Şimdi Ara

Duygun Yarsuvat:'...... yürütülmüş' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldincer

bugüne kadar ünal aysalı desteklemiştim ama bugün divan kurulunu izlerken anladım ki ünal aysalın harcadığı para ile şampiyonlar ligini almamız gerekirdi. sadece harcadığı transfer paralarını kastetmiyorum. tesisler, spk lar, formalar vs vs vs.

Şuanki kadroda olan oyuncuları
    Tesisleri tapulu malları
    Sözleşmeli oyuncuları zarar olarak mı nitelendiriyorsun?

Lisansını elinde bulundurduğun oyuncu ölmedikçe zarar değildir

Unal Aysal kulubu nereden nereye getirdi gormek ister misin?

2011 - 2012 sezonu: Gelirler 225 milyon TRY , Giderler 235 milyon TRY, Net Kar: -10 milyon TRY
    2013 - 2014 sezonu: Gelirler 275 milyon TRY , Giderler 380 milyon TRY, Net Kar: -106 milyon TRY

2011-2012 sezonunda 8. olan takim sampiyon yapiliyor. Bugun hala ilk 11 oynayan kadronun temelleri atiliyor. Buna ragmen gelir ve giderler neredeyse esit.
    2013-2014 sezonunda sampiyon takim rakibinden 10 puan fark yiyor. Bugunku kadroda oynaan adam gibi bir tane transfer yok. Buna ragmen 100 milyon lira zarar var.

Simdi soyle bakalim? Kulubun isletim giderleri nasil oluyor da 150 milyon lira artiyor? Bu parayla hangi adam akilli futbolcu alinmis? Hangi tesis yapitirlmis?

Bir yilda kulup personeli sayisini 2 katina cikaran dunya uzerinde baska bir buyuk kulup yok. Kadrosunda 45 oyuncu olan dunya uzerinde baska buyuk kulup yok. Daha teknik direktorlere odenecek tazminatlara, Hajrovic olayina, yonetimdeki avukat skandalina falan girmiyorum. Soma olayi bunlarin yaninda devede kulak.

Savunmayin artik su adami.

Bana hikaye anlatma
    Herkese anlat ama bana anlatma

http://www.iskenderbaydar.com/mali-ligde-son-durum/

Aynen benim soylediklerimi dogruluyor. Hatta 2014-2015 sezonunu -150 milyon lira olarak tahmin etmis ki su durumda gayet normal. Biz kulup duze cikacak derken 1.5 yilda son hizla dibe batmisiz.

Ben hala cevap bekliyorum? Son iki yildir yilda 100-150 milyon lira zarar ediyorsun. Hangi tesis, hangi oyuncu alinmis?

Ustelik hepsi sportif basarinin maksimum oldugu donemde. Tek basina sampiyonlar ligine gitmissin. Sportif basari elden gidince ne olacak dusunmek bile istemiyorum. Unal Aysal da bu yuzden kabuslar gormeye basladi zaten. Bosuna istifa etmedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: megi21

2 kere üst üste şampiyon yapan yönetimin başkanın karşısına aday mı çıkaracaklardı ?

Hah şunu bileydin

Ünal Aysal'ın tek adam olma gibi bir derdi falan yoktu. Sadece yanlış insanlara güvendi ve hatalar yaptı. Hatasız demiyoruz zaten. Ama hakaret edilip her şey onun üstüne yıkılınca savunma moduna geçiyorum direk.
  • quote:

Aynen benim soylediklerimi dogruluyor. Hatta 2014-2015 sezonunu -150 milyon lira olarak tahmin etmis ki su durumda gayet normal. Biz kulup duze cikacak derken 1.5 yilda son hizla dibe batmisiz.

Ben hala cevap bekliyorum? Son iki yildir yilda 100-150 milyon lira zarar ediyorsun. Hangi tesis, hangi oyuncu alinmis?

