiyse o sorumludur. Eğer bu sorumluluğu alamıyorsan kulübe adım atmayacaksın.

Daha ne kadar açık yazabilirim inan bilmiyorum. Lütfen cevap atacaksan mantıklı şeyler yaz, mantıklı cevabın yoksa hiç konuşmayalım. İyi günler.

• amrabat az öz oyuncu mu?
    daha amrabatın maliyetinden haberin yok
    amrabat 10 milyon euroya mal oldu Galatasaraya
    chedjou 6,5 milyon euro
    telles 6,5 milyon euro
    bruma 11 milyon euro

34 milyon euro sadece terimin istediği adamlara harcandı.
    yukarıdaki adamlardan sadece bruma sana kazanç sağlar..gerisi alındığı bedellere satılamazlar..o da belki..

sırf 3 ünden edeceğin zararı şuan muslera-sneijder ile kapatırsın..
    biraz matematik öğrenin bari..

ontiviero-salih dursun-umut gündoğan-hajrovic başarısız transferlerdir ama totalde 40 oyuncu transfer etmiş bir başkanın hocasıyla birlikte hata payı 40 oyuncudan 10 oyuncu olması gayet normal...dünyada her transferi tutan takım göster bana?
    bu suçlamaların cevapları adli yollar ile verilir sen hiç merak etme. Atletico kulübü ile sorunlar yaşandığını da açıkladı kulüp. karşılaştın mı herhangi bir gazete veya tv haberinde..karşılaşamazsın çünkü GS camiasını yıldırma operasyonu işte burada devreye giriyor.
    kuılüp böyle bir parayı ödediğini ispatlayamıyor ama karşılığında sebep olarak müsabakanın oynandığı takım ile sorunlar yaşandı diyor..

kulüp bu sorumluluğu üzerine alıp bağışı kasadan yapsa bu sefer de başka bir bahane bulursunuz eminim.
    sana da iyi günler..
  • quote:

her konuda aynı şeyleri kopyalayıp duruyorsun ya...

Terim Aysalla muhattap olmadan önce gitti demirören ile söz kesti dünyadan haberiniz yok..koca galatasaray başkanlık makamına saygısızlık edip telefonlara çıkmadı, asistanımla irtibata geçin dedi. Kralı gelse bunu yapamaz bunu başkanlık makamına...

terimin başarılarına laf eden yok. başarı varsa kulüp çaycısından , başkanına kadar ortak kazanılmıştır. yanlış transferi adnan polatta yaptı..niye görmezden geliyorsunuz..

zapata-culio-stancu-misimovic-pinto gibi adamlara tamı tamına 26 milyon euro harcadı polat yönetimi..ortada başarı da yok iken niye konuşmuyorsunuz

Yaw he he. Gitmiş Demirörenle anlaşmışmış ta.... Yapana değil yaptırana bakacaksın. Ruh hastası mı bu adam da, "huzurlu" olduğu yerden gitmek istesin. Aysal hocanın işlerine burnunu sokmaya başladı. Hoca'da bunu kaldıramazdı. Herkes Prandelli'mi? Herkes Aziz Yıldırım, İlhan Cavcav gibi her işe burnunu sokan Başkanlarla iş yapabilir mi?
    Ersun Yanal niye bıraktı? Aziz kukla gibi bir hoca arıyor. Aysal'da sanırım onu aradı. Ancak kendi kuyusunu kazdı.

Stancu Pandev'in yerine keşke takımda olsaydı. O transferler bile Aysal'ın transferlerinden daha iyidir.

• 17 eylülde Aysalın divan kurulunda yaptığı konuşmadan önemli kısımlar..

İŞTE AYSAL'IN SÖZLERİ...

"Bazı endişeler belirmiş durumda. Bu endişelerden biri Riva konusu ve diğer gayrimenkuller. Biz burada hiçbir gayrimenkulumuzu satmak durumunda değiliz. Ben bunu daha önceki genel kurullarda net bir şekilde anlatmıştım. Bizim 3,5 snedir satış ehliyetimiz var. Satabilecek tek mülkümüz de Riva arazisi ancak 3,5 yıldır bu satışı yapmadığımıza göre bundan sonra da satmayacağız demektir."

"Gayrimenkullerimiz bir kenarda duruyor, 300 milyon dolar da bir kenarda duruyor. Bu borç 2011'den bu yana duruyor. Tüm belgeler sizde zaten inceleyebilirsiniz. Bu borcu ne kadar taşıyabiliriz? Ben daha fazla taşımak istemiyorum. Bizim niyetimiz bu değerleri çarçur etmek değil. Kulübün yararına imkanlar yaratıp kullanmak.

