Şimdi Ara

Sony Xperia Yeni Batarya Sorunu!!!! Acil!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, telefonuma yeni orjinal olmayan fakat forumlarda araştırdığım tavsiye edilen modellerden biri olan deji marka pil aldım.
    Eski bataryamdaki sorun %20-30'lara geldiğinde telefon kapanıyordu yani batarya eskimişti.

Yeni aldığım bataryada pil göstergesinde sorun çıktı bi %70 yazıyor bi %40 sonra %60'a çıkıyor.Şarj olurken dakikalarca %1 yazıyor full şarj olunca %100 yazıyor.
    Acaba sorun telefondamı yeni aldığım bataryadamı, orjinal batarya alırsam yine aynı sorunu yaşarmıyım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klingson -- 21 Şubat 2015; 16:31:52 >

• Telefonuna daha önce rom falan attın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Telefonuna daha önce rom falan attın mı?

Hayır, 3 senelik bir telefon sadece 2 sene önce android versiyonunu kendi yazılımıyla güncellemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klingson

quote:

Hayır, 3 senelik bir telefon sadece 2 sene önce android versiyonunu kendi yazılımıyla güncellemiştim.

O zaman aldığınız bataryada da sorun var Hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Klingson

quote:

O zaman aldığınız bataryada da sorun var Hocam.

Ürünü satan firmaya mesaj attım, gördüğüm heryerde çok övülen bi marka diye satın almıştım bataryayı bakalım ne diyecekler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.