Ustelik hepsi sportif basarinin maksimum oldugu donemde. Tek basina sampiyonlar ligine gitmissin. Sportif basari elden gidince ne olacak dusunmek bile istemiyorum. Unal Aysal da bu yuzden kabuslar gormeye basladi zaten. Bosuna istifa etmedi...

Kulübün gelirleri TL , giderleri euro ve dolar. Döviz uçunca giderlerin de doğal olarak uçması normal değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

Orijinalden alıntı: megi21

2 kere üst üste şampiyon yapan yönetimin başkanın karşısına aday mı çıkaracaklardı ?

Hah şunu bileydin

Ünal Aysal'ın tek adam olma gibi bir derdi falan yoktu. Sadece yanlış insanlara güvendi ve hatalar yaptı. Hatasız demiyoruz zaten. Ama hakaret edilip her şey onun üstüne yıkılınca savunma moduna geçiyorum direk.

ya arkadaşı mzaten ilk 2 sene için biz bişey demiyoruz ki. doğru işler yaptı. severek izliyorduk.
    işi bilenlere bıraktı. floryaya girmiyordu bile. röportaj bile yapmıyordu. sadece ali dürüst konuşuyordu.

o 2 seneden sonra önce yönetimi saçma sapan insanlarla doldurdu. sonra teriimi yollaıp saçma sapan transferler yaptı. ve saşma sapan bir ton başka işler yaptı. Galatasarayın varlığını savunamadı. kendi yönetimine aldığı insanlar hiç etti paraları.

bu durumda ünala kızmayıpta floryanın önünden geçen adama mı kızayım ? savunmayın şu adamı artık.

• yürütmüşler, yanlış anlamayın işleri yürütmüşler ehheeehehe
    koskoca hukuk profesörü 75 yaşına gelmiş ettiği laflara bak.
    kim yürütmüş açıkla gerekeni yap o zaman. hatta açıklama yapmak zorunda da değilsin. biz sonradan öğrenip "bak sen serhat neler dönmüş ya" da diyebiliriz. acelesi yok
    tüm belgeler elinde incele her şeyi, para nereye gitmiş kim "yürütmüş" bul dava aç al ondan.
    niye şov peşindesin.

bu emanetçiye inanmıyorum. eğer ortada bi yürütme varsa gereken hemen yapılırdı.
    ama adam çıkmış söz biz parayı bulup ödeyecez diyor.
    ne söz??
    yürütme varsa çıkart ortaya al parayı. bunun için söz ver.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ünal başkanın kurduğu kadro olmasa şuan rakibin 4.yıldızı 2 sezon önce takmıştı..

Unal Aysal'in kulupten tasfiye ettigi yoneticler ve teknik ekbin kurdugu kadro demek istedin sanirim

Unal Aysal'in kurdugu kadro icin bkz. Mancini donemi cop transferleri, Prandelli donemi cop transferleri. Hajrovic falan baya saglam kadro kurdu gercekten...

Başarılı transferleri Fatih Terim ve tayfası yaptı, başarısızları Ünal Aysal. Çok güzel mantıkmış.

O tasfiye ettiği yöneticileri ve teknik ekibi de getiren Ünal Aysal işin garibi

Maalesef aynen oyle oldu. Basarili ne kadar transfer varsa Unal Aysal'in yonetim tasfyesi oncesi yapildi. Ne kadar rezil transfer varsa hepsi yonetim tasfiyesi sonrasi yapildi. Aci ama gercek. Baskan ayni Unal Aysal. Ama yonetimin performansi 180 derece zit. Demek ki olay Aysal'da bitmiyormus.

Ayrica yanlisin var. O tasfiye edilen yoneticiler Unal Aysal'i baskanlik koltuguna getirdi. Unal Aysal onlari getirmedi. Git Unal Aysal'in ilk baskan olma surecini arastir. Balik hafizali bir toplumuz gercekten...

