Şimdi Ara

Pttcell E-Fatura Nasıl Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eve fatura gelmesini istemiyorum. Bunu mailime gelmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba? Bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 22 Şubat 2015; 19:33:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre155

Arkadaşlar eve fatura gelmesini istemiyorum. Bunu mailime gelmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba? Bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca pttcell'in sitesinden online işlemlere giriş yaparakta E- Faturaya başvurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 22 Şubat 2015; 21:25:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

quote:

Arkadaşlar eve fatura gelmesini istemiyorum. Bunu mailime gelmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba? Bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca pttcell'in sitesinden online işlemlere giriş yaparakta E- Faturaya başvurabilirsiniz.

Cevabın için saol. E-Faturaya baş vursam eve fatura gelmez değil mi?

• Ayrıca 9333 sesli yanıt sisteminin yönlendirmesiyle ve mail adresini 3008 e SMS göndererek de e-fatura servisini acabilirsiniz.Servisi sonlandırana kadar eve fatura gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Ayrıca 9333 sesli yanıt sisteminin yönlendirmesiyle ve mail adresini 3008 e SMS göndererek de e-fatura servisini acabilirsiniz.Servisi sonlandırana kadar eve fatura gelmez.

cevabın için teşekkürler dediğini yapacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: effect68

quote:

Cevabın için saol. E-Faturaya baş vursam eve fatura gelmez değil mi?

Başvuru yapınca gelmez diye biliyorum. Ama işi sağlama almak için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Ayrıca 9333 sesli yanıt sisteminin yönlendirmesiyle ve mail adresini 3008 e SMS göndererek de e-fatura servisini acabilirsiniz.Servisi sonlandırana kadar eve fatura gelmez.

Paylaşmış olduğun faydalı bilgi için bende teşekkür ederim.

• Rica ederim,iyi forumlar..

• E-fatura ile ilgili detaylı bilgiye sahip olan var mı ? Şirketlerin e-fatura ya geçiş süreçleri nasıl oluyor vs ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.