Şimdi Ara

nerde ulen bu mediamarkt ş.p. kampanyası ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şampiyonlar paketini biri diyor avea ile 450 ye aldım
    diğeri diyor şuna aldım
    ben bakıyorum 839 tl yazıyor mm sitesinde onda da kampanya sonlanmış.

sonra forumlarda okuyorum adama 6 ay digi bedava verilmiş, yılda 320 tlya plus dahil tüm kannallar full açık. ben istiyorum altı üstü türksat da min. 800 tl fatura çıkıyor.

niye beni korsana özendiriyorsunuz kardeşim,
    sonra her yerde illegal sopcast yayın yapan hırsızlarla uğraşıyoruz.

edit. arkadaşlar cidden iphoneda mesaj yazmak zor kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elysions -- 11 Şubat 2015; 15:08:59 >

• Avea kampanyası bir sene önceydi 500 liraya paket satılırken Avea da 50 lira indirim yapıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Avea kampanyası bir sene önceydi 500 liraya paket satılırken Avea da 50 lira indirim yapıyordu

varsayalım bu senede oldu. eutelsat alınıyormuş. peki bu satış modül mü yoksa bildiğimiz cihaz ve uydu mu takıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elysions

quote:

Avea kampanyası bir sene önceydi 500 liraya paket satılırken Avea da 50 lira indirim yapıyordu

varsayalım bu senede oldu. eutelsat alınıyormuş. peki bu satış modül mü yoksa bildiğimiz cihaz ve uydu mu takıyorlar?

Kutulu üyelik o paket alınınca içinden şifre çıkıyor bu şifreyi mh te iletince kurulum talebi oluşturuluyor servis geliyor 30 lira karşılığında kuruyor
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    oo iyiymiş uydu çanak vs kuruyor sadece 30tl aktivasyon alıyor.
    son sorum bu kampanyayı yakın zamanda bekliyormusun
  • elysions E kullanıcısına yanıt
    Digiturkte olan belirsizlik geçince(TMSF den cıkınca) ben bekliyorum ama yakin zamanda sampiyonlar biraz zor duruyor daha yeni giriş ve 2 keyif paketi satışa çıktı 200 liraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 11 Şubat 2015; 16:57:50 >
  • quote:

Digiturkte olan belirsizlik geçince(TMSF den cıkınca) ben bekliyorum ama yakin zamanda sampiyonlar biraz zor duruyor daha yeni giriş ve 2 keyif paketi satışa çıktı 200 liraya

inanin o parayinin bir kurusunu hak etmiyor. turksattan izlenilen hd ve sd kanallara 20 lira almak nedir ? dupediz hirsizlik.
  • az önce yine aradım kafaları güzel herhalde faturanıza ek 68 tl diyor hd yayın içinde 20 tl = 110 tl toplam yılda düz hesap 1300 tl şaka mı lan bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elysions

az önce yine aradım kafaları güzel herhalde faturanıza ek 68 tl diyor hd yayın içinde 20 tl = 110 tl toplam yılda düz hesap 1300 tl şaka mı lan bu?
    digitürkte standart yok kim kime dum duma
    kardeş özelden ulaşamıyorum ondan burdan yazıyoru.
    internet paketiyle birlikte digitürk aldım ben durumumu biliyorsun ligtv iin ekstradan aylık 68 tl fatura çıkardılar.