Ünal Aysal'ın ilk başkan olma sürecini de gayet iyi biliyorum. Çok güçlü bir listeyle tarihi bir oyla başkan oldu Ünal Aysal. Ama bu listedekiler biz toplandık böyle hadi gel sen de başkan ol demedi Ünal Aysal'a. Eğer o yöneticiler getirmiş olsaydı Ünal Aysal'ı, tasfiye edildikleri dönemden sonra başka aday çıkarıp onu başkan yaparlardı.

Aynen "biz toplandik, sen de gel baskan ol" dediler. Yillardir birbirine rakip olan 3 cephe tarihte ilk defa bir araya geldi ve hayati boyunca yonetimle isi bile olmamis Unal Aysal "agabeylerini" birlestirici olarak gorduler ve baskanliga getirdiler. Ne yazik ki bu isimler 2 sene sonra ayni Unal Aysal tarafindan arkalarindan vuruldu.

Evet normal sartlarda (yeterli zaman olsaydi) rahatlikla yeni bir aday cikarip baskanliga oynayabilirlerdi. Fakat Unal Aysal'in ikinci secimi 1 ay icinde karar alinip yapilmis, tarihimizde ornegi olmayan bir baskin secimdir. Galatasaray etigine aykiridir.

• ultrAsGalat kullanıcısına yanıt
    tesisin tapulu mallarını bedavaya kiraya vermelerini zarar olarak görüyorum. gstv ye 150 bin tl ye alınabilecek malzemeyi 750 bin euro ya (2 milyon tl) almalarını zarar olarak görüyorum. icra kurulu başkanının aylık maaşının 100 bin tl olmasını ali kırcanın maaşının 40bin tl olmasını 1.5 milyon değerinde formaların uçmasını bir avukata 500 bin tl el altından borç verilip geri alınamamasını ve daha bilmediğimiz nice yolsuzlukları zarar olarak görüyorum.
  • quote:

quote:

Kulübün gelirleri TL , giderleri euro ve dolar. Döviz uçunca giderlerin de doğal olarak uçması normal değil mi?

Hic normal degil.

Eger gelir-giderler arasinda 150 milyon lira farkin varsa cikip da 25 tane transfer yapmazsin.
    Personel sayisini 2 kat arttirmazsin.
    Kadrounu 45 tane oyuncuyla doldurmazsin.
    Zirt pirt hoca degistirip sportif basariya kostek olmazsin.
    Bonservisli oyuncuna maas odemedigin icin kacirip, bir de ustune tazminat odemezsin.
    Kadrondaki oyuncularin sozlesmelerini skandal rakamlarla 4-5 seneligine (hem de EURO uzerinden) uzatmazsin.
    En buyuk gelir kaynagin olan sportif basarinin mimarlarini kovup yerlerine isten anlamayan es-dost torpilini getirmezsin.
    En kritik zamanda, is basa dustugunde kacip gitmezsin.

Iste buna profosyonel hayatta "basarisiz yonetim" deniyor. Hatta "basarisizlik" kavraminin tanimi Galatasaray'in son 1.5 senes uzerinden yapilabilir.

• ben bu duruma inanmıyorum abi. aysal gitti bunlar geldi, takım bildiğin batmışmış, vay ona para ödenmemiş buna ödenmemiş, olan şeyler çalınmış bakkala bile borç takılmış falan. hadi canım. aysal burda değli diye ne belli bunların şuanda kulubu hortumlamadığı ve aysala atmadığı ?

aysal süper adam değildi de, bir aysalı itibarsızlaştırma operasyonu aldı başını gidiyor. saçma sapan konuşmak dışında naptı bu fener aşığı paralel düşmanı başkan bugune kadar ?
  • burdan genç arkadaşlara tavsiyem iyi bir puan tutturun Gs lisesine gidin sonra mezun olun Gs ın malı deniz sizide nemalandırırlar zengin olursunuz yıllık 150 200 milyon euro geliri olan kulüp nasıl bu kadar borca girdi kimler yürüttü bu paraları yürekli bir savcı ve gazeteci çıksın araştırsın dava açsın bunların içinde en çok nemalanan adam bülent tulun dur 5 para etmez adamlara milyon euro lar vererek komisyon alan bir sürü kişi var bu paralara ünal aysal ın ihtiyacı yok ama yöneticiler ve üyeler in var Gs lisesi batırdı bu kulübü acilen halka açılması lazım Gs lisesi mezunu olmayan bir sürü Gs fanatiği iş adamları var ama malesef liseliler kulüp küçük olsun bizim olsun mantığındalar yoksa denizleri biter
  • lan ne yapsın ünal aysal senin soma paranı, formanı.
    türkiyenin en zengin adamlarından bir tanesi.
    tak diye parayı koyup galatasaray hisselerini alabilecek güçte bir adam.
    300 500 bin dolara mı kaldı.
  • quote:

