Şimdi Ara

11/22/63 (2016) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
21
Favori
13.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu muhtesem diziye yorum bile yok..vay be!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. bölümde çıkmış.

1x3
    Yine muhteşem bölümde gerçekten son zamanlarda hatırlamıyorum bu denli sıkmadan izleten bir dizi.

Bill ile arkadaş olması iyi oldu bence.Bill karakterini sevdim açıkçası ama kolay harcanacak gibi gözüküyor.Jake'in aşk hayatına atılması bence ilginç olacak.Oswald'da sonlarda bayağı çemkirdi önümüzdeki bölümlerde artık bir şey olacağı kesin gibi.
  • Bekleyip öyle izleyeceğim. Kesmiyor tek tek bölümleri izlemek.

• 1x3

Güzel bölümdü, tahmin ettiğim gibi Bill yardım etmek istedi. 1961 çok çabuk geçti sanki, anlamadığım kısım evi dinlemek için gereken aletleri koymayı neden son güne kadar beklettiler. Örümceklerle past pushing back olayı biraz saçma olmuş çok normal orada örümcek olması. Sarah Gadon ne kadar güzelmiş

Bu arada olayı bilmeyenler varsa kulüpteki Jack Ruby
    gelecekte Lee Harvey Oswald'ı vurarak öldüren eleman.

What are you, chicken?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dizi baya baya iyi. Ben ki yeni dizi izlemeye açık biri değilim, bayıldım. Bu dizi çok ses getirir.
  • 1x3 te ırkçılığı da güzel işlediler.

adamsın jack.

• Gene güzel bölümdü oyunculuklar çok iyi hiç sırıtmıyor bu arada mimiye kahve ister mi diye sorduğu ve benzin sahneleriyle o dönemde ki ırkçılığa iyi göndermeler yapılmış.Oswald suikaste kadar başına baya bir iş açacak gibi
  • Mükemmel dizi beyler kesinlikle izleyin 1 dakika bile durmayın 1x3 mükemmmeldiii
  • Aynen Mimi'ye kahve ısmarlama sahnesi diğer sahnelerden de örneklerini gördüğümüz gibi ırkçılık sahnesiydi. Zaten Dallas garip memleket sanırım ABD eyaletleri içersininde ABD'den oy çoğunluğu ile ayrılabilme hakları da var. Ayrıca o hatun ne kadar güzel ne kadar tatlı öyle aşık oldum

Kesinlikle şu an piyasadaki en iyi dizi bence
  • Sadece benim mi dikkatimi çekiyor yoksa herkes farkında mı ?

Mesela bu bölümde ırkçılığa değindiler büyük ihtimal bu ve sonraki hafta yayınlanacak dizilerden bir kaçında belki hepsinde ırkçılığa değinilecek tıpkı geçen akşam ki oscar gecesinde ırkçılık üstünde çok durmaları gibi.Bir ''kampanya'' başlatıyolar ve bu tarz yerlerde sürekli bunun propagandasını yapıyorlar.

Mesela aynı şeyi 8-9 ay önce LGBT olayında da yaptılar o hafta dizilerde sürekli eşcinsel sahneler meydana geldi sosyal medya da love wins etiketleri aldı başını gitti.Adamlar pazarlamayı çok iyi yapıyor
  • xaxa789 X kullanıcısına yanıt
    Haftayla değil dizinin geçtiği dönemle alakalı bir durum. O dönemin Amerika'sında ilk aklıma gelen şey ırkçılıktır. Siyahların ayrı tuvalet kullanması, onlara farklı bakılması...
  • hayır benim demek istediğim o değil.lgbt olayında o dönemle alakalı bir durum mu vardı?benim demek istediğim alakalı yada alakasız bir biçimde pazarlamak istedikleri konulara o hafta bir çok dizide değiniyorlar
  • Dizi harkulade devam ediyor yahu , yalnız ikinci sezonunun olmayacağı planlandığı için zaman geçişleri oldukça hızlı dizinin tek sorunu bu.

Etrafta ki olayları sadece ana karakterin hızlıca anlatmasıyla ancak şekillendirebiliyoruz o da çat pat.Görsel olarak doyurucu ve merak uyandıran bir anlatım neredeyse yok olayların gelişimi için.

son olarak ;

11/22/63 (2016)
  • Yalniz her bolum biraz daha kisaliyo dizinin suresi..ama artik standart olur 47 dakika..

• 2 yıl önce Sadie kuzenleriyle Lizbon'da. arka koltukta oturuyor belki yani
     11/22/63 (2016)

• Kanser olan yaşlı adam havaalanında aynı böyle mi görüyordu Oswald'ı? Ben farklı görüyor diye hatırlıyorum acaba Jake Frank Dunning'i öldürerek bir şeyleri değiştirmiş olabilir mi?

• Diziyi cok begendim sıkılmadan izletiyor kendisini, merak unsuru fazlasiyla var dizide, james de ayri bi hava katmis eski zamanlardaki cevre ozellikle arabalar falan mukemmel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

2 yıl önce Sadie kuzenleriyle Lizbon'da. arka koltukta oturuyor belki yani
     11/22/63 (2016)

Olabilir, hiç o açıdan bakmamıştım

• dönemi çok güzel yansıtıyorlar izleyiciye, danslar harikaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Mart 2016; 16:09:38 >
  • Bayılarak izliyorum...Ne güzelmiş o yıllar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.