"Bizim formulümüz kulübün elindeki gayrimenkulleri kullanıp maliyetimizi asgariye indirmek. Bunları bu şekilde aşabiliriz. Galatasaray'ın sağlıklı bir şekilde yürümesi önemlidir. Türkiye'deki her kulübün borcu var. Her kulüp öldürücü borçlar altında. Kulübü süratle düzlüğe çıkarmamız gerek. Ama bunu sportif gelirlerle gidermemiz imkansız. Bunun için formulümüz gayrimenkul yatırım ortaklığı kurmaktır. Elimizdeki bu değerleri akıllıca kulllanırsak kulübümüzü düzlüğe çıkarabiliriz."

"

devamını da kopyalacağım..önce bunu okuyun

• buraya dikkat !!!

Biz Galatasaray'ı devraldığımız zaman 328 milyon dolar borcumuz varmış. Şu anda 338 milyon dolar. Bu süre boyunca ödediğimiz borçlar 180 milyon dolar. Stadın isim hakkı, forma reklam geliri, VIP loca geliri, kombine gelirleri tamamen kullanılmıştı. Kulüp 8. durumda ve pes etme durumunda olan bir amatör şubeler vardı. O günün gerçekleri bunu gerektirmiş zorunluluk olarak bu adımlar görülmüş ama başarı yok. Biz aldığımızda bu tarihe kadar borç aynı ancak alınan başarılar ortada. Galatasaray Markası uluslararası bir kurum haline gelmiştir. Yapılan sermaye satışları ve sermaye artırımı yaptık. 2. Sermaye Artırımı'nı yaparken devlet kurumları tarafında önlendik. Tamamen kanuni ve kurallara uyarken durdurulduk. 70 milyon dolarlık sermaye gelirimiz önlendi."

bu arada Terimin anlaştığından haberin yoksa yorma beni..!!!
  • "Ticari gelirler ve sportif gelirlerle kulübü bir şekilde bu günlere getirdik. Şimdi sizlerden istediğimiz GYO kurulmasının yanında Galatasaray Basketbol AŞ. Neden basketbol? Şubeyi kendi çatısı altında daha yükseltmek ve büyütmektir. Ama sizler şubeyi kapatmak isterseniz ben de buna uyarım yetki sizin. Ama kulübün bu adımı atmayacağı aşikardır. Basketbol şubesini kapatırsak taraftar ayaklanır. Bu nedenler için Basketbol AŞ kurup uluslararası şekilde kullanılacak gelirlerle ekonomik açıdan kendi işleyişini sürdüren bir şube açmak. Ekonomik açıdan bir eksiğimiz olmaz. Zaten yıllardır Galatasaray'ın sırtında ağır bir yük olarak devam etmekte bu şube"

"TRANSFERE ÇOK PARA HARCANDI..."

"Geldiğimiz günden bu yana kulübü bataklıktan yaşanabilir bir yapıya kavuşturduk. Transferlere çok para harcandı deniyor. Başarı için transfer yapmak şart. İlk teknik direktörümüzün döneminde 120 milyon dolar ödemişiz transfere. Mancini döneminde 22 milyon dolar. Prandelli geldiğinde ise 17 milyon dolar bir harcama yaptık. Yani giderek azalan bir transfer politikamız var."

bir tanesini de yalan diyin
    bir tanesi de asılsız diyin...

görevde kaldığı süre boyunca sevabıyla günahıyla kulüp bataklıktan belli bir noktaya gelmiştir. fb yönetiminin sizi de değiştireceğiz demesinden ayıkmanız lazım.
    Galatasaray RİVAyi yukarıdaki Aysalın bahsettiği gibi değerlendirseydi fbjk ile aradaki farkı öyle bir açacaktıki tahmin bile edemezsiniz.
    ama rivanın 3. köprü ve 3.havalimanı projelerinde kupon bir arazi olmasından ötürü Aysalı al aşağı ettiler..
    siz kaçtı diyin...ziyanı yok..

• Bu kadar nankör olunmaz be,
    Hükümet yalakası yönetim ona buna laf atacağına işine baksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aysal Somaya gidecek 3 kuruşu cebine atmış öyle mi? Pardon da inanması biraz zor buna, milyoner adamın yapacağı iş mi hiç. Kulüpten açıklama yapılmıştı LFP ile anlaşmazlık var, o yüzden yatmadı bir an önce çözmeye çalışıyoruz diye. Duygun sallamış bence.
    Adli yolla neden cevap verilsin arkadaşım para zaten ödenmemiş.