tesisin tapulu mallarını bedavaya kiraya vermelerini zarar olarak görüyorum. gstv ye 150 bin tl ye alınabilecek malzemeyi 750 bin euro ya (2 milyon tl) almalarını zarar olarak görüyorum. icra kurulu başkanının aylık maaşının 100 bin tl olmasını ali kırcanın maaşının 40bin tl olmasını 1.5 milyon değerinde formaların uçmasını bir avukata 500 bin tl el altından borç verilip geri alınamamasını ve daha bilmediğimiz nice yolsuzlukları zarar olarak görüyorum.

Hepsi asılsız iddia
    Varsa belgeleyen buyursun
    Divanda neler fönüyor haberiniz yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bugüne kadar ünal aysalı desteklemiştim ama bugün divan kurulunu izlerken anladım ki ünal aysalın harcadığı para ile şampiyonlar ligini almamız gerekirdi. sadece harcadığı transfer paralarını kastetmiyorum. tesisler, spk lar, formalar vs vs vs.

Tesisleri tapulu malları

2011 - 2012 sezonu: Gelirler 225 milyon TRY , Giderler 235 milyon TRY, Net Kar: -10 milyon TRY
    2013 - 2014 sezonu: Gelirler 275 milyon TRY , Giderler 380 milyon TRY, Net Kar: -106 milyon TRY

2011-2012 sezonunda 8. olan takim sampiyon yapiliyor. Bugun hala ilk 11 oynayan kadronun temelleri atiliyor. Buna ragmen gelir ve giderler neredeyse esit.
    2013-2014 sezonunda sampiyon takim rakibinden 10 puan fark yiyor. Bugunku kadroda oynaan adam gibi bir tane transfer yok. Buna ragmen 100 milyon lira zarar var.

Simdi soyle bakalim? Kulubun isletim giderleri nasil oluyor da 150 milyon lira artiyor? Bu parayla hangi adam akilli futbolcu alinmis? Hangi tesis yapitirlmis?

Bir yilda kulup personeli sayisini 2 katina cikaran dunya uzerinde baska bir buyuk kulup yok. Kadrosunda 45 oyuncu olan dunya uzerinde baska buyuk kulup yok. Daha teknik direktorlere odenecek tazminatlara, Hajrovic olayina, yonetimdeki avukat skandalina falan girmiyorum. Soma olayi bunlarin yaninda devede kulak.

Bana hikaye anlatma

1-) kulüp tarihinde artıya çıkan bir dönem yok..

2-) ünal başkanın göreve geldiği dönemde ; stadyum gelirleri , isim hakları , reklam , loca , sponsor , kombine , vip koltuk aklına ne gelirse 10 yıl ileriye dönük ipotek ettirildi ve parası adnan polat tarafından çatır çatır yendi ( Polatın son döneminde 27 milyon euro net para verildi bonservis bedeli ve hepsi zarar , niye konuşmuyorsunuz? Çünkü bilmiyorsunuz..)

3-) sermaye artırımı ile kulüp kasasına giren net 250 milyon euronun neredeyse % 80 polat döneminde biriken kredilere anca yette ve BAK BÜYÜK YAZIYORUM BURAYI ; DÖVİZ BAZLI KREDİLERİN KUR FARKLARI ÖDENDİ...

