Şimdi Ara

Cd baskısı yapabilen yazıcı önerisi verebilen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşlıkta olduğu gibi bana bir cd baskısı yapabilen yazıcı önerebilen var mı? Araştırdım ama ben bulamadıım.

• muratuysal_06 M kullanıcısına yanıt
    printabel cd/dvd'lere dire baskı yapabileceğiniz yacılar : canon ip7250 - mg7150-mg7550- mx925- epson L800 vs.
  • Eywallah sağolasın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

printabel cd/dvd'lere dire baskı yapabileceğiniz yacılar : canon ip7250 - mg7150-mg7550- mx925- epson L800 vs.

Peki başka var mı daha?
    canon mg6350 epson L1800-L810-L850 epson 1500w.

daha eski modeller var elbette ancak onlar artık üretilen modeller olmadığı için bulmanız bulsanız bile sağlam olmaları zor o yüzden bu ve önceki mes0jada bahsedilen modellere yönelin sadece cd/dvd'ye baskı yapmak için kullanacaksanız yazıcıyı en uygun alternatif canon ip7250 olacaktır zira içlerinde en ucuzu 7250'dir kolay dolan kartuşlarla (orjinale dolum değil) kullanarak baskı maliyetini çok aşağılara çekebilirsiniz.
  • quote:

canon mg6350 epson L1800-L810-L850 epson 1500w.

daha eski modeller var elbette ancak onlar artık üretilen modeller olmadığı için bulmanız bulsanız bile sağlam olmaları zor o yüzden bu ve önceki mes0jada bahsedilen modellere yönelin sadece cd/dvd'ye baskı yapmak için kullanacaksanız yazıcıyı en uygun alternatif canon ip7250 olacaktır zira içlerinde en ucuzu 7250'dir kolay dolan kartuşlarla (orjinale dolum değil) kullanarak baskı maliyetini çok aşağılara çekebilirsiniz.

Teşekkürler... peki siz yapıyor musunuz? Bu basım işlerini

baskıdan ziyade baskı malzemeleri satışı bizim işimiz bahsi geçen yazıcılar için kartuş, mürekkep, kullanılabilecek kağıt çeşitleri vs. satıyoruz.
  • canon ip 4950 var, ebay dan cd baskı aparatını aldım, gelince bir konferans için cd üzerine baskı yapacağız, ilk olacak, teoride mümkün, pratikte nasıl olacak, göreceğiz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

canon ip 4950 var, ebay dan cd baskı aparatını aldım, gelince bir konferans için cd üzerine baskı yapacağız, ilk olacak, teoride mümkün, pratikte nasıl olacak, göreceğiz ...

Peki nasıl aldınız?

• ebay.com da aşağıdaki gibi yazıp arattırsan görürsün, kargo dahil 20 USD, paypal.com'dan öncelikle bir sanal hesap açıp orada kredi kartını tanıtman lazım.. kendi yazıcının ismini yazıp yanına CD DVD TRAY yazman lazım

CANON IP4600 IP4700 MP630 MP640 MP980 MP990 IP4850 MG5250 CD DVD Tray G model
    ( 110871992546 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 18 Şubat 2015; 18:37:04 >
  • bir meslektaşımın elinde sıfır ürün olarak Epson Expression Premium XP-700'ler mevcut sizin istediğniz özelliklere sahip bir yazıcı arzu ederseniz alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkomServis

bir meslektaşımın elinde sıfır ürün olarak Epson Expression Premium XP-700'ler mevcut sizin istediğniz özelliklere sahip bir yazıcı arzu ederseniz alabilirsiniz.

Kaç lira peki...
  • quote:

ebay.com da aşağıdaki gibi yazıp arattırsan görürsün, kargo dahil 20 USD, paypal.com'dan öncelikle bir sanal hesap açıp orada kredi kartını tanıtman lazım.. kendi yazıcının ismini yazıp yanına CD DVD TRAY yazman lazım

CANON IP4600 IP4700 MP630 MP640 MP980 MP990 IP4850 MG5250 CD DVD Tray G model
    ( 110871992546 )

Yani 20 Dolara Yazıcı aldın...
  • yazıcının cd yazmaya yarayan aparatı sadece 20 USD ...
  • quote:

yazıcının cd yazmaya yarayan aparatı sadece 20 USD ...

Peki o her yazıcı ile uyumlu mu?
  • elbette hayır, yazıcıya özel o parça, her yazıcı da cd üzerine baskı yapmaz ...

https://www.youtube.com/watch?v=l_5vXwWpmGk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 22 Şubat 2015; 20:57:44 >
  • quote:

elbette hayır, yazıcıya özel o parça, her yazıcı da cd üzerine baskı yapmaz ...

https://www.youtube.com/watch?v=l_5vXwWpmGk

ama o yazıcı Türkiyede satılıyor mu? Birde link atar mısın? Eğer varsa. (ama yalnız Türkiyeden satış yapan yer olsun)
    Birde ben Canon ip 7250 alma kararı verdim iyi mi. birde ben toner konusunu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratuysal_06 -- 23 Şubat 2015; 20:26:11 >
    ip4950 canonun eski seri ürünüdür üretiimi olmayan bir cihaz sıfır bulmanız imkansız. bu ürün grubunun piyasada bulabileceğiniz versiyonu ip7250'dir.

orjinal kullanmayacaksanız (ki küçük bir servet sahibi değilseniz orjinal kullanmak akıl karı değil zaten ) ip7250'yi kolay dolan kartuşlarla kullanmanız gerekiyor dolum için özel üretilen otoreset çipli şeffaf ve tıpalı bu kartuşları devamlı surette doldurarak kullanabilirsiniz size sadece bittikçe temin etmeniz icap edecek olan mürekkep masrafı kalır

aşağıya ip7250'nin kullandığı kolay dolan kartuş seti (500 ml mürekkepli) ürün linkini veriyorum kullanım şeklini anlamanız için incelersiniz.

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-murekkepli-Set-5renk__isp40076028

• quote:

ip4950 canonun eski seri ürünüdür üretiimi olmayan bir cihaz sıfır bulmanız imkansız. bu ürün grubunun piyasada bulabileceğiniz versiyonu ip7250'dir.

orjinal kullanmayacaksanız (ki küçük bir servet sahibi değilseniz orjinal kullanmak akıl karı değil zaten ) ip7250'yi kolay dolan kartuşlarla kullanmanız gerekiyor dolum için özel üretilen otoreset çipli şeffaf ve tıpalı bu kartuşları devamlı surette doldurarak kullanabilirsiniz size sadece bittikçe temin etmeniz icap edecek olan mürekkep masrafı kalır

aşağıya ip7250'nin kullandığı kolay dolan kartuş seti (500 ml mürekkepli) ürün linkini veriyorum kullanım şeklini anlamanız için incelersiniz.

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-murekkepli-Set-5renk__isp40076028

Çok teşekkürler.

• benim cd aparatı geldi, buraya foto koyarım yakında :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.