Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar linea mı daha pahalı olacak yoksa bravo mu
  • İKİSİNİN SINIFLARI FARKLIDIR.BU YÜZDEN BRAVO DAHA SPORTİF ÇIKACAĞI İÇİN LİNEA DAN FİYATI YÜKSEK OLABİLİR
  • arkadaşlar bursa otoshow resimlerini neden yayınlamıyosunuz? Zaten fiat bizi meraktan çatlatacak, bide siz yapmayın.
  • Araba almaya karar verdiğimden beri hep linea yı aklımın köşesinde tutuyordum hatta birazda çıkmasını bekliyordum.Çıkmasına çıkacak ama bizide meraktan ikiye yardı.Yani en azından biraz ipucu falan vermeleri gerekiyordu,sonunda daha fazla bekleyemedim megan için başvuruda bulundum.Amam linea hala aklımda umarım pişman olacağım birşey yapmamışımdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNeo_33

Araba almaya karar verdiğimden beri hep linea yı aklımın köşesinde tutuyordum hatta birazda çıkmasını bekliyordum.Çıkmasına çıkacak ama bizide meraktan ikiye yardı.Yani en azından biraz ipucu falan vermeleri gerekiyordu,sonunda daha fazla bekleyemedim megan için başvuruda bulundum.Amam linea hala aklımda umarım pişman olacağım birşey yapmamışımdır

Hayırlı olsun.
    Linea konusunda Tofaş hata yaptı. Hala hiçbişey resmi olarak belli değil. Ama araba 3 hafta sonra piyasada...
    Hiç Civic , Corolla falan düşünmedin mi? pahalı mı buldun?
  • lansmanıyla birlikte satışa sunulacakmı bu araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: drberti

lansmanıyla birlikte satışa sunulacakmı bu araç

Evet lansmanla birlikte satışta olacakmış. Lansman 2 mayısta olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FİAT SATIŞ

İKİSİNİN SINIFLARI FARKLIDIR.BU YÜZDEN BRAVO DAHA SPORTİF ÇIKACAĞI İÇİN LİNEA DAN FİYATI YÜKSEK OLABİLİR

nasıl yani ikiside c sınıfı değil mi bunların
  • ARKADAŞLAR BU ARABA KONUŞUYOR İMİŞŞŞŞ BLUE &ME ÖZELLİĞİ DİYE BİŞİ VARMIŞŞŞŞ
  • quote:

Araba almaya karar verdiğimden beri hep linea yı aklımın köşesinde tutuyordum hatta birazda çıkmasını bekliyordum.Çıkmasına çıkacak ama bizide meraktan ikiye yardı.Yani en azından biraz ipucu falan vermeleri gerekiyordu,sonunda daha fazla bekleyemedim megan için başvuruda bulundum.Amam linea hala aklımda umarım pişman olacağım birşey yapmamışımdır

Yani en sonunda ben de gidip bi megan alacam. Çok yanlış bi politika izliyo fiat yetkilileri. Biraz ipucu verseler araba alacaklar ona göre hareket eder.
  • Devlet sırrıdır. Öyle deme kardeş. Son güne kadar insanı çatlatacaklar. Yanlız şöyle bir durumda oluşabilir, İnsanlar kafalarında bu arabayı öyle bir büyütüp şişirirlerki artık o arabanın kendisi bile yerini dolduramaz. Ha bu arada fazla naz müşteri usandırır ona göre... Saygılar......
    quote:

Orjinalden alıntı: assistant79

quote:

Yani en sonunda ben de gidip bi megan alacam. Çok yanlış bi politika izliyo fiat yetkilileri. Biraz ipucu verseler araba alacaklar ona göre hareket eder.

• ARKADAŞLAR DELİNİN BİRİ KUYUYA TAŞ ATAR BÜTÜN AKILLILARDA O TAŞI ÇIKARMAYA ÇALIŞIR. ŞU BLUE &ME ÖZELLİĞİNDEN ANLAYAN VARMI BEN BİR YERDE DUYDUM ÇOK MERAK ETTİM NE OLUR MERAKTAN
  • yanlıs bılmıosam bluetoothlan telefona baglanıo ısteole konusuosn arac kıtı gıbı bısey
    quote:

Orjinalden alıntı: buyothers

ARKADAŞLAR DELİNİN BİRİ KUYUYA TAŞ ATAR BÜTÜN AKILLILARDA O TAŞI ÇIKARMAYA ÇALIŞIR. ŞU BLUE &ME ÖZELLİĞİNDEN ANLAYAN VARMI BEN BİR YERDE DUYDUM ÇOK MERAK ETTİM NE OLUR MERAKTAN
  • quote:

Orjinalden alıntı: swath

yanlıs bılmıosam bluetoothlan telefona baglanıo ısteole konusuosn arac kıtı gıbı bısey
    quote:

ARKADAŞLAR DELİNİN BİRİ KUYUYA TAŞ ATAR BÜTÜN AKILLILARDA O TAŞI ÇIKARMAYA ÇALIŞIR. ŞU BLUE &ME ÖZELLİĞİNDEN ANLAYAN VARMI BEN BİR YERDE DUYDUM ÇOK MERAK ETTİM NE OLUR MERAKTAN

Evet . gelen mesajlları yol bilg. ekranından okuyabiliyorsun falan vs. Çok da önemli birşey değil aslında. Ama sürekli araç kullanan şirket personeli falan için ideal olabilir.

• Aslında benim niyetim civic ti bana kalsaydı benzinli olmasına rağmen yinede civici tercih ederdim.Ama abimi ikna edemedim birazda kırmak istemedim.Dizeli olsaydı kesin civic alırdım.toyota ise pek hoşuma gitmiyor daha doğrusu toyotaların tipini sevemedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNeo_33 -- 9 Nisan 2007; 22:28:03 >
  • ARKADAŞLAR CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BU ARADA NİSAN AYININ 20 SİNDEN İTİBAREN LİNEA İÇİN FİAT BAYİ ÇALIŞANLARINA EĞİTİM VERMEYE BAŞLIYORLAR. LİNEA DA MAYIS AYININ İLK HAFTASI PLAZA LARDA OLACAKMIŞ. 1,4 77HP BENZİNLİ VE 1,3 90HP DİZEL OLARAK PİYASAYA VERİLECEK. EKİM AYININ BAŞLARINDA DA 1,4 T-JET 120 HP GELECEKMİŞ VE BU MOTORLAR IN HİÇBİRİDE ÇİN MALI DEĞİLMİŞ. BU BİLGİLERİ SATIŞ DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIMDAN ALDIM ANCAK İÇİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM ACABA İÇİNİ GÖREN DUYAN VEYA BİLEN VARMI.BEN ÇOK TAKILDIM BU ARABAYA KESİN ALACAM.(TABİ ÇIKANA KADAR MERAKTAN ÖLMEZSEM)
  • quote:

ARKADAŞLAR CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BU ARADA NİSAN AYININ 20 SİNDEN İTİBAREN LİNEA İÇİN FİAT BAYİ ÇALIŞANLARINA EĞİTİM VERMEYE BAŞLIYORLAR. LİNEA DA MAYIS AYININ İLK HAFTASI PLAZA LARDA OLACAKMIŞ. 1,4 77HP BENZİNLİ VE 1,3 90HP DİZEL OLARAK PİYASAYA VERİLECEK. EKİM AYININ BAŞLARINDA DA 1,4 T-JET 120 HP GELECEKMİŞ VE BU MOTORLAR IN HİÇBİRİDE ÇİN MALI DEĞİLMİŞ. BU BİLGİLERİ SATIŞ DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIMDAN ALDIM ANCAK İÇİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM ACABA İÇİNİ GÖREN DUYAN VEYA BİLEN VARMI.BEN ÇOK TAKILDIM BU ARABAYA KESİN ALACAM.(TABİ ÇIKANA KADAR MERAKTAN ÖLMEZSEM)

bu gidişle bunlar bizi çatlatacak.ayrıca 1.4 77 bg lik versiyonu anlayabilmiş değilim.araba en az 1100 veya 1200 kg arasında olursa bu kasayı nasıl kaldıracak bilemiyorum.1.4 95 bg lik versiyon gayet güzeldi.bekleyip görmek lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006
    bu gidişle bunlar bizi çatlatacak.ayrıca 1.4 77 bg lik versiyonu anlayabilmiş değilim.araba en az 1100 veya 1200 kg arasında olursa bu kasayı nasıl kaldıracak bilemiyorum.1.4 95 bg lik versiyon gayet güzeldi.bekleyip görmek lazım.

fiat linea 1.4 ten 1.8 e geniş bir motor yelpazesi sunacaktır....ilk üretilen modeller sınırlıdır...yüksek tork ve çok iyi hesaplanmış aktarma oranlarıyla ve tüketim ekonomisiyle de tüketiciyi çok memnun edecek...satın almak için kuyruklar oluşacak bekleme süreleri verilecektir.....
  • 1.3 75 hp lik multijette gelecekmi acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: subuti35

1.3 75 hp lik multijette gelecekmi acaba ?

Hayır bu motor kullanılmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.