4-) tüm bu gelir kalemlerinin 0 sıfır olmasına rağmen mükemmel bir kadro kuruldu ki bu tamamen kaynak yaratılıp yönetim başarısıdır.

5-) yabancı kuralı ile birlikte tüm sportif başarı planları alt üst oldu. Eboue-chedjou-bruma-amrabat gibi oyuncular oynayamadılar.her maça farklı kadrplar ile çıkıldı. Yani sportif başarıyı düşüşe geçiren kıvılcıö budur.BUNDA AYSALIN SUÇU NE?

6-) son olarak aysal kurtuluş reçetesini taşınmazları gayrimenkul projesi olarak değerlendirmek istedi. BAK SATMAK DEĞİL GAYRİMENKUL PROJJESİ..ama riva arazisi 3.köprü yolunda , 3.havalimanı faktörü vs sebepler ile Galatasaraya yedirilmeyrcek bşr arazi..sebebi malum siyasi iradedir..bu sebeple tek kurtuluş projesi de divan kurulu tarafından onaylanmadı..

Ne hikkmettirki bu divan kurulu Aysal a bırak dedi , ama yeni yönetim RİVAYI DİLİNDEN DÜŞÜRMÜYOR...

Anladın mı güzel kardeşim..sanmıyorum gerçi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tesisleri tapulu malları

Bana hikaye anlatma

Aşağıdaki yazıı iyi oku.. Kulüp aig şirketinden kredi kullanıyor ve taahhüd olarak % 51 hisse veriyor . Şitketlerde yüzde 51 söz hakkı demektir. Ayrıca kulübün tapusu niteliğindeki C hissesi de bu hisseler arasında..
    Aysal bu hisseyi aig nin elinden alıyor ve kulübü kurtarıyor... Kim yapar bunu bi kişi göstersene ?!?!?!?!?
    İyi oku bu ropörtajı ;