İspat edemiyor diyorsan demek ki ödediler ama bunu kanıtlayamıyorlar gibi bir sonuç çıkar ancak kulüp zaten ödenmediğini kabul ediyor neyi ispatlamaya çalışacaklar.

Sen Ünal Aysal'ı destekleyeceğim derken ne diyeceğini şaşırıyorsun ben tarafsız olarak yorum yapıyorum Ünal Aysal sevdiğim bir başkandı ancak sen hemen ''bahane bulursunuz'' diye yaftayı takıyorsun.

Kulübün Atletico ile olan sorunları medyada yer aldı bu konuda da yanlışsın.

Ayrıca kulüp sorumluluğu üzerine alıyor ve parayı kendileri bulacaklar ve sorunu çözecekler. ( Kendi açıklamaları)

Son çelişkini de sana şöyle söyleyim: Beni Ünal Aysal karşıtı, şimdiki yönetimin yanlısı olarak gördün. Farz edelim ki ben öyleyim. Eğer ben öyleysem neden kulüp kendi kasasından bağış yaptığında buna bahane bulayım. Öyle bir şey olsa diyeceğim ilk söz şu olur: ''Ünal Aysal beceriksizi paraları kaybetti şimdiki yönetim durumu kurtardı.''

Ayrıca şunu unutma senin savunduğun başkan kulübü yalnız başına bırakıp kaçıp gittiğinde bu insanlar kulübün yanında oldu. Mantıklı yazacaksan cevap ver dediğim halde hala çelişkili saçma sapan şeyler yazıyorsun. Anlıyorum Ünal Aysal'ı seviyorsun. Ben de seviyordum ancak doğrularının yanında yanlışlarını da göz ardı edemem sen de etmemelisin. En çok paramızın olduğu zamanda borç içinde kaldık bunları unutma.

sana kuruşuna kadar yazayım da mali tabloyu daha anlaşılır olsun. benim cevaplarımı okumamışsın bile. ısrarla dedim ki yanlışlarını beraber eleştirelim ama suçlamaları yaftaları hırsız gibi yapıştırmayalım.

aşağıda 2011-2013 arası yani Aysalın görevde olduğu süre boyunca mali veriler var. mantıklı şekilde okuyacaksan tamamını yazıyorum( umarım okuyup cevap verirsin)
    bu rakamlar KAP a bildirilen ve twtitterdeki @baltali_llah_05 tarafından hazırlanıp iskender baydarın resmi sayfasından yayınlanan yazıdır. baltali hesabının sahibi finans uzmanıdır ve kulüp ile çok köklü bağlantıları vardır.

yazının tamamına ait link ;http://www.iskenderbaydar.com/gs-fb-bjk-borc/

Duygun Yarsuvat:'...... yürütülmüş' Duygun Yarsuvat:'...... yürütülmüş' Duygun Yarsuvat:'...... yürütülmüş' Duygun Yarsuvat:'...... yürütülmüş'

• İsimler kim, kimse bunu konuşmamış.
    Adam hırsız demiyorum ben hatalar yaptı ve paralar iyi idare edilmedi diyorum. Şunu merak ettim sadece şu anda Galatasaray'ın hiç bir borcu bulunmuyor mu ? Yani şu andaki yönetimin borçları ödüyoruz tarzı söylemleri yalan mı ?

Sence bu kulübün paraları savrulmadı mı ?

Genel kurulda söylenen borçlar yalan mı diyorsun ?

Hadi onu da geçtim bu yönetimi beğenmiyorsun da Ünal Aysal bu kulübü terk etmedi mi ? Peki terk ettiğinde kim geçmeliydi yerine ? Yoksa başkansız mı yönetilmeliydi kulüp ?

Medyaya güvenilmez diyorsun bu yazıyı paylaşan kişi zaten Galatasaraylı bir medyacı. Meydaya inanmıyorsak neden bu adama inanıyoruz ? Ünal Aysal'ı karalama politikası diyorsun, hakkında yapılan haberlere yalan diyorsun. Kendi tarafını belli eden bir gazetecinin yazısını paylaşıyorsun. Ayrıca kendisi şimdiki yönetimi sevmemektedir.

Sen 3 mesaj önce bana kanıtı var mı diye sormuştun şimdi ben aynı soruyu soruyorum:

Bu paylaştığın rakamların kesin bir kanıtı var mı ?

Genel kurulda söylenen rakamlar bunlardan oldukça farklı gözüküyor. Şimdi ben tarafsız biri olarak bu rakamlara mı yoksa genel kurulda konuşulan rakamlara mı inanmalıyım ?

tek tek cevap vereyim..

