Şimdi Ara

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
16
Favori
13.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugun ordupazarindan geldi tablet, bi tanede kiz arkadasima alicaktim baktim hep fiyatlar 190-200 e cikmis n11de, sizin mesaji gorunce kargo dahil 160 a siparis ettim ordan haber verdiginiz icin sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    şurda var ekran koruyucu universal falan diyor sipariş etsek mi acabahttp://www.n11.com/speeds-sp-uni-8-universal-8inc-ekran-koruyucu-P28641879?cid=604001&gclid=CjwKEAiA05unBRCymrGilanF9SwSJACqDFRmozYt_GzHT8cbrVYlvPOlhfo_KSbg0utbCfjA8Xb3zBoCWNzw_wcB
    pil çok çabuk tükeniyor orası ayrı konu gerçi bu tarz tabletlerde hep aynı sorun. yalnız gelen şarj aleti çabuk dolduruyor o kısmını sevdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Orijinalden alıntı: STND

Bende tableti kapali olarak sarja taktim. 16Saat sonra %89du. cikardim Sarj aletini tableti. Tableti actim. Tekrar sarja taktim. Yarim saat sonra %96ya ulasti. Sanki brlli bi sure sarj ettikten snra sarj etmeyi birakiyor. Farkli bir sarj aletiyle denemeyi dusnuyorum bitirince pili. Bu sefer acik sarj edicem bilmiyorum bi degisiklik olacakmi

oh sonunda benim gibi sorun yaşayan biri daha :D hocam tablet kapalı iken çoook yavaş şarj oluyor, bitince bir de uçak modunda ama açık deneyin hiç ellemeden , öğlen sıfırladıktan sonra dediğim gibi denedim 3 saatte falan dolum oldu ama bilmiyorum.
    Çok yüksek ihtimalle yazılımsal bir sorun olduğuna kanaat getirdim onun için de rileyrom a baktım ama bu sorundan bahsetmemişler, hisense e sorunu yazdım cevap gelir umarım olmadı değişim için index e vericem ama diğer arkadaşlar da bi test ederse iyi olacak herkeste böyle ise yazılımdan kaynaklıdır zaten değişime gerek olmaz

9. İlk şarjını 2 güncellemeyi yaptıktan sonra yaptım. 9 saat şarda kaldıktan sonra doldu.

İlk şarjları önemsemeyin. Saçma saçma sıkıntılar çıkabiliyor.

asus 176cx de sıfır pille 24 saate kadar çok kullandım. %18 de iken kapandığı da oldu. %85 gibi değerlerde ful şarj oldu dediğini çok gördüm. Tekrar takınca %100 oldu. Bazı programlar %85 gibi olunca doldurmayı kesiyor. %15 gibi olduğunda da otomatik kapatıyor. iobit mobil care, du speed gibi programlar farklı işler yapıyor.

Doldur boşalt yaparak 3-5 tam şarjdan sonra kontrol edin.

• Umarım sizinki de sıkıntısız bir şekilde gelir. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    artik sadece acikken sarj ediyorum en fazla 3-4saatte dolum oluyor ancak kapaliyken hala ayni 20saat civar. muhtemelen yazilimsal bir sorun hisense e toplu mail atip guncelleme talep edilebilir. mesela bu mesaji yazmadan hemen once cekmistim fisten %97 oldu su an 1-2dk da %95 olunca tekrar takicam bu yontemle pil hucrelerini aktif halen getirmek mumkun. Cumle biterke%96 oldu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltascar

