Şimdi Ara

Bianchi Torıng 821 mi Salcano CITY LIFE 30 V mi Fiyat performans ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TİPİ
    700C TREKKING
    KADRO
    Alüminyum kadro
    MAŞA
    Hi-ten maşa
    ARKA VİTES
    Shimano RD-TX800 Tourney 24 vites
    KADRO ÖLÇÜLERİ
    18" - 20"
    ORTA GÖBEK
    Chin Haur CH-51 kaset
    AYNA VE KOL
    Sr Suntour XR178 48t/38t/28t krank takımı
    FREN TAKIMI
    Tektro 837 alüminyum V fren sistemi
    VİTES KOLU
    Shimano STEF51
    RUBLE
    Shimano CS-HG31 32t/11t kaset
    ÖN DEĞİŞTİRİCİ
    Shimano TZ31 ön değiştirici
    GİDON
    -
    BOĞAZ
    -
    SELE BORUSU
    Zoom C208 alüminyum sele borusu
    SELE
    Salcano logolu jel takviyeli sele
    FURÇ TAKIMI
    Chin Haur CH-9280TBW
    TEKER SETİ
    TREKKING COMFORT reflektörlü lastik
    JANT SETİ
    Salcano XPRO HB 32h jant seti
    AĞIRLIK
    12,42 kg

Bianchi TOURING 821 - Teknik Özellikler
    Fren : ALHONGA HJ-811AD7 V-FREN
    Jant : 28" AIRLINE-1 ÇİFT KAT ALÜMİNYUM 36H
    Kadro : ALÜMİNYUM 1.1/8" YARI ENTEGRE
    Lastik : MICHELIN 700X35C 37X622 PROTK SİYAH REF. PATLAMAYA DİRENÇLİ
    Maşa : 28"YOL ÇELİK 1.1/8"
    Sele : SELLE ROYAL 8014UR SHADOW
    Vites : SHIMANO TOURNEY TX35
    Vites Kolları : SHIMANO ST-EF51 3X7
    Krank Takımı : SHIMANO FCM131 48X38X28

• RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    Salcano 690tl Bianchi 828 tl
  • RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    Salcanonun kendi kullandığı lastik hakkında yorumlarınızı bekliyorum.En büyük fark lastikte eğer fena lastik değilse kendi ürettiği değerlendirmeye alıcam yoksa bianchi başka tavisyelere de açığım pazarlıkla 800 e alınacabilecek kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

Salcanonun kendi kullandığı lastik hakkında yorumlarınızı bekliyorum.En büyük fark lastikte eğer fena lastik değilse kendi ürettiği değerlendirmeye alıcam yoksa bianchi başka tavisyelere de açığım pazarlıkla 800 e alınacabilecek kadar.

Hocam hi ten maşa tırt yanlız haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bthnmlk kullanıcısına yanıt
    Daha iyi bi alternatif var ise paylaşın.
  • bianchi 21 vites, ruble yüksek ihtimal vidalıdır, salcano ise kaset dişli yarın bigün donanım yükseltmek isterseniz bianchide arka jant göbeğinin de değişmesi gerekir masraflı olur fakat salcoda direk ruble arttırıcı ve kollarla vites sayınızı yükseltebilirsiniz.Maşa ikisinde de çelik, v frenler salcanoda bir tık daha iyi, salcano alıp aradaki fiyat farkıyla sele ve aydınlatma alablirseniz çok iyi olur, çünkü salconun o selesi berbattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakir Kemancı -- 14 Şubat 2015; 9:56:20 >
  • merhaba
    bugün salcano city life 30 bisikletimi montaja götürüp eve dönüşte yaklaşık 20 km yol katedeceğim hemen hemen tamamen asfaltta geçireceğim yolculuğumu yorumlarımı yazarım
  • bianchi nin bu modelini aldım çok iyi çıktı kartta 9 taksite 780 e bıraktılar bilgin olsun eğer peşin alırsan % 10 indirimi var.arkadaşımın meridası var neredeyse onunkinden iyi çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalumut

bianchi nin bu modelini aldım çok iyi çıktı kartta 9 taksite 780 e bıraktılar bilgin olsun eğer peşin alırsan % 10 indirimi var.arkadaşımın meridası var neredeyse onunkinden iyi çıktı

meridadan iyi mi
  • Ben de aynı ikilemdeyim. Hangisini öneririsiniz? Kız arkadaşıma Bianchi Touring 821 aldık. Fakat salcano da tipi yüzünden çok hoşuma gitti. Mağazada canlı gördüm de.
    Bisikleti kullanacak arkadaş 110 kilo

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

merhaba
    bugün salcano city life 30 bisikletimi montaja götürüp eve dönüşte yaklaşık 20 km yol katedeceğim hemen hemen tamamen asfaltta geçireceğim yolculuğumu yorumlarımı yazarım

Yorumlarını alabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

merhaba

Yorumlarını alabilir miyim

bisiklet gayet iyi fiyatına göre 690 lira liste fiyatı gittigidiyordan ben 580 liraya aldım asfaltta kullanacaksanız bu bisikleti çok akıcı 24 vites düz yolda hız için gayet yeterli 2-6 vitesinde 40-50 kilometreye çıkabiliyorsunuz rüzgar yoksa eğer. frenleri tektro dandik değil shimano ayarında yeterli. vites geçişleri yeterli tourney marka arttırıcı var gayet iyi oda. ben tavsiye ederim bu fiyata alınabilecek iyi bir bisiklet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.