1.sorunun cevabı : Galatasarayın Mehmet Cansun döneminden gelen ve çığ gibi büyüyen borçları var. Bu borçlar Aysal döneminde küçükte olsa artmıştır. Bu artışın da % 40 ı kur farkından kaynaklıdır. Aysal göreve geldiğinde 2,22 olan euro kuru yazının yazıldığı dönemde 2,99 a yükselmiştir. ( Ayrıca bunu yukarıdaki görselleri okusaydın cevaıbını alırdın da vaktim çok bugün yazzim bari. öğrenmemek ayıp değil yeter ki hevesli ol)..

2. kulübün parası savrulmadı güzel kardeşim. muslera-melo-selçuk-hamit-eboue-sneijder-umut gündoğan-salih dursun-ontiviero-chedjou-telles-bruma gibi isimler hala senin lisanslı oyuncularındır. lisanslı oyuncundan ufak zararlar etsen bile senin malındır. satış hakkı sende saklıdır. lisansını elinde bulundurduğun oyuncuya zarar ya da savrulan para gözüyle bakamazsın. amrabat zarardır,ontiviero zarardır,hajroviç zarardır. (bunun da cevabını vermiştim ama okumamışsın.. yapılan 40-50 civarı transferden 5-6 tane hatalı zarar sayarsın o da enfazla..sneijder attığı goller ile maliyetinin 5 mislini kazandırmıştır. hangi para nereye savruldu söyler misin bana?

3.genel kurulda söylenen borçların cevabını da yazdım yukarıda kalın puntalar ile onu da okumamışsın ya da işine gelmemiş. hatta yukarıdaki görsellerde de borçlar kuruşuna kadar kur farkına kadar yazıyor. sana zahmet oku ya bir okur..

4.Ünal Aysal kulübün kurtuluş reçetesi gördüğü RİVA projesini divan kuruluna kabul ettiremedi. kendisi ntvspora açıklama yaptı başkanlığı bıraktıktan sonra. canlı yayında dedi ki ; Divan beni istemiyordu. kulislerde benim rivayı satacağım söylemleri konuşuluyordu. defalarca rivayı satmayacağımı dile getirmeme rağmen gizli bir takım güçler tarafından kulisler yapıldı ve divan kurulu rivayı onaylamadı..dedi...riva neden onaylanmadı onu da yazdım tekrar yazıyorum...3. köprü ve 3.havalimanın projeleri güzergahındaki en kupon arazidir ve durdukça değer kazanmaktadır. bu araziyi devler Galatasaray yedirmeyecektir. GS divan kurulu malsesef bu hain plana yenik kalmıştır. fb yönetimi aysal görevi bırakmadan haftalar önce sizi değiştireceğiz diye boşuna açıklamam yapmamıştır. KISACASI AYSAL KAÇMAMIŞTIR. SİZ BÖYLE DÜŞÜNÜN DİYE YAZILIP ÇİZİLENLER VAR. DEMEK Kİ ADAMLAR SİZİ BÖYLE DÜŞÜNDÜREREK BAŞARILI OLMUŞLAR YAZIK...

5.yerine kimin geçeğini gördük. alp yalman Galatasaray başkanlık makamı yerde kalmaz sahipsiz kalmaz edasıyla aday oldu. sırf seçilmemek için de aziz yıldırımdan yana laflar etti. bu esnada devreye İNAN KIRAÇ girdi. İnan kıraç Galatasarayın gizli başkanıdır. onun aday gösterdiği 7 başkan şugüne kadar seçilmiştir tereddütsüz.

6. baikansız yönetilse şuan duygundan iyi yönetilirdi. sana ne pararlel yapının cemaatin aziz yıldırımdan 50 milyn istemesinden. bu sözleri duyguna söyleten kimler hepimiz biliyoruz. olmaz olsun böyle başkan.

7.iskender paydar Galatasarayın çocugudur. kulüpte büyümüştür. yazıyı paylaşana bakma yazıyı yazana bak. finans uzmanı diyorum onuda mı okumadın????

8. KAP verilerine göre yazılanlara inanmıyorsan git neye inanıyorsan inan..çıldırttın beni be yahu

9.bu rakamların kesin kanıtı vardır. twitterden bahse konu finans uzmanı bu rakamlar KAP linkleriyle birlikte vermektedir. haklı çıkmak için bana boş sorular sorup durma. tüm tezlerin çürüdü sen de farkındasın.

10. neye inanmak istiyorsan inan...son mesajım...sen de alıntılamazsan sevinirim..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.