Şimdi Ara

HardDiskinizdeki Parçalanmış Dosyaları Birleştirin - SpeeDefrag

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  HardDiskinizdeki Parçalanmış Dosyaları Birleştirin - SpeeDefrag

SpeeDefrag 4.1 (Ücretsiz)

SpeeDefrag, sabit diskinizde parçalanmış dosyaları birleştirmeye yarayan bir programdır. Birleştirme sayesinde bilgisayarınızın performansı artmış olur.

Bilgisayarınızda çok fazla dosya yüklüyse, sürekli dosya silip yüklüyorsanız dosyalarda parçalanma gibi sorunlar meydana gelir.

Sabit diskler dosyaları önüne gelen ilk boş bölüme kaydederler. Bölümdeki alanın büyüklüğü fark etmez. Bu yüzden dosyaları parça parça atarlar. Durum böyle olunca o dosyalara ulaşması da zor olur. Yapmanız gereken bu tür programları kullanarak o dosyaları birleştirmek.

Program birleştirme yaptıktan sonra sisteminizi yeniden başlatıyor. Ayrıca birleştirme yaparken o anki durumu ayrıntılı bir şekilde küçük bir gösterge sayesinde gösteriyor. Programın arka planda çalışmasını isterseniz görev çubuğuna gönderebilirsiniz. Ayrıca birleştirme işleminin bitmesine ne kadar zaman kaldığını da görebilirsiniz.

1.2 MB boyutundaki ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

----- FINALLY FIVE THOUSAND POST -----

• paylasim icin saol da bunun sistemdeki defragmenter ile bi farki var mi?
    bu arada 5000 hayirli olsun...
  • O dediğin programı hiç duymadım.O yüzden bir yorum yapamayacağım.

• Rietveld, arkadaş Windows'un kendi disk birleştiricisinden farkı varmı diye soruyor.
  • Ufak tefek farklar vardır tabi.

• dostum bunun pek birşey birleştirdiği yok gibi.
    resmi birleştirmeden sonra aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Robin -- 5 Kasım 2006; 17:10:50 >
  • Teşekkkürler

Bu diğer programların yaptığı gibi, biz Windows'da çalışırken arka planda işini görebiliyor mu, yoksa Win'in kendi defrag ı gibi o çalışırken hiçbir şeye dokunmamak mı gerekiyor?

Eğer öyleyse o kocaman programların yerine tercih edilebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: playground

Teşekkkürler

Bu diğer programların yaptığı gibi, biz Windows'da çalışırken arka planda işini görebiliyor mu, yoksa Win'in kendi defrag ı gibi o çalışırken hiçbir şeye dokunmamak mı gerekiyor?

Eğer öyleyse o kocaman programların yerine tercih edilebilir

bu program çalıştırdıktan sonra restart atıyor öyle başlıyor ve masaüstünde hiçbir simge olmuyor.yani bitmesini beklemen gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Robin -- 5 Kasım 2006; 19:34:54 >

• Hmm ok sağol hocam
  • Paylaşımın için sağol...
  • Sağolasın dostum.
  • paylaşım için saol
  • xp nin kendi yaptığı birleştirme işlemi ile arasında fark varmı acaba test eden varmı bilgi verebilecek
  • teşekkürler.
  • evet bende test edenlerden bilgi bekliyorum arkadaşlar. xp ile gelen birleştirmeden farkı var mı?

Bu arada güzel paylaşım teşekkürler
  • Denemekte fayda var Tşkler..
  • bir deneyelim emeğe saygı
  • saol paylasim icin
  • sagol paylaşımın için
  • Reitverld Tşk ederim dostum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.