Şimdi Ara

Android Reklam Virüsü (Yardım!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
19.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar internette gezinirken mesela forumda gezinirken bir konuya tıklıyorum yeni bir pencere açılıyor wap.chatsel diye bir siteye girmeye çalışıyor.Hemen kapatıyorum.Neymiş bu chatsel diye sitesine girdin bir kere.Hemen bir numarayı aramaya çalıştı,kapattım yine.Geçenlerde de bazı sitelere girdiğimde eksik program sitelere girebilmek için bilmemne playeri indirmeniz gerekmektedir diyordu.Virüs proramları ile tarattım bir şey çıkmadı.Google Play dışı uygulama yok telefonumda.
    Nasıl çözebilirim bu sorunu yardım edebilirseniz çok memnun okurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Hocam size tavsiyem Odin ile tekrar firmware flashlamanız. Telefonunuzun modeli nedir ayrıca?
  • YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Galaxy S3
    Fabrika ayarlarına almayı düşünüyorum.

• Hocam ne yaptın. Aynı sorun bende de var. Wifiden girince olmuyor. Telefonun netinden girince baska sitelere yönlendiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sariprens

Hocam ne yaptın. Aynı sorun bende de var. Wifiden girince olmuyor. Telefonun netinden girince baska sitelere yönlendiriyor

Ayni sorun bendede var nereden bulasti bu ille cozum bulursaniz konuya eklerseniz cok iyi olur.

Cozumu buldum sanirim.

Boat Browser kullaniyorum Javascript i kapatinca siteler acilmiyor ama bu sefer bazi seyler calismiyor mesele mesaj attin duzenle deyince oylece kaliyor gecici cozum olarak deneyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 18 Şubat 2015; 10:56:44 >
  • Bu sorun bende de var sürekli google anasayfasına yönlendiriyor

• Şu an bende de başladı

• Avastla tarat telefonu düzelmezse fabrika ayarlarına çevir.
    Androidde virüs de ilk defa görüyorum

• Çıldırtıyor... CM Security bisey bulamadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı sitelere girerken oyle oluyor reklam filan cıkıyor... avast iyidir onunla tara bi... bende de virus bulmustu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 18 Şubat 2015; 17:20:58 >
  • Bendede her sitede olmuyor ama bazi sitelerde mal mal yerlere yonlendiriyo cozum ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CM Security kurduğumda düzelmişti benim.
    Ama benimkisi daha farklıydı,s4 mininiz tehlikede falan diye pencere çıkıyordu.
  • en uygunu fabrika ayarlarına al. temiz olsun yada avea nın ücretli güvenlik yazılımını yükle. reklam dedektörü siliyor . tabii hattın avea lı ise
  • ÇÖZÜMLENDİ !!

ARKADAŞLAR Bİ KAC GÜN ÖNCE AYNI SORUN BENDEDE VARDI NEYSEKİ HEPİMİZİN KULLADIОI Clean master programı sayesinde sorunu çözdüm
    gereksiz dosyaları sil diyoruz gereksiz reklamlarda silinmiş oluyor ve sorununuz halloldu

KOLAY GELSİN
  • Arkadaslar sorununu hala cozemeyenler varsa sorun modeminizde ben clean master yukledim hala cozumlenmedi evde baska bir modem daha vardi onu taktim sorunum halloldu..

• BENDE BU ŞEKİLDE GOOGLE REKLAMLARI GELİYOR NASIL ENGELLEYECEĞİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hancere -- 11 Ekim 2015; 14:18:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hancere

BENDE BU ŞEKİLDE GOOGLE REKLAMLARI GELİYOR NASIL ENGELLEYECEĞİM

Yüklediğiniz bir programdan kaynaklanıyor. Son yüklediğiniz programlara bir göz atın.

• Edindiğim tecrübeler sonucunda çözüm açıklıyorum. Modeminizi değiştirin! 2 farklı model TP-LINK ve AirTies marka modemlerde reklam virüsü sorunları yaşıyordum. Daha sonra modemleri ZyXel ve ZTE marka modemler ile değiştirdim. ( Telekomdan temin edildi) O günden beridir de hiçbir sorun yaşamıyorum. Sıkıntı çoğu marka modemlerdeki güvenlik açığından.
  • iyide mobil nette de var madem modem nasıl oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.