şurda var ekran koruyucu universal falan diyor sipariş etsek mi acabahttp://www.n11.com/speeds-sp-uni-8-universal-8inc-ekran-koruyucu-P28641879?cid=604001&gclid=CjwKEAiA05unBRCymrGilanF9SwSJACqDFRmozYt_GzHT8cbrVYlvPOlhfo_KSbg0utbCfjA8Xb3zBoCWNzw_wcB
    pil çok çabuk tükeniyor orası ayrı konu gerçi bu tarz tabletlerde hep aynı sorun. yalnız gelen şarj aleti çabuk dolduruyor o kısmını sevdim :)

hocam kenarlarını düzgünce kesecek birisi varsa, ya da sizin eliniz becerikliyse sipariş edilebilir linkteki ürün. çünkü bir miktar traş gerekiyor göstermiş olduğunuz ekran filminde. Ama bizim tabletlerin kenarları oval ve bende o beceri ne yazık ki yok. Bugün akşamüstü telefoncuların bulunduğu caddeye çıkıp bir bakacağım hem film, hem de kılıf için. bulursam marka ve ölçü bildiririm buradan.

Bu arada ilk bir kaç gün tableti açık bir biçimde şarj etmiştim ben. dün gece 02.00'da bu kez kapalı olarak şarja koydum. sabah 08.00'da baktığımda % 100 dolmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

artik sadece acikken sarj ediyorum en fazla 3-4saatte dolum oluyor ancak kapaliyken hala ayni 20saat civar. muhtemelen yazilimsal bir sorun hisense e toplu mail atip guncelleme talep edilebilir. mesela bu mesaji yazmadan hemen once cekmistim fisten %97 oldu su an 1-2dk da %95 olunca tekrar takicam bu yontemle pil hucrelerini aktif halen getirmek mumkun. Cumle biterke%96 oldu :)

RİLEY ROM YÜKLEDİM.
    ARTISI ROOT OLDU VE REBOOT DİYE BİR PROGRAM GELİYOR.
    EKSİSİ 1. Güncellemeyi alıyor. '. güncellemeyi almıyor.

Bir de bu varmış. Bunu kursam acaba 2.1 olmuş.

http://www.freaktab.com/showthread.php?17955-Android-Firmwire-Mod-%28android-firmwiremod%29-v1-3-Updated-for-Hisense-Sero-8
    Evet bu ikinciyi begendim. Busurumde kalacagim. Herhengi bir sikintisi yok. Root var. Quick boot u da g playden kendim kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 22 Şubat 2015; 15:16:32 >

• Hocam siz anlıyorsunuz bayağı bu işlerden, bu tablete ücretli oyunları ücretsiz olarak yükleme yöntemini de anlatabilir misiniz?
    Apk falan kolayca indirebileceğimiz bildiğiniz bir site var mıdır?
  • Arkadaşlar bu tarz kılıflar nasıl bir bilginiz var mı ?? Tableti iyi tutar mı bunlar ???

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncanny -- 21 Şubat 2015; 18:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar bu tarz kılıflar nasıl bir bilginiz var mı ?? Tableti iyi tutar mı bunlar ???

Buna benzer aldim, iyi tutuyor bence! Trust ise aynisi ;)20 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Ferhat -- 21 Şubat 2015; 18:50:57 >
    hocam ilk olarakvbatarya performansini sorayim nasil ? performansta artis oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam link var mı trust kılıf için?
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    Tablet dün akşam beşte geldi. Gece bir kere şarj ettim.
    2 kere firmware yükledim. O yüzden pil süresi hakkında hiç bir şey söyleyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrock

Hocam siz anlıyorsunuz bayağı bu işlerden, bu tablete ücretli oyunları ücretsiz olarak yükleme yöntemini de anlatabilir misiniz?
    Apk falan kolayca indirebileceğimiz bildiğiniz bir site var mıdır?

Çok detaylı bir anlatımı ilk sayfaya ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatdh

quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar bu tarz kılıflar nasıl bir bilginiz var mı ?? Tableti iyi tutar mı bunlar ???

Buna benzer aldim, iyi tutuyor bence! Trust ise aynisi ;)20 tl

Hocam bende bole bisi almak istiyorum. Siz aldiniz mi nerden aldiniz.ve markasi nedir ?

• Teknosa dan aldim, bilmiyorum! Ararsaniz cikar

• Trust verso
    19,90
    Mavi
    Kirmizi
    Siyah var

• Kamera tango da ters gosteriyor! Cozum bilen var mi

Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.