Ünal Aysal dendiğinde camianın aklına gelen ilk konu AIG hisselerini üzerinize almanız. Sonra da satmanız. Bu süreçte para kazanmanız eleştiriliyor. Ne kadar para kazandınız?
    Galatasaray ile benim bir alacak verecek hesabım olmadı. Böyle bir kontratım da olmadı. Ben Galatasaray'ın talebi üzerine hareket ettim. Galatasaray AIG’den kendi hisselerini geri almak üzere bir anlaşma yapıyor. Bu anlaşmanın da 60 milyon dolarlık bir cezai müeyyidesi var.
    Bu anlaşmayı niçin yapıyor hisseleri geri almak için değil o hisseleri alırken içinde C hissesi diye adlandırılan altın hisse var. Esas o hisse geri alınmak isteniyor. Çünkü Galatasaray zaten hisselerini piyasaya açmış; firmaların, insanların elinde dolaşıyor o hisseler. O hisseleri alsa dahi tekrar piyasaya satacak. Galatasaray'ın hedefi o C hissesini alıp kulübü rahatlatmak. Çünkü boyunduruk altında tutuyor o C hissesi. Galatasaray’ın o zamanki yönetimi bu C hisseyi alabilmek için bu hisseleri de almak zorunda olduğundan bana dedi ki, ‘Sen AIG'nin elindeki hisseleri al ben alamıyorum. Sen al bu C hissesini kurtar. Beni şu 60 milyon dolarlık yükten de kurtar. Bu hisseler sende bir sene kalsın’. Bu süreçte bana Galatasaray'ın verdiği tek taahhüt bir sene sonra bu hisseleri geri alabilme taahhüdü. Ben aynı fiyattan bu hisseleri bir sene sonra satın alacağım. Bana verilen taahhüt buydu.
    Ben de buna dayanarak gittim o hisseleri aldım. Bir sene sonra da kulübe döndüm dedim ki ‘Bu hisseleri alıyor musunuz?’ Kulüp bana dedi ki ‘Bizim paramız yok biz C hissesini de aldık rahatladık’.
    Sadece altın hisseyi alıp gerisinin sizde kalmasını mı istediler?
    C hissesi zaten alındığı gün değerini kaybetti. Galatasaray'ın kafasındaki Demokles’in kılıcı kalktı. Dediler ki bizim paramız yok biz bu hisseleri almak istemiyoruz. Alamıyoruz yani sende bir müddet daha kalsın. Paramız olunca alacağız. Bende 1.5 sene daha kaldı o hisseler. Yani o dönemde o hisselerin değerleri yükselebilir, düşebilir piyasada artık normal bütün hisse senedi alan-satan insanlar gibi ben de GS hisselerinin riskleriyle başbaşa kaldım. Bir senelik sürede doldu.
    Bu arada Galatasaray camiasında Abramoviç dedikodusu çıktı. Adam kulübü alacak diye. Bunun üzerine ben döndüm yönetime, ‘Bu hisseleri alacaksanız alın bakın 2.5 sene oldu almayacaksanız ben piyasada satacağım’ dedim. Aynı dönemde bunun üzerine Özhan Canaydın, Fatih Altaylı'ya, ‘Bu hisseleri Ünal satmak istiyor, iade etmek istiyor alır mısın?’ diye soruyor. Ama o günlerde şansımıza 23 milyon dolardan 37 milyon dolara çıktı hisselerin değeri.
    Dedim ki ‘Özhan piyasa değeri 37 milyon dolar olmuş 23 milyon dolara nasıl satarsın sen?’ Dedim ki ‘Ben bunu piyasada açık satarım kârını kulübe veririm ben almam benim hakkım ama almam. Sen de buradan benim içeri vermiş olduğum diğer borçları anaparayı ve temettülerimi ödersin. Senden bugüne kadar bir kuruş temettü de almadık. Bunları ödersin’. Herkese ne temettü ödeniyorsa o temettü. Fazla veya eksik böyle bir şey yok. Bunlar hakikaten satıldı 10 tane alıcı ihaleye girdi, 37 milyon dolar para alındı. Aynı gün bu para kulübe gitti. Ki kulüp burada taraf bile değil. Ama buna rağmen kârı ben kulübe gönderdim. Kulüp bu kârın içinden bana olan 2.5 senelik temettülerini ödedi. Bu temettüler bütün piyasaya ödenen temettülerin aynısıydı. Bir kuruş fazlası bir kuruş eksiği değil.
    Bundan dolayı bana kişisel prim ödenmedi. Benim o güne kadar ödediğim futbolcu ve diğer yardım paraları vardı. 6-7 milyon dolar onu ödedi. Kendisine de kulübün o günkü şartlarda 6-7 milyon dolar para kaldı, durduk yerde.
    Yani kulüp özetle bu işlemi yapmış olmakla 23 ile 37 arasındaki 14 milyon dolar parayı kâr etti. Artı C hissesini geri aldı. Bu iş de böyle kapandı. Bana ödenmiş olan temettü zaten ben almasaydım piyasaya ödenecek temettüydü ekstra bir şey ödenmedi. Kulüp buradan sadece kârlı çıktı ve bugün de o hisseler zaten piyasada. Kulübe de dönmüş değil.
    Para kazandınız yani.
    Ben Galatasaray'dan para kazandım ama hak ettiğim temettüleri aldım. Ama ekstra bu kontrattan dolayı para kazanmadım. Kayıp da edebilirdim. Galatasaray temettüleri kendisi dağıtıyor. ‘Ben dağıtmayacağım’ deseydi ben de temettü almayacaktım. Çünkü benim gibi 100 tane, 1000 tane yatırımcı aynı paraları aldı. Hisseler bende olduğu için temettü bana ödendi kanunen ödenmesi gereken bir paraydı.
    Ama ben ona rağmen aldığım temettünün bir kısmını içeri altyapıya teberru olarak da verdim. Burada temettü gelirinin Galatasaray'ın cebinden çıkmadığını belirtmek istiyorum.
    Benim getirdiğim kârdan ödedi o temmettüyü. Ben 14 milyon dolar kârı getirince o kârın içinden hem temettüsünü ödedi hem diğer paraları ödedi yani Galatasaray 14 milyon dolar kârla çıktı bu operasyondan.
    Bu benim ileride Galatasaray'ın yönetiminde Galatasaray'a ne tip avantajlar sağlayabileceğimin delili. Bana ‘Paraları nasıl kazanacaksınız’ diyorsunuz, para böyle kazanılır.

