Şimdi Ara

iPhone 5'te Hafıza Kaplayan Fotoğraflar Gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
7.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıda ekran görüntüsünü attığım gibi, bilgisayardan da baktığımda resimlerin içi tamamen boş ancak kullanım menüsünde Fotoğraf/Kamera altındaki FOTOĞRAF ARŞİVİ adı altında 3.2 gb dolu gözüküyor. Nasıl silebilirim bunları? Tüm fotoları yedekledim sildim ama burada bir 3.2 gb gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 4 Şubat 2015; 23:18:55 >

• aynı sorun bende de var hocam.
    sildiğim foto ve videolar yer kaplıyor.restore Yaptım geri yedeği yükledim herşeyim aynı geldi sadece touch ID yi yeniden Yaptım boş alanım 5 gb a düştü ama şuan yine 2 gb boş yerim var 1 ay da.çözümünü bulamadım.
    tahminim iCloud dan dolayı.bende iCloud Beta da açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itools kullanıyormusunuz yada benzer uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

itools kullanıyormusunuz yada benzer uygulama

O programla bazı şeyler aktardığım olmuştu geçen sene. Şimdi ise iTunes versiyonu ile uyuşmuyor kullanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

quote:

O programla bazı şeyler aktardığım olmuştu geçen sene. Şimdi ise iTunes versiyonu ile uyuşmuyor kullanamıyorum.

evet uyuşmuyor kullanmaya çalışırsanda bu sorun ortaya çıkıyor denediysen ondan oldu sorun
  • quote:

quote:

quote:

evet uyuşmuyor kullanmaya çalışırsanda bu sorun ortaya çıkıyor denediysen ondan oldu sorun

Hocam şimdi ne yapıcam o zaman. Cihazı komple sıfırlasam düzelir ancak uzun iş. Başka bir yolunu bulmam lazım.

• Hocam İOS 8 de foto sil dediğiniz de silinenler klasörüne atıyor oradan da silmeniz gerekiyor onu yapmamış olabilirmisiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

Hocam İOS 8 de foto sil dediğiniz de silinenler klasörüne atıyor oradan da silmeniz gerekiyor onu yapmamış olabilirmisiniz acaba ?

Yok hocam fotoğraf namına hiç bir şey yok telefonda şu anda. Durum şu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 5 Şubat 2015; 14:28:26 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

Hocam İOS 8 de foto sil dediğiniz de silinenler klasörüne atıyor oradan da silmeniz gerekiyor onu yapmamış olabilirmisiniz acaba ?

Yok hocam fotoğraf namına hiç bir şey yok telefonda şu anda. Durum şu;

Sorun başka nerede olabilir bilemiyorum hocam, en iyisi cihazı sıfırlamak gibi duruyor..

• Buradan oturum açın bilgisayarda. Fotoğraflar kısmına bir bakın isterseniz. Muhtemelen yer kaplayan fotoğraflarınız oradadır.
  • Aynı sorun bende de var itools kullanmıştım 1.2Gb yer kaplıyor ama görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

Buradan oturum açın bilgisayarda. Fotoğraflar kısmına bir bakın isterseniz. Muhtemelen yer kaplayan fotoğraflarınız oradadır.

Hocam bilgisayarda veya cihazın kendisinde fotoğraf gözükmüyor. iTunes'da yine 3.2 gb fotoğraf gözüküyor, boş klasörü eşitle yapıyorum ama işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar 25pp ile fotoğrafları buldum ancak silemiyorum şöyle bir uyarı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 6 Şubat 2015; 23:17:09 >
  • quote:

Arkadaşlar 25pp ile fotoğrafları buldum ancak silemiyorum şöyle bir uyarı veriyor.

ben o durumda format atmıştım ve itools vs. asla kullanmadım buga sokuyor hafızayı

• quote:

quote:

Arkadaşlar 25pp ile fotoğrafları buldum ancak silemiyorum şöyle bir uyarı veriyor.

ben o durumda format atmıştım ve itools vs. asla kullanmadım buga sokuyor hafızayı

Mevcut uygulamaları rehberi ayarları vs. saklayarak format mümkün mü hocam?

• quote:

quote:

quote:

Mevcut uygulamaları rehberi ayarları vs. saklayarak format mümkün mü hocam?

icloud yedeğiniz açıksa hiç bir kaybınız olmuycak manuel yedeği denemedim

• Bende de hiç fotoğraf olmadığı halde 246 mb fotoğraf görünüyor

• Sorunu halleden oldu mu geçen zaman içinde?
    (Telefon 6s plus, ios 9.2)

• Restore yapıp iTunes yedeğinden geri yükleme yaptım. Değişmedi bir şey. Sıfırdan kurulum işime gelmez çünkü kaybedecek çok veri var.

İcloud dan çıktım ve yeni bir hesapla giriş yaptım. Yedekleme yap dediğimde yapıyordu. Bu durumda eski satın aldığım programları bu hesapta nasıl kullanmama izin verdi anlamadım. Verileri riske etmemek için tekrar çıkış yapıp eski hesabımla giriş yaptım

• staroftheskies S kullanıcısına yanıt
    Hocam o dediklerinden pek anlamam da ben telefonu sıfırladım ancak temizlendi içi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.