şimdi 1 yılım doldu 1 yılım kaldı iptal için aradım 67 tl filan dedi. uyduyu vs vericekmişim.

adamla küfürleştik eminmisin dedim ek başka bişey yok mu diye yok dedi hahah bağırarark konuştu bide :D lan çok eziğim ya o an cevap veremiyorum kimseye :P

çanak kurulum vs parasınıda alırlarmı?

birkaç gün ertesinde yeni üyelik alabilir miyim?
  • Note 3 den yaziyorum onun icin çok kolay oluyor mesaj yazmak ilk sene 6 ay bedava aldim ikinci sene 3 ay bedava aldim bedava almadan uyelik falan yenilemem
    Hemen yeni üyelik alabilirsiniz sıkıntı yok o konuda..İptal da kutu,kart,kumanda,HDMI kablo(veya verdilerse scart kablo) geri vermeniz lazim.Çanak ,LNB ,uydu kablosu sizindir zaten başında 30 lira alıyorlar bunun için..
    Taahhüt 2 sene ise 1 yıl geriye kaldıysa cayma bedeli yansitabilirler.Fax cektiniz mi iptal için fax çekin taahhüt varsa da bir orta yol bulmaya çalışıyorlar o zaman yada net ne kadar iptal bedeli yansır bunu söylerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 12 Şubat 2015; 18:25:01 >
  • quote:

Hemen yeni üyelik alabilirsiniz sıkıntı yok o konuda..İptal da kutu,kart,kumanda,HDMI kablo(veya verdilerse scart kablo) geri vermeniz lazim.Çanak ,LNB ,uydu kablosu sizindir zaten başında 30 lira alıyorlar bunun için..
    Taahhüt 2 sene ise 1 yıl geriye kaldıysa cayma bedeli yansitabilirler.Fax cektiniz mi iptal için fax çekin taahhüt varsa da bir orta yol bulmaya çalışıyorlar o zaman yada net ne kadar iptal bedeli yansır bunu söylerler

karton kutusu yok :( diğerleri tam cihaz da tam ama karton kutusu var ya o elimde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elysions -- 12 Şubat 2015; 18:51:44 >
    Önemli değil o poşetle götürüp verebilirsiniz
    euvallah umarım aradımda dediği gibi toplam 68 tl fatıra çıkar. bugün türksat ligtv için toplam 88 tl (sd yayın) aylık fatura ödersin dediler bende adammı s*kyorsunuz dedim şimdi çektim iptal faxını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elysions -- 12 Şubat 2015; 19:41:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Note 3 den yaziyorum onun icin çok kolay oluyor mesaj yazmak ilk sene 6 ay bedava aldim ikinci sene 3 ay bedava aldim bedava almadan uyelik falan yenilemem

Note 3 mü kaldı demode olmuş telefon..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Note 3 den yaziyorum onun icin çok kolay oluyor mesaj yazmak ilk sene 6 ay bedava aldim ikinci sene 3 ay bedava aldim bedava almadan uyelik falan yenilemem

Note 3 mü kaldı demode olmuş telefon..

Alıntıları Göster
    2 yıldır bu zamanlarda gelecek sezonun Şampiyonlar HD paket satışı olurdu. Bu sezon biraz ağırdan alıyor galiba Digiturk :)
  • Geçen sene Nisan ayında almıştım. Bu sene de aynı dönemde bekliyorum.
    Dostum bu konu hakkinda biraz aciklama yaparmisin mmarkt tan forumdan duyarak 1 yillik almistim simdi bitti fatura gelicek yillik almak karli oluyordu bu sene bulamadim yardimci olacak arkadaslardan da cevap bekliyorum olmadi teledunya :))
  • zodiex Z kullanıcısına yanıt
    Bu sene yıllık paket (mmarkt) yok henüz 1 yıl dolduysa iptal faxı çekin sizi arayacaklardır neden iptal etmek istiyorsunuz diye orda fiyatlar cok yuksek falan deyin en kotu ihtimalle 3 ay bedava 2 ay dondurma yada paket düşürme kalan aylarda ek paket almazsanız giriş+sampiyonlar için 68 lira falan teklif verirler.Hd yayınları da hediye ederler ve 4 ayda film+dizi+tüm keyifleri hediye etme yetkileri de var.Ama biraz zoryabilirseniz 6 ay bedava 6 ay 68 sen de alabilirsiniz bu size bağlı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.