• Bir çırpıda 60 milyon doları riske eden adam mı forma ve yardım parasına göz diker soruyorum size???

Medyanın algı operasyonuna ilk bizüm taraftarın kanması o kadar manidarki anlatamam..

• ünal aysal ne kadrosu kurmuş ya..banada söyleyin

ali dürüst albayrak ve terim şekillendirdi başarılı dönemi..

aysal sonradan tek adam olmak istedi bu adamları tasfiye etti...ne oldu..geçen seneki çöp transferler, çöp italyan teknik adamlar..ne çabuk unutuyosunuz bunları..olayları iyi süzmek lazım

ünal aysal gerçekten iyi bir başkan olsa herkesi kovduktan sonra da başarılı olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

lan ne yapsın ünal aysal senin soma paranı, formanı.
    türkiyenin en zengin adamlarından bir tanesi.
    tak diye parayı koyup galatasaray hisselerini alabilecek güçte bir adam.
    300 500 bin dolara mı kaldı.

Bu mudur yani ?

Adam baskansa floryanin kapisinin kolu calinsa yine ondan bilinir. Sahip cikacak arkadaş. Ben de biliyorum unal aysalin ihtiyacı olmadigini. Unalin sucu bunlara sahip cikmamasidir. Kendi şirketine gereğinden 2 kati fazla personel alarak mi milyarder olmuş ? Yada CEO suna 2 kat fazla sözleşme yaparak mi ? Savundukca komik duruma dusuyorsunuz farkında değilsiniz.

• quote:

ünal başkanın kurduğu kadro olmasa şuan rakibin 4.yıldızı 2 sezon önce takmıştı..

Dostum yapma gözünü seveyim. Evet takım hala 2 şampiyonluğu alan, Terim-Yönetim işbirliğindeki transferlerden oluşuyor. Hatta takım iskeleti Terim'in oyuncularından oluşuyor. Terim istedi, Aysal aldı. Kusura bakmada o kadroyu Terim kurdu. Aysal değil. Sneijder, Drogba gibi isimler yönetimin işidir o ayrı.
    Terim'i kovduktan sonra Aysal'ın yeni yönetimi takımı batırdı. Sonuç? Başarısızlık. 30 milyon Euro transfere para harcıyorsun. Hiçbir iyi oyuncumuzun alternatifi yok. Melo gitti. Alternatif yok. Melo 10 üzerinden 8 ise yerine oynayan Hamit 10 üzerinden 4,5 alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım parası yok ortalıkta yeminederim utandım

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Dostum yapma gözünü seveyim. Evet takım hala 2 şampiyonluğu alan, Terim-Yönetim işbirliğindeki transferlerden oluşuyor. Hatta takım iskeleti Terim'in oyuncularından oluşuyor. Terim istedi, Aysal aldı. Kusura bakmada o kadroyu Terim kurdu. Aysal değil. Sneijder, Drogba gibi isimler yönetimin işidir o ayrı.
    Terim'i kovduktan sonra Aysal'ın yeni yönetimi takımı batırdı. Sonuç? Başarısızlık. 30 milyon Euro transfere para harcıyorsun. Hiçbir iyi oyuncumuzun alternatifi yok. Melo gitti. Alternatif yok. Melo 10 üzerinden 8 ise yerine oynayan Hamit 10 üzerinden 4,5 alır.

Kardeş
    Terimi Aysal kovmadı bi deda burada yanılıyorsun..Aysalın yanlış işlerini eleştirin ama tutupta medyanın oyununa gelip yok sona parası kayıp yok forma parası kayıp demeyin